De amateur wielrennen uitslagen database

Omloop door het Land van Kleine Hein

1 - Jack Kuper
2 - John andre Kamna
3 - Harko Kievit

1 - Iris Schultinga
2 - Lieke Nooijen
3 - Femke Gerritse

1 - Cecilia van Zuthem
2 - Willemijn Prins
3 - Nienke Vinke

1 - Finn Roumen
2 - Bjarne Hemme
3 - Lars Rouffaer

Arno Wallaard Memorial

1 - Alex Richardson
2 - Matthew Walls
3 - Gianni Marchand

Arno Wallaard Memorial Junioren

1 - Ian Spenkelink
2 - Roel van Sintmaartensdijk
3 - Rick Hezeman

Jubileum Jeugdronde van de Bult

1 - Jim Guerin
2 - Liam Versloot
3 - Niek Wolthuis

1 - Tim van der Velden
2 - Dailey Terweij
3 - Jordy Koenis

1 - Matthijs de Haan
2 - Sven Wisse
3 - Dylan Rijnders

1 - Pascal Cutler
2 - Zara Ansems
3 - Noël Goijert

1 - Daan Hartog
2 - Maurits Buiter
3 - Boris van der Voort

1 - Jan van Schaik
2 - Joeri Schaper
3 - Niek Suijker

1 - Mees Vlot
2 - Christiaan van Rees
3 - Ingmar van den Bosch

Grote Prijs Koppert Biological Systems

1 - Luuc Bugter
2 - Robert Berk
3 - Herman ten Kate

1 - Peter Fils
2 - John Roos
3 - André van Reek

Healthy Ageing Tour

1 - Kirsten Wild
2 - Jolien D`hoore
3 - Lorena Wiebes

1 - Lisa Klein
2 - Ellen van Dijk
3 - Kirsten Wild

Healthy Ageing Tour Junior Women

1 - Megan Jastrab
2 - Ilse Grit
3 - Elynor Backstedt

1 - Megan Jastrab
2 - Elynor Backstedt
3 - Femke Gerritse

Wielerronde van Oud Gastel

1 - Roy Duijvesteijn
2 - Pim van de Klundert
3 - Tjalle de Jong

1 - Eamon Franck
2 - Robert Berk
3 - Marco Doets

1 - Davy Mertens
2 - Sven Megens
3 - Brian Nugteren

1 - Roan Konings
2 - Mike Bronswijk
3 - Rindert Buiter

Jeugdronde van Alphen aan den Rijn

1 - Liam Versloot
2 - Jim Guerin
3 - Daan Baak

1 - Tim van der Velden
2 - Demi Keijzer
3 - Jordy Koenis

1 - Matthijs de Haan
2 - Ayden de Jong
3 - Amy Grosz

1 - Michelle Maas
2 - Selena Bas
3 - Zara Ansems

1 - Daan Hartog
2 - Maurits Buiter
3 - Lars Langendoen

1 - Joeri Schaper
2 - Zoë van Velzen
3 - Liam van Os

1 - Mees Vlot
2 - Ingmar van den Bosch
3 - Christiaan van Rees

Ronde van Breezand

1 - Annet Pit
2 - Phaedra Krol
3 - Melissa van der Peet

1 - Bas Bervoets
2 - Brian Burggraaf
3 - Bram Kras

Glazen Stad afwachtingswedstrijden

1 - Larissa Hartog
2 - Donja Lombaerts
3 - Juliet Eickhof

1 - Nienke Veenhoven
2 - Yuli van der Molen
3 - Silke Blei

Nobutec Omloop van de Glazenstad

1 - Rick van Breda
2 - Roy Eefting
3 - Arvid de Kleijn

Jeugdronde van Dommelen

1 - Jens Thissen
2 - Mees Bunning
3 - Levy Vermunt

1 - Jil Koot
2 - Gijs van den Biggelaar
3 - Abe Bol

1 - Andries Knapen
2 - Dylan Rijnders
3 - Teun van Beurden

1 - Thomas Panken
2 - Maeryn van den Hoogen
3 - Sander Tullemans

1 - Emma van Haaren
2 - Fenny Coppelmans
3 - Sara Sonnemans

1 - Martijn Azantinlow
2 - Vic Esselink
3 - Lisa van Heel

1 - Jan Kraus
2 - Chris Kisters
3 - Thom van Herwaarden

BAM Ronde van Gelderland

1 - Sara Pols
2 - Hugo Cappon
3 - Lisa Brouwer

1 - Nicole van Sighem
2 - Bo Kramer
3 - Jayden Lampen

1 - Adne Cappon
2 - Jinthe Nijboer
3 - Camiel Beuker

1 - Victor Kroesbergen
2 - Maureen Abma
3 - Cas Timmermans

1 - Tyler Eyk
2 - Joëlle Eenkhoorn
3 - Finn Hiemstra

1 - Keije Solen
2 - Antoine Quint
3 - Jente Derksen

1 - Thom van der Werff
2 - Gijs Broere
3 - Thomas Engelhard

Ronde van Aalten

1 - Martijn Budding
2 - Wiebe Scholten
3 - Luuc Bugter

1 - Matthijs Varweg
2 - Emiel Fontijne
3 - Ian Spenkelink

1 - Tonny Berends
2 - Henry Kes
3 - Frido Frencken

1 - Bjarne Hemme
2 - Elmar Abma
3 - Mike Spenkelink

1 - Sjors Beijer
2 - Ben van Egmond
3 - Marcel Kranenburg

Healthy Ageing Tour

1 - Ellen van Dijk
2 - Lisa Klein
3 - Anna van der Breggen

Healthy Ageing Tour Junior Women

1 - Femke Gerritse
2 - Megan Jastrab
3 - Lieke Nooijen

Omloop van het Munnikenland

1 - Job van der Wal
2 - Cees Snoek
3 - Teun Veken

1 - Elise Uijen
2 - Nienke Veenhoven
3 - Silke Blei

1 - Minnard Berkhoff
2 - Ronald van der Laar
3 - Arjan Ootjers

WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd

1 - Hugo Cappon
2 - Flore de Groot
3 - Luuk Buiten

1 - Dido Jalving
2 - Mirthe Buurmeijer
3 - Dion Kamp

1 - Adne Cappon
2 - Diede Oosterveld
3 - Siger van der Wal

1 - Kai Minck
2 - Joris Nomden
3 - Matthijs Lamain

1 - Finn Hiemstra
2 - Thomas Huitema
3 - Luco Bos

1 - Jette de Groot
2 - Erwin Leijenaar
3 - Danny Turkstra

1 - Thom van der Werff
2 - Tieme Stoffers
3 - Lasse Oosterhoff

Warande Jeugdronde

1 - Levi van der Kaa
2 - Levy Vermunt
3 - Fleur van der Glas

1 - Nicole van Sighem
2 - Raf Bastiaanssen
3 - Gijs van den Biggelaar

1 - Delano Heeren
2 - Sven Wisse
3 - Dylan Rijnders

1 - Maike Tazelaar
2 - Michelle Maas
3 - Finn Bastiaanssen

1 - Nick Wisse
2 - Max de Lincel
3 - Cyriel Hooghwerff

1 - Denley van Wijnbergen
2 - Niek Suijker
3 - Luca van der Veken

1 - Axel Roks
2 - Hidde Swart
3 - Matthijs Bink

Ronde van Lexmond

1 - Coen Bosch
2 - Erwin Meijer
3 - Fabian van Eis

1 - Jasper Bugter
2 - Martijn Budding
3 - Marien Bogerd

Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen

1 - Julia Smit
2 - Semme Weber
3 - Ruben Linders

1 - Jayden Lampen
2 - Ben van Schaik
3 - Dailey Terweij

1 - Filippo van Loo
2 - Pieter Westbroek
3 - Hidde Schagen

1 - Pascal Cutler
2 - Bodhi Klein
3 - Noery Weber

1 - Tyler Eyk
2 - Michiel Mouris
3 - Kaj van Niekerk

1 - Jan van Schaik
2 - Joeri Schaper
3 - Jaymz Lunenborg

1 - Thomas Engelhard
2 - Tobias Kool
3 - Jesse de Vries

CCM - Zuiderzeeronde

1 - Björn Bakker
2 - André Luijk
3 - Ramon van Bokhoven

1 - Enzo Leijnse
2 - Loe van Belle
3 - Lars Hohmann