Uitslag Ronde van Groningen 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
UITHUIZEN

Alle uitslagen van Ronde van Groningen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Jordi Meeus LOMMEL
3 Arvid de Kleijn UWTC de Volharding HERVELD
4 René Hooghiemster SNEEK
5 Patrick van der Duin GRONINGEN
6 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
7 Jason van Dalen Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE
8 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
9 Rick Ottema LEEUWARDEN
10 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
11 Marten Kooistra UWTC de Volharding JONKERSLAN
12 Hartthijs de Vries NWV Groningen KOLLUM
13 Ide Schelling Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
14 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
15 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
16 Jasper Bovenhuis HENGELO
17 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
18 Jaap Kooijman MAASTRICHT
19 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
20 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
21 Robbert de Greef WV de Jonge Renner GELDROP
22 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
23 Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
24 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
25 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
26 Barnabás Peák HONGARIJE
27 Jasper Verkuijl ALMERE
28 Rasmus Lund DENEMARKEN
29 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam DENEKAMP
30 Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
31 Jelle Wolsink Twente-Salland Cycling Team HENGELO (O)
32 Wim Kleiman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ALMELO
33 Wiebe Scholten DIEREN
34 Alexander Konijn SPANBROEK
35 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
36 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
37 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
38 Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
39 Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
40 Sybren Welling HEILOO
41 Alberto Dainese ITALIË
42 Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
43 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
44 Arjan Hofman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NUNSPEET
45 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
46 Thijs de Lange ZRTC Theo Middelkamp UTRECHT
47 Tim Christen LEIDEN
48 Adne Koster FYCA VZW RODEN
49 Frank van den Broek RTV de Bollenstreek VOORHOUT
50 Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
51 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
52 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
53 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
54 Sjors Dekker GRONINGEN
55 Thomas Edemann Jensen DENEMARKEN
56 Gino Luca Vierhouten ERMELO
57 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
58 Jasper Hamelink DRONTEN
59 Florian Smits DINXPERLO
DNF Stijn van der Wal HUIZEN
DNF André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
DNF Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
DNF Siebe Nicolai WV De IJsselstreek ERMELO
DNF Tim Poriau LENDELEEDE
DNF Lars van Uum MBC Bar End HARDERWIJK
DNF Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNF Coen Onderwater RTV de Bollenstreek LISSE
DNF Vincent Fackeldey LRTV Swift LEIDEN
DNF Maikel Willemsen AR en TV de Adelaar BRUMMEN
DNF Joey van Manen VEENENDAAL
DNF Niek. te Veldhuis WARNSVELD
DNF Bob Gielen ZUTPHEN
DNF Luc Grefte AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Olav Wallinga AR en TV de Adelaar ZUTPHEN
DNF Rick de Vries ZANDHUIZEN
DNF Hessel Glotzbach W.V. Eemland ALMERE
DNF Bram Verweij WV de Kannibaal HAREN GN
DNF Martijn Knol WV de Kannibaal ZWOLLE
DNF Sebastian Kolze Changizi DENEMARKEN
DNF Aske Louring Vorre DENEMARKEN
DNF Frederik Muff DENEMARKEN
DNF Jacob Gye Madsen DENEMARKEN
DNF Harry Sweering West Frisia SNEEK
DNF Jelmer Nuijten UTRECHT
DNF Eric Mooij Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
DNF Thomas Hartog West Frisia HAARLEM
DNF Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
DNF Nicola Gaffurini ITALIË
DNF Antonio Santoro HEERLEN
DNF Douwe Doorduin GRONINGEN
DNF Wieger van der Wier WV de Kannibaal MARUM
DNF Pascal Aandewiel WV de Kannibaal AMSTERDAM
DNF Martijn de Jonge BARGER-COMPASCUUM
DNF Lasse Eland DENEMARKEN
DNF Niels Hoogeveen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Kees Kunkeler WRV de Peddelaars ZUIDWOLDE
DNF Matijn Straatsma USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
DNF Koen Paalman Twente-Salland Cycling Team NIJVERDAL
DNF Lennart Reijtenbagh RWC Ahoy ZUIDLAND
DNF Lorenzo Harbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NIJVERDAL
DNF Rochéz Harbers AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNF Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
DNF Jurriaan Vos W.V. Eemland OUD-ZEVENAAR
DNF Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
DNF Christian Varweg Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam HARDENBERG
DNF Timon van der Wal NWV Groningen GRONINGEN
DNF Sjoerd Willemsen RETO ARNHEM
DNF Jasper Jansen BENNEKOM
DNF Roderik Egberink BUSSUM
DNF Luc Essink ALMERE
DNF Luuk Schuurmans USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Laurens van Embden WRV de Peddelaars DWINGELOO
DNF Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNF Aron de Jong LEEUWARDEN
DNF Martijn Dijkstra WV de Jonge Renner DE KNIPE
DNF Arnout Kempenaar Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Patrick Reinders RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Ivo Weierink OOTMARSUM
DNF Harm Wantia RTV Oldenzaalse WCL WEERSELO
DNF Glenn Edelenbos ENSCHEDE
DNF Daan Steffens RTV Oldenzaalse WCL BORNE
DNF Bouke Gerritsma Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Harro Groeneveld WV De IJsselstreek ZALK
DNF Rik Wielink WV De IJsselstreek APELDOORN
DNF Jelmer Arendshorst WV De IJsselstreek NIEUWLEUSEN
DNF Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
DNF Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN