De amateur wielrennen uitslagen database

Kermis Ronde van Raamsdonksveer

1 - Hans Dilling
2 - Bart Dielissen
3 - Bryan van Rutten

1 - Hidde van Veenendaal
2 - Arjan Poleij
3 - Biko van Mil

Hapert 8 van Bladel

1 - Timothy Torrie
2 - Iska Buwalda
3 - Thomas Pidcock

1 - Thomas Pidcock
2 - Daan Hoole
3 - Maikel Zijlaard

1 - Daan Hoole
2 - Maikel Zijlaard
3 - Thomas Pidcock

NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals

1 - Ramon Sinkeldam
2 - Wouter Wippert
3 - Dylan Groenewegen

Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel

1 - Hans Dekkers
2 - Patrick Bos
3 - Benjamin Sydlik

Packaging Partners Omnium Breda

1 - Marissa van Putten
2 - Dylan Rijnders
3 - Delano Heeren

1 - Maike Tazelaar
2 - Zara Ansems
3 - Michelle Maas

1 - Emma van Haaren
2 - Lars Langendoen
3 - Fee Knaven

1 - Martijn Azantinlow
2 - Renzo Moretti
3 - Martijn Braspenning

1 - Axel Roks
2 - Babette van der Wolf
3 - Nina Maathuis

1 - Senne Knaven
2 - Daan den Breejen
3 - Daan van den Eijnden

1 - Moreno Tak
2 - Sven Mulder
3 - Noah van Putten

MP Ronde van Geleen

1 - Andries Knapen
2 - Teun van Beurden
3 - Roan Schaefer

1 - Victor Kroesbergen
2 - Koen Sonnemans
3 - Judith Alleleijn

1 - Tyler Eyk
2 - Jules van Neer
3 - Jitse Gabriels

1 - Jente Derksen
2 - Nikki Souren
3 - Jitse Wildermans

1 - Christiaan van Rees
2 - Dirk Darding
3 - Jony van den Eijnden

1 - Casper Noorloos
2 - Laszlo van Melis
3 - Femke Gort

1 - Mike Bronswijk
2 - Jens Bassa
3 - Radan Adriaans

Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf

1 - Arthur Rutte
2 - Ronald Ligtenberg
3 - Dennis Souverein

1 - Phaedra Krol
2 - Yvet Schoonewille
3 - Doris de Rooij

Ronde van de Maliebaan

1 - Elias de Bruijne
2 - Matijn Straatsma
3 - Roderik Egberink

1 - Nienke Vinke
2 - Thomas Engelhard
3 - Carmen van der Veen

1 - Senna Nijman
2 - Justus Willemsen
3 - Stijn Hezeman

1 - Leonardo van Driel
2 - Ian Vasbinder
3 - Lennard Meinema

1 - Ron Paffen
2 - Bert Bakker
3 - Barend Verhagen

Jeugdronde van Berkelland

1 - Adne Cappon
2 - Ella Roodenburg
3 - Imke Menting

1 - Hannah Kiers
2 - Lennon Grobbink
3 - Chris Kiers

1 - Toine Broekroelofs
2 - Puck Langenbarg
3 - Mikai Leistra

1 - Jelle Weierink
2 - Loes Nomden
3 - Stijn Heering

1 - Brent Nijboer
2 - Ryan Gal
3 - Stijn Berentsen

1 - Bjorn Koster
2 - Björn Hommes
3 - Marvin Peters

1 - Sven Timmermans
2 - Mike Spenkelink
3 - Lucas Averesch

Ronde van Sliedrecht

1 - Daan Switters
2 - Jeroen Bijnagte
3 - Marco Kuijvenhoven

1 - Ingrit Verhoeff
2 - Mickey Nijkamp
3 - Celine Klootwijk

Hapert 8 van Bladel

1 - Daan Hoole
2 - Maikel Zijlaard
3 - Thomas Pidcock

Koga Noordelijke Wielercompetitie

1 - Siger van der Wal
2 - Diede Oosterveld
3 - Nick Riemeijer

1 - Jean Paul Ijsselmuiden
2 - Kai Minck
3 - Max Minck

1 - Luco Bos
2 - Karsten Kamp
3 - Liam Haan

1 - Nina Oolders
2 - Bastian Meindert Rozema
3 - Erwin Leijenaar

1 - Stijn Geersing
2 - Lasse Oosterhoff
3 - Patrick Nieuwenhuis

1 - Jesper Melle Rozema
2 - Jannet de Vries
3 - Thijmen Paardekooper

1 - Jente Klaver
2 - Kevin Kuiper
3 - Martin Schaapman

1 - Hedwig de Jong
2 - Anna Nieuwenhuis
3 - Nathalie Elzinga

1 - Jelmer Koehoorn
2 - Roy Harms
3 - Warner Stoffers

NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals

1 - Fabio Jakobsen
2 - Stef Krul
3 - Hartthijs de Vries

1 - Chantal Blaak
2 - Anouska Koster
3 - Floortje Mackaij

Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel

1 - Melvin Drost
2 - Dylan Strik
3 - Witse Meeussen

Klimomnium 2017

1 - Amy Grosz
2 - Elena van der Veken
3 - Ayden de Jong

1 - Megan Arens
2 - Indy van Velzen
3 - Nick Koenis

1 - Thomas Huitema
2 - Michiel Mouris
3 - Finn Hiemstra

1 - Axel van den Broek
2 - Lisa van Heel
3 - Stan Smit

1 - Nina Maathuis
2 - Mees Vlot
3 - Liam van Bylen

1 - Noël Rokven
2 - Jasper Huitema
3 - Nick Brand

1 - Lucas Janssen
2 - Thomas Lakeman
3 - Roan Konings

Hapert 8 van Bladel

1 - Max Kroonen
2 - Edo Maas
3 - Daan Hoole

NK Tijdrijden

1 - Julius van den Berg
2 - Pascal Eenkhoorn
3 - Bas Tietema

1 - Tom Dumoulin
2 - Stef Clement
3 - Robert Gesink

1 - Annemiek van Vleuten
2 - Ellen van Dijk
3 - Anna van der Breggen

1 - Anne de Ruiter
2 - Marit Raaijmakers
3 - Britt Knaven

1 - Minne Verboom
2 - Thymen Arensman
3 - Daan Hoole

1 - Maud Rijnbeek
2 - Sofie van Rooijen
3 - Femke Gerritse

1 - Casper van Uden
2 - Bodi Del Grosso
3 - Enzo Leijnse

1 - Vincent ter Schure
2 - Tristan Bangma
3 - Stephen de Vries

1 - Shie Au Yeung
2 - Loes Bloo
3 - Jo?lle Engel

Omloop van Bedum

1 - Jeff Vermeulen
2 - Johan Knol
3 - Paul de Haan

Kermis wielerronde van Hapert

1 - Ronan van Zandbeek
2 - Pieter van Oirschot
3 - Lars van de Vall

1 - Nina Kessler
2 - Winanda Spoor
3 - Melanie Klement

Ronde van Maassluis

1 - Pim Achterkamp
2 - Teun Groeneveld
3 - Bob van den Berg

1 - Brian Burggraaf
2 - Nick Toonen
3 - Kasper Schotte

Wielerronde van Riethoven

1 - Nina Kessler
2 - Yara Kastelijn
3 - Evy Kuijpers

1 - Benjamin Sydlik
2 - Jelmer Asjes
3 - Koos Jeroen Kers

Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk

1 - Marcel Kittel
2 - Dylan Groenewegen
3 - Andre Greipel

1 - José Gonçalves
2 - Primoz Roglic
3 - laurens de Plus

Ronde van Elden (Arnhem-Zuid)

1 - Johim Ariesen
2 - Bas Tietema
3 - Ide Schelling

1 - Jasper Jansen
2 - Alexander Konijn
3 - Mark Smit

1 - Arnout Hurenkamp
2 - Ralf Steegs
3 - Peter Makkink

Ronde van Zoeterwoude

1 - Danny Vrolijk
2 - Pim Achterkamp
3 - Nick Zuidewind

1 - Loe van Belle
2 - Luc van der Hoeven
3 - Casper Polet

NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling

1 - Stijn Boersma
2 - Arnoud Nijhuis
3 - Andre Wijnhoud

1 - Daniel Abraham Gebru
2 - Bastiaan Gruppen
3 - Martin van de Pol

1 - Caroline Groot
2 - Sygrid Groustra

1 - Hans Dekkers
2 - Jos Koop
3 - Robbert Keus

1 - Vincent ter Schure
2 - Tristan Bangma
3 - Bjorn Demas

1 - Shie Au Yeung
2 - Loes Bloo
3 - Joelle Engel

Ronde van de Leren Zool (Rijen)

1 - Stefan Laurijssen
2 - Dirk van Leuken
3 - Daan Switters

1 - Iris Ton
2 - Lotte Jansen
3 - Karen Verdonck

1 - Amy Grosz
2 - Delano Heeren
3 - Jenna Nagtzaam

1 - Maike Tazelaar
2 - Megan Arens
3 - Michelle Maas

1 - Emma van Haaren
2 - Cyriel Hooghwerff
3 - Lars Langendoen

1 - Jelle Weierink
2 - Martijn Azantinlow
3 - Axel van den Broek

1 - Thom van Herwaarden
2 - Jony van den Eijnden
3 - Noëlle Booy

1 - Marijn Dingemans
2 - Nick Brand
3 - Jari Prins

1 - Mike Bronswijk
2 - Moreno Tak
3 - Sven Mulder

1 - Arjan Poleij
2 - Dennis Willems
3 - Marijn Maas

"Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel

1 - Frank Visser
2 - Victor Broex
3 - Quinten Veling

1 - Femke Markus
2 - Nancy van der Burg
3 - Nike Beckeringh

1 - Enzo Leijnse
2 - Owen Geleijn
3 - Wieger Göbel

Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA

1 - Hidde Schagen
2 - Floortje de Vries
3 - Jurre Weber

1 - Indy van Velzen
2 - Noï Moes
3 - Lars van den Berg

1 - Tyler Eyk
2 - Thomas Huitema
3 - Michiel Mouris

1 - Stan Smit
2 - Jaymz Lunenborg
3 - llija Bosschieter

1 - Nienke Veenhoven
2 - Anna van der Meiden
3 - Mees Vlot

1 - Jasper Huitema
2 - Maxime Duba
3 - Kay van den Hogen

1 - Rindert Buiter
2 - Yannick van den Berg
3 - Jordy van der Ham

1 - Mick Kemper
2 - Justin Brusche
3 - Mike Raven