Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2016

Junioren

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
2 Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
3 Martijn Krook ZWC D.T.S. PURMEREND
4 Wessel van Koppen Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
5 Mitchel Steenhof WV WoonExpo Kapenga URETERP
6 Dennis Mertens WV Breda BREDA
7 Jesper Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
8 Rick de Vries WOLVEGA
9 Nick Groot Ver. Cycling Club Monkey Town ZAANDIJK
10 Thijs Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
11 Mike Raven Ver. Cycling Club Monkey Town LOOSDRECHT
12 Alexander Konijn Ver. Cycling Club Monkey Town ABBEKERK
13 Tom Hogeweg RWC Ahoy BARENDRECHT
14 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel OEFFELT
15 Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
16 Tjalle de Jong WV Avanti BERGSCHENHOEK
17 Lars de Bot RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
18 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
19 Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
20 Bram Vertelman West Frisia MIDWOUD
21 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
22 Ide Schelling Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
23 Thom Buyck ZWC D.T.S. ASSENDELFT
24 Timon van der Wal NWV Groningen GRONINGEN
25 Sven Nijhuis Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
26 Jorrit van Ramshorst NIJKERKERVEEN
27 Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
28 Martijn Hennekam ZUNDERT
29 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
30 Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
31 Thomas van Meurs PRC Delta ZUIDLAND
32 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
33 Stefan Appelman Ver. Cycling Club Monkey Town BEVERWIJK
34 Eric Nijkamp RTC de Stofwolk RUURLO
35 Friso van Diemen WTC de Amstel AMSTELVEEN
36 Roelof Stoelwinder Twente-Salland Cycling Team GORREDIJK
37 Jeroen van der Knaap ROTTERDAM
38 Iska Buwalda WV De IJsselstreek BIDDINGHUIZEN
39 Damian van Alphen VZW de scheldesputers isorex cycling team HOEVEN
40 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
41 Arie van der Mik WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
42 Tom Zwaan ASC Olympia AMSTERDAM
DNF Danilo Wattez Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ELIM
DNF Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
DNF Jermo Hesselink RTV Oldenzaalse WCL OVERDINKEL
DNF Melvin Schiphorst DEVENTER
DNF Ingmar Corstiaensen ALMERE
DNF Floris Roodenburg RCMD de Coureur MAASSLUIS
DNF Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
DNF Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Mark Smit Ver. Cycling Club Monkey Town WERVERSHOOF
DNF Niels Jetten BRC Kennemerland ASSENDELFT
DNF Leon Buijs UWTC de Volharding AALSMEER
DNF Mel van der Veekens Ver. Cycling Club Monkey Town ZAANDAM
DNF Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
DNF Bram Oosterman GIETEN
DNF Dean Ruska Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
DNF Dylan Plijter HILLEGOM
DNF Tom van Merkerk WTC Woerden WOERDEN