Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2016

Nieuwelingen

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Stijn Ruijter Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
2 Ivar Immerzeel WTC de Amstel WILNIS
3 Daan Kool WV Avanti ZEVENHOVEN
4 Niels van Ekeren RIJSWIJK
5 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
6 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
7 Mitchell den Duijn UWTC de Volharding ALPHEN AAN DEN RIJN
8 Edo Maas RWC Ahoy ROTTERDAM
9 Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
10 Emiel Fontijne UWTC de Volharding KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
11 Justin Brusche ZWC D.T.S. ZAANDAM
12 Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
13 Rick Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
14 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
15 Daan van Wieringen ZWC D.T.S. BEVERWIJK
16 Mike Siderius K.W.C. Kampen IJSSELSTEIN
17 Cornee Jansen K.W.C. Kampen LELYSTAD
18 Daan Hoeks WTC de Amstel AMSTELVEEN
19 Simon den Braber UWTC de Volharding WOERDEN
20 Vincent Sanders WV Schijndel LIEMPDE
21 Michiel de Veld RWC Ahoy ROTTERDAM
22 Leco Hendriks UWTC de Volharding MAASSLUIS
23 Marco Ehlert GWC de Adelaar KORTENHOEF
24 Arwin Elbers ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
25 Tommy Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
26 Bart Segers WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
27 Stijn de Kort Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
28 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
29 Jens Pronk Ver. Cycling Club Monkey Town DE RIJP
30 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
31 Teun van Galen Hoornse Ren en Toerclub TWISK
32 Jeroen Oostra NWV Groningen RODEN
33 Roel Post Westland Wil Vooruit PIJNACKER
34 Matthew van der Linden PRC Delta BARENDRECHT
35 Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
36 Markus Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
37 Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
38 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
39 Ruben Blom GRC Jan van Arckel TIENHOVEN ZH
40 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
41 Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
42 Ingmar van de Griek HEILOO
43 Tim Winter Ver. Cycling Club Monkey Town NORG
44 Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
45 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
46 Bob Gerritsen RTV de Bollenstreek HILLEGOM
47 Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
48 Daan Schaasberg Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
49 Thijs Oprel WV Het Stadion ZEIST
50 Heijme Breederveld Ver. Cycling Club Monkey Town PURMER
51 Joppe van der Weerdt WTC de Amstel AMSTERDAM
52 Martin Plat WV Beet-It Volendam VOLENDAM
53 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
54 Victor Broex WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
55 Yuran Geleijnse ASC Olympia AMSTERDAM
56 Remco de Jong Zannata Galloo ct Menen RIJEN