Uitslag Jeugdveldrit van Dordrecht 2018

Jeugd Cat. 6

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
DORDRECHT

Alle uitslagen van Jeugdveldrit van Dordrecht

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Keije Solen ZWOLLE
2 Ruud Junior Nagengast BEILEN
3 Cedric de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
4 Antoine Quint DEIL
5 Senna Remijn WOLPHAARTSDIJK
6 Jorn van der Made PRINSENBEEK
7 Luca van der Veken sportcomité Het vliegend wiel Klein-Sinaai vzw ST JAN STEEN
8 Danny Turkstra BEILEN
9 Danijel Agricola TERWISPEL
10 Liam van Os RRC de Pedaalridders BERKEL EN RODENRIJS
11 Thomas van den Eijnden PRINSENBEEK
12 Floris Haverdings W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
13 Finn Hoefmans WV Breda ALPHEN NB
14 Niek Suijker SCHIPLUIDEN
15 Rob Kastelein BURGH-HAAMSTEDE
16 Lauren Molengraaf CAPELLE A/D IJSSEL
17 Jente Derksen HAALDEREN
18 Mads de Roos APPELSCHA
19 Martijn Braspenning PRINSENBEEK
20 Job Weijdema TUK
21 Jelle de Vlaam GRAVENDEEL
22 Bjorn van der Drift WATERINGEN
23 Mark van Kleef KESTEREN
24 Mark Mandemaker PRC Delta HOOGVLIET
25 Sem Hofstede RTV Oldenzaalse WCL HENGELO
26 Luuk van der Drift WATERINGEN
27 Jorn van Beers TWC Pijnenburg MOERGESTEL
28 Frederique Verschuur ROTTERDAM
29 Maud Tollens RTC Buitenlust AARLE RIXTEL
30 Dennis van Maurik WATERINGEN
31 Tijn van den Berg DE LIER
32 Niels Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
33 Nance van der Drift WATERINGEN
34 Joer Post RWV de Spartaan DELFGAUW
35 Sven Van Merriënboer WV Breda WERNHOUT
36 Niels van der Laan HILVERSUM
37 Pelle Klok PRC Delta VIERPOLDERS
38 Mika van Os RRC de Pedaalridders BERKEL EN RODENRIJS
39 Anouk Bijl DRC de Mol PAPENDRECHT
40 Mathijs Vijverberg NAALDWIJK
41 Senna Wuisman PRC Delta SPIJKENISSE
42 Julien van Gool SLIEDRECHT
43 Kevin van Eck PRC Delta ZUIDLAND
44 Tim van Leening RIDDERKERK
DNF Lieve van Waarde WTC Woerden WOERDEN
DNS Zoë van Velzen Westland Wil Vooruit WADDINXVEEN
DNS Denley van Wijnbergen WV de Jonge Renner WERKENDAM
DNS Stijn Heering AWV de Zwaluwen RIJSSEN
DNS Sven Stapersma 'S-GRAVENZANDE
DNS Nele van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
DNS Tygo Verhoef ZOETERWOUDE
DNS Cas Briggeman PRC Delta ROCKANJE