Uitslag Omloop van Strijen 2019

Junior-Vrouwen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
STRIJEN

Alle uitslagen van Omloop van Strijen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ilse Grit K.W.C. Kampen ZWOLLE
2 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
3 Daniek Hengeveld Westland Wil Vooruit NOOTDORP
4 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
5 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
6 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
7 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
8 Pien Limpens W.C.L. Bergklimmers OBBICHT
9 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
10 Demi van Dijke Lensworld Cycling Team BORSSELE
11 Sofie van Rooijen WV de Valleirenners AXA DRIEL
12 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
13 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
14 Lisa van Helvoirt ERP
15 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
16 Rosan Koper WTC de Amstel HEEMSKERK
17 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
18 Laura van der Zwaan DRC de Mol SLIEDRECHT
19 Petra Welmers K.W.C. Kampen DRONTEN
20 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
21 Nina Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
22 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
23 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
24 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
25 Lisa van der Meer 'S-GRAVENZANDE
26 Juliet Eickhof AR en TV de Adelaar APELDOORN
27 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
28 Kiki Janse ZWC D.T.S. ZAANDAM
29 Iris Verschuren DRC de Mol STREEFKERK
30 Ruth van Hulst ZWOLLE
DNF Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
DNF Oriana Soerewijn HSV de Kampioen VELSERBROEK
DNF Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
DNF Anniek Mos RUINEN
DNF Joëlle de Ruiter BOVENSMILDE
DNF Iris de Boer ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNF Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
DNF Tanja van der Drift W.V. Meteoor Assen-Roden NIJ BEETS
DNF Fleur van der Peet Westland Wil Vooruit DEN HAAG
DNF Mickey Nijkamp K.W.C. Kampen ZWOLLE
DNF Sanne Prins AWV de Zwaluwen WIERDEN
DNF Mandy Hesselberth TWC Pijnenburg KAATSHEUVEL
DNF Piene Romers PRC Delta ROZENBURG
DNF Kim van de Groenendaal ROTTERDAM
DNF Stephanie Verhoeven WV Breda ETTEN-LEUR
DNS Ramute Siugzdinyté CANNIBAL TEAM LITH.
DNS Gloria van Mechelen VILNIUS
DNS Fleur Nagtegaal WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNS Samira van Zuthem Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNS Paulina Patinskaite LITHOUWEN
DNF Desiree Ketting DRC de Mol SPIJKENISSE
DNF Lorraine Röge WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Donja Lombaerts WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Malena van Dam WV Avanti HAASTRECHT
DNF Lieke Van Weereld DRC de Mol PAPENDRECHT
DNF Anne Tom DEN HAAG
DNF Marit Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
DNF Noa de Haan NIJKERK
DNF Tuva Richter STAFFANSTORP CK
DNF Ida Johansson LANDVETTER
DNF Nena Vollering Restore Cycling BERKEL EN RODENRIJS
DNF Sanne de Jonge EMMEN
DNF Maud Adriaansen DRC de Mol DORDRECHT
DNF Ayan Khankishiyeva GAMEREN
DNF Laura Michielsen-Stevens INDIVIDUEEL
DNF Megan van Norel Cycle Club 75 NIJVERDAL
DNF Lieke Janssen W.C.L. Bergklimmers PANNINGEN
DNF Laura Charlier OVERIJSE
DNF Ilse Lingen GRTC Excelsior OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
DNF Borg Senneker ZUNDERT
DNF Sanne Jongenelen Willebrord Wil Vooruit STEENBERGEN NB