Uitslag Omloop van Strijen 2019

Nieuweling-Meisjes

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
STRIJEN

Alle uitslagen van Omloop van Strijen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Elise Uijen WV Schijndel HERPEN
2 Nienke Vinke AMERSFOORT
3 Yuli van der Molen ZWC D.T.S. KROMMENIE
4 Maureen Arens ZRTC Theo Middelkamp KRUININGEN
5 Anna van der Meiden GRC Jan van Arckel HEUKELUM
6 Bente van den Nouweland TWC Pijnenburg RIJEN
7 Mirre Knaven WV Breda STRIJBEEK
8 Chloë Postma AWV de Zwaluwen HULSEN
9 Joyce de Rijk WTC Woerden NIEUWKOOP
10 Nina Maathuis RWC Ahoy ROTTERDAM
11 Nienke Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
12 Alma JOHANSSON LANDVETTER ZWEDEN
13 Britt de Grave Cannibal team THOLEN
14 Indy verwaarst AWV de Zwaluwen HAARLE
15 Rosita Reijnhout ZRTC Theo Middelkamp WOLPHAARTSDIJK
16 Rosan Dekker WRV de Peddelaars ECHTEN
17 Nikki Brusche ZWC D.T.S. ZAANDAM
18 Iris Timmermans BINGELRADE
19 Silke Blei WTC Maas-Waal HURWENEN
20 Norah Minck GRONINGEN
21 Sophia Zwaan WV Avanti BODEGRAVEN
22 Karlijn Koops WRV de Peddelaars ELIM
23 Mijntje Geurts LUYKSGESTEL
24 Yilla Threels WTC Woerden WOERDEN
25 Jerney van der Heijden Westland Wil Vooruit ZEVENHUIZEN
26 Birte Tellegen HATTEM
27 Britt van der Hulst Westland Wil Vooruit HAZERSWOUDE
28 Milly Davis ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
29 Pem Hoefmans WV Breda ALPHEN
30 Isa Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
31 Babette van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
32 Lisa van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
DNF Femke Thoolen HULSBERG
DNF Kirsten Elings WV de Valleirenners AXA OVERBERG
DNF Indy van Os AMSTENRADE
DNF Kirsten Hooge WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Lisa Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Manon Turkstra WRV de Peddelaars BEILEN
DNF Iris Offerein WRV de Peddelaars MEPPEN
DNF Bo Jansen W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
DNF Denise Mertens WV Breda BREDA
DNF anouk naalden LEPELSTRAAT
DNF Simone Jol RWV de Spartaan DELFT
DNF Lisa van de Kamp RWV de Spartaan DEN HAAG
DNF Willemijn Leijten DRC de Mol ALBLASSERDAM
DNF Lotte Sonnemans RTC Buitenlust SOMEREN
DNF Lonneke Prevaes TWC de Kempen VALKENSWAARD
DNF Meis Vermeulen TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
DNF Femke Gort WC Midden Limburg ECHT
DNF Indy Baas GRTC Excelsior BERGAMBACHT
DNF Indy Kappert MARKELO
DNF Balou Nelck PIJNACKER
DNF Roos van den Berg WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Imke van der Zwart WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Emma Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
DNF Fenna Derksen WV de Valleirenners AXA HAALDEREN
DNF Noëlle Booy RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
DNF Dewy van Gijsel AXEL
DNF Evi Jongenelen Willebrord Wil Vooruit STEENBERGEN
DNF Elvira Hellberg SWABO U17 DEV. TEAM
DNF Rachella van Zanen ZWC D.T.S. ZAANDIJK
DNF Joyce Mulder WV Noord-Westhoek MEPPEL
DNF Elvia Peeters SPORT&STEUN LEOPOLD
DNF Cecilia van Zuthem ZWOLLE
DNF Jennie Olsson STAFFANSTORP CK
DNF Nina Tom DEN HAAG
DNF Marit Braat ZUTPHEN
DNF Emma Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
DNF Sanne Lazeroms Willebrord Wil Vooruit BOSSCHENHOOFD