Uitslag Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 2019

Masters (40+)

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
SINT-MICHIELSGESTEL

Alle uitslagen van Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Maikel Govaarts F.M.C. The Whoopers DRUNEN
2 Patrick Somsen TWV De Peddelaars AALTEN
3 Wilfred Veldkamp WTC Woerden KAMERIK
4 Patrick Heijnen WTC Maas-Waal HEUSDEN GEM HEUSDEN
5 René Kuhlmann MTB-Club Discovery BAARLO LB
6 Frank Groenendaal EERDE
7 Nils ten Brinke AR en TV de Adelaar APELDOORN
8 Watze Vroom WV Ede BENNEKOM
9 Michel Groenendaal WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
10 John Spek GRTC Excelsior WADDINXVEEN
11 Edwin Raats TWC Noord-Limburg HELMOND
12 Jos Bogaerts WV Breda STRIJBEEK
13 Edgar van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
14 Ferry de Ruiter ERMELO
15 Marcel Witte WTC de Amstel AMSTERDAM
16 Shinya Ikemoto VINKEL
17 Michael Breedt WTC de Amstel DIEMEN
18 Raimon Knip De Eendracht KORTENHOEF
19 Johan Dussel W.V. Omega EELDE
20 Marcel Boschker WTC Woerden WOERDEN
21 Henny Roelen WV Breda CHAAM
22 Ger Koenen WV de Valleirenners AXA CULEMBORG
23 Bert Jan Hamer WV Salland HATTEM
24 Paul Laning MTB-Club Discovery BLERICK
25 Jan Gudde RWV de Spartaan NOOTDORP
26 Ruud Goorden ROOSENDAAL
27 Jim Koren AR en TV de Adelaar ZEEWOLDE
28 Gijs Jongeling TML Dommelstreek BEST
29 Jaap den Ouden GRTC Excelsior BERGAMBACHT
30 Harald Mijnsbergen WV Breda OOSTERHOUT NB
31 Kees van Asten W.V. Eemland ZEEWOLDE
32 Stefan Scheepers HELMOND
33 John Montulet MTB Baarlo VENLO
34 Eddy Willemsen MTB-Club Discovery VENLO
35 Martijn Prins Cycling Team Wielertoerist UTRECHT
36 Jan van den Nobelen BOSSCHENHOOFD
37 Rudi Nagengast BEILEN
38 Fred van Zanten NIEUWLAND
39 Harrie van der Burgt MC Club Oss OSS
40 Thierry Bakker TWC Pijnenburg ROOSENDAAL
41 Rene Gerritsen TWC 't Verzetje BEMMEL
42 Edwin Kas SINT WILLEBRORD
43 Ron Aardenburg BRC Kennemerland HEEMSKERK
44 Gianni Schim Limburg Express Cycling team VIERLINGSBEEK
45 Frank Giesbers F.M.C. The Whoopers VEGHEL
46 Seppo Spaapen PURMEREND
47 Ronald Carpay TEGELEN
48 Steven Opstal HSK Trias RIJNSBURG
49 Peter Groenendijk WV Noord-Holland WADDINXVEEN
50 Lambert van de Wiel F.M.C. The Whoopers BERLICUM NB
51 Frank van Oirschot Team Brabant 2000 OISTERWIJK
DNF Jack van 't Pad WV Het Stadion ZEIST
DNF Danny van Dam LEIDEN
DNS Sjon van den Berg Uithoornse WTC ZEVENHOVEN
DNS Iwan Bourgonje Specialized Workfor.ce VAASSEN
DNS Micha de Vries WTC Woerden HILVERSUM
DNS Ton van Korven TWC Het Snelle Wiel DIESSEN
DNS Ad Guldemeester W.V. Eemland AMERSFOORT
DNS Ronald Brugmans Cycling Team Wielertoerist DE BILT
DNS Berry Lamers WTC Maas-Waal AMMERZODEN