Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2016

Masters 50+

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 John Oudshoorn Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
2 Erwin Kistemaker WV Amsterdam DIEMEN
3 Jeroen Bosman Ver. Cycling Club Monkey Town AMSTERDAM
4 Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
5 Rene Smits ARC Ulysses PURMEREND
6 Hans Bal RWV de Spartaan 'S-GRAVENHAGE
7 Richard Stolwijk GRTC Excelsior EDE
8 Piet Kralt RTV de Bollenstreek RIJNSBURG
9 Andre Grootveld RWC Ahoy ZOETERMEER
10 Richard Beumer WV Ede EDE
11 Gerald Seuren WV de Maaskant VIERLINGSBEEK
12 Rob Niekolaas Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
13 Arjen Hoogenboom RWV de Spartaan RIJSWIJK ZH
14 Bart van Breemen WV Amsterdam AMSTERDAM
15 Marcel Lambregts JvR de Batauwers METEREN
16 Wim Junte WV De IJsselstreek ELBURG
17 Ron Breeman DRC de Mol DORDRECHT
18 Jaap van der Breggen W.V. Eemland NIJKERK GLD
19 Anton Mink WTC Woerden LINSCHOTEN
20 Steve McEwen WAPENVELD
21 Niek Wolthuis MUENSTER
22 Auke Broex WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
23 William van Rijswijk HSK Trias RIJSWIJK
24 Sep Visser HSV de Kampioen HEEMSTEDE
25 Manfred Verhulst Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
26 Hans de Kiewit WV Amsterdam LEIDEN
27 Hans Lap RTC de Hoekse Renners HENDRIK IDO AMBACHT
28 Ed Hasselman WV Amsterdam AMSTERDAM
29 Roger Pauwels NIJMEGEN
30 Jacko Jurriaans ARC Ulysses AMSTERDAM
31 Marc de Bokx Gaul ! AMSTERDAM
32 Renée Boers W.V. Eemland HOEVELAKEN
33 Hans van Eijk RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
34 John Verschuren STREEFKERK
35 Martien Hink WV Noord-Holland OUDKARSPEL
36 Jan Waaijer Hardenberger WSV LANGEVEEN
37 Cor van Bijnen Hoornse Ren en Toerclub ANDIJK
38 Evert Hol METEREN
39 Erik Bos RTC de Hoekse Renners ROTTERDAM
40 Erik Sandifort GRTC Excelsior ROTTERDAM
41 Henk Ceelen Cyclingteam Flakkee OUDERKERK
42 Ming-ko Sun HR en TC D.O.K. DEN HELDER
43 Pierre Steenman WV Noord-Holland 'T VELD
44 Jan Elenbaas AMSTERDAM
45 René van Dijk WV Amsterdam AMSTERDAM
46 Richard Boots ROTTERDAM
47 Frank Nijssen HSV de Kampioen HAARLEM
48 Martin Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
49 Richard Burggraaf HRC Excelsior HAARLEM
50 Ron Smit HSV de Kampioen ZANDVOORT
51 Dick Commandeur WV Noord-Holland SINT PANCRAS
52 Henk Peters vereniging MTB Noordwest HILLEGOM
53 Ton van Eijk HILLEGOM
54 Peter Spruit CAPELLE AAN DEN IJSSEL
55 Erik-Jan Bosch WV Amsterdam AMSTELVEEN
56 Willem Teunissen v.Manen WTC de Betuwe HETEREN
57 Karel Knijnenburg LRTV Swift WASSENAAR
58 Rob Bohte WV Amsterdam AMSTERDAM
59 Henri Spijkers HSK Trias DEN HAAG
60 Frens Hoving W.V. Omega SAPPEMEER
61 Peter Keijzers RTV de Bollenstreek HILLEGOM
62 Jos van Wegen W.V. Eemland HOOGLAND
63 Dinko Valerio WV Amsterdam OEGSTGEEST
64 Herman de Jong WV Het Stadion ZOETERWOUDE
65 Andre Boutestijn DEN HAAG
66 Leon Schouten De Eendracht AMSTERDAM
67 Henny Hoevers WTC Woerden UTRECHT
DNF Patrick Molenaars WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Theo Walburg HSK Trias KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
DNF Aart van Beuzekom GRC Jan van Arckel NIEUWPOORT
DNF Gert Mulder JvR de Batauwers DODEWAARD
DNS Robert van Rhijn RWV de Spartaan ROTTERDAM