Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2016

Sportklasse

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Michael Ruska WV Beet-It Volendam VOLENDAM
2 Brian Burggraaf HSV de Kampioen VELSEN NOORD
3 Frits van Lieshout Dasia Cycling Team SPAARNDAM
4 Marco Postma WV Amsterdam ALMERE
5 Patrick de Smit HSC de Bataaf NIEUW-VENNEP
6 Ronald de Waal PRC Delta AMSTELVEEN
7 Caspar Hermans WTC de Amstel AMSTERDAM
8 Eus Hoogenboom LRTV Swift LEIDEN
9 Rick Krijt ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
10 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
11 Job Janssen PRC Delta AMSTERDAM
12 Wouter de Jonge WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
13 Erwin Danckaarts WV Het Stadion UTRECHT
14 Serge van der Putten WTC de Amstel AMSTERDAM
15 Dominik de Bruijne ERMELO
16 Jos Backer WV Amsterdam AMSTERDAM
17 Levi Kerkhof WV Ede EDE
18 Harry van Pierre Uithoornse WTC DE KWAKEL
19 Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
20 Peter Vermeulen WTC de Amstel AMSTELVEEN
21 Thom van Schijndel WASSENAAR
22 Harry Ruiterkamp RETO SLIJK-EWIJK
23 Floris van der Bas RWV de Spartaan RIJSWIJK ZH
24 Michel Boerboom RETO DRIEL
25 Fred van Huisstede WV Amsterdam ALMERE
26 Erwin Bak WTC de Amstel AMSTERDAM
27 Marcel Klapwijk Cycling Team Wielertoerist TER AAR
28 Jeroen Land UTRECHT
29 Ernest Boskovic W.V. Eemland SOEST
30 Arnout Rijpkema WV Het Stadion NIEUWEGEIN
31 Ruud Kluit Hoornse Ren en Toerclub BEETS
32 Jan Sachtleven RWV de Spartaan DEN HAAG
33 Marcel Schipper Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
34 Folkert Zwiers WV Alcmaria Victrix WORMER
35 Kevin Molenaar ASC Olympia AMSTERDAM
36 Andre van der Poel UWTC de Volharding UTRECHT
37 Sander van den Brink Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
38 Peter Rikkers Cycloteam.nl GORINCHEM
39 Ronald van Rhoon DRC de Mol ZWIJNDRECHT
40 Frank Slooten HSK Trias DEN HAAG
41 Konrad Kowara BEVERWIJK
42 Casper Heerschop ROTTERDAM
43 Marcel Doornebos ZWC D.T.S. ZAANDAM
44 Jan Teeling WV Alcmaria Victrix SCHAGEN
45 Paul Metzemakers WV Amsterdam AMSTERDAM
46 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
47 Sietse Broekema W.V. Eemland ALMERE
48 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
49 Michel de Bondt WV Amsterdam CULEMBORG
50 Michiel Winthagen WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Eric de Vries Ver. Cycling Club Monkey Town DE GOORN
DNF Xander Hensing RWV de Spartaan DELFT