Uitslag District Kampioenschap Oost 2018

Elite-Mannen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
HELLENDOORN

Alle uitslagen van District Kampioenschap Oost

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Joey van Rhee WRV de Peddelaars NIJVERDAL
2 Peter Schulting LEMELE
3 Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
4 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
5 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
6 Patrick Bos DEVENTER
7 Wim Kleiman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ALMELO
8 Rik Wielink WV De IJsselstreek APELDOORN
9 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
10 Mark Schreurs Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
11 Kars Jansman Cycle Club 75 HELLENDOORN
12 Wessel Zennipman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ZUTPHEN
13 Henk Wildeman DEVENTER
14 Lars Bekhuis RTV Oldenzaalse WCL BORNE
15 Tim Scholten UWTC de Volharding DENEKAMP
16 Maikel Willemsen AR en TV de Adelaar BRUMMEN
17 Xaf Houwers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
18 Jasper Bugter ASC Olympia ELDEN
19 Kevin Coster WV De IJsselstreek HASSELT
20 Florian Smits DINXPERLO
21 Jelle Wolsink Twente-Salland Cycling Team HENGELO (O)
22 Maarten Junte WV Noord-Holland ELBURG
23 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
24 Wouter Hendriksen Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam VARSSEVELD
25 Martijn Knol WV de Kannibaal ZWOLLE
26 Bobby Mellendijk RTC de Stofwolk GROENLO
27 Roy Roesthuis BORNE
28 Daan Steffens RTV Oldenzaalse WCL BORNE
29 Mart Bruggink TUBBERGEN
30 Jesse Reith RETO ARNHEM
31 Wilbert van het Loo OOSTERHUIZEN
32 Rens Moorman RTV Oldenzaalse WCL OOTMARSUM
33 Andreas Verwaal AR en TV de Adelaar APELDOORN
34 Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
35 Roy Eefting WV de Jonge Renner APELDOORN
36 Patrick Reinders RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
37 Samuel Gheremaskel Kifle EERBEEK
38 Gerwin Veltman Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
39 Mats Boeve Twente-Salland Cycling Team NIJVERDAL
40 Luuk Jansen W.V. Eemland ARNHEM
DNF Erik v.d. Worp HEERDE
DNF Robert de Vries WV de Kannibaal ZWOLLE
DNF Harm Wantia RTV Oldenzaalse WCL WEERSELO
DNF Stan Driessen RETO GENDT
DNF Bart Schipper Twente-Salland Cycling Team WIERDEN
DQ Nick Kweldam Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
DNS Martijn Versteege RTV Vierakker-Wichmond HENGELO GLD
DNS Robert Bovenhuis NWV Groningen ZWOLLE
DNS Roch├ęz Harbers AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNS Marien Bogerd WV De IJsselstreek KOOTWIJK