Uitslag Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
SCHIJNDEL

Alle uitslagen van Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Bjarne Hemme WSV Emmen ERICA
2 Youp de Vos WV Avanti HILLEGOM
3 Tristan Hartmann RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
4 Mike Bronswijk Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
5 Mark Groeneveld K.W.C. Kampen ENKHUIZEN
6 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
7 Rindert Buiter LRTV Swift LEIDEN
8 Jens Bassa GOUDRIAAN
9 Lars Stienstra YSBRECHTUM
10 Jente Klaver WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
11 Joren de Gruijter WV Breda BREDA
12 Tijn Louwerensen WV Schijndel SCHIJNDEL
13 Jasper Huitema Cannibal Team RODEN
14 Lars Rouffaer W.C.L. Bergklimmers SIBBE
15 Bjorn Koster W.V. Meteoor Assen-Roden RODEN
16 Mike Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
17 Sven Timmermans K.W.C. Kampen TWELLO
18 Bart Hordijk WESTMAAS
19 Lucas Averesch AWV de Zwaluwen RIJSSEN
20 Biki Goedschalk Westland Wil Vooruit DEN HAAG
21 Jeunke Timmermans W.C.L. Bergklimmers BINGELRADE
22 Daan Hilbers RWV de Spartaan DEN HAAG
23 Ian Vasbinder ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
24 Sietse Kool WV Avanti ZEVENHOVEN
25 Nick Schelvis ZWC D.T.S. HEEMSKERK
26 Lennard Meinema W.V. Eemland AMERSFOORT
27 Kees Sanders NWV Groningen GRONINGEN
28 Sam Kerkvliet LRTV Swift NIEUWE-WETERING
29 Anne Kiers AWV de Zwaluwen WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
30 Tom van de Weijdeven WV Schijndel EINDHOVEN
31 Lars de Weerd KROMMENIE
32 Brett Chow DRC de Mol HENDRIK IDO AMBACHT
33 Jeremy Melis WV de Jonge Renner DONGEN
34 Maxime Duba WV Noord-Holland ALKMAAR
35 Sem Kroonen WV de Jonge Renner OOSTERHOUT
36 Jordi van Heijst F.M.C. The Whoopers DEN DUNGEN
37 Chris Oosenbrug ZWC D.T.S. ZAANDAM
38 Bjorn Baudoin TWC de Kempen VALKENSWAARD
39 Tijn van Zandbeek HEESWIJK-DINTHER
40 Brent Vos CASTRICUM
41 Mick Nijveld NIJVERDAL
42 Sam Oosterholt WV de Jonge Renner MADE
43 Mathieu KOCKELMANN DIPPACH
44 Thijs van Schie LEIDEN
45 Nick Brand RWC Ahoy PIJNACKER
46 Yoël Leeflang RTV de Bollenstreek LISSE
47 Justus Willemsen AR en TV de Adelaar APELDOORN
48 Floris Linders WV De IJsselstreek VIERHOUTEN
DNF Jan Boukema DUIVENDRECHT
DNF Yannick van den Berg Westland Wil Vooruit MONSTER
DNF Maarten Holsbrink WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Sep Roord ROSSUM
DNF Siep Roes RWV de Spartaan DEN HAAG
DNF Jelle Winkelhorst R en TV de Zwaluwen GIESBEEK
DNF Jorik van Maaren GRC Jan van Arckel GORINCHEM
DNF Juul Nagengast WRV de Peddelaars BEILEN
DNF Tijn Wessels AWV de Zwaluwen ENTER
DNF Thijs Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
DNF Joris Kranenburg APELDOORN
DNF Dylan Grobbink GEESTEREN
DNF Joris van Asselt NWV Groningen GRONINGEN
DNF Martijn Weeder LRTV Swift LEIDEN
DNF Leonardo van Driel Westland Wil Vooruit MONSTER
DNF Stijn Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Senna Nijman RETO HEELSUM
DNF Bailey Groenendaal WV Schijndel SCHIJNDEL
DNF Bram Dahler WV Schijndel SCHIJNDEL
DNF Stijn Peters WV Schijndel BEST
DNS Christiano Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
DNS Quinn Quadvlieg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg GULPEN
DNS Bram Vermeer BERKEL-ENSCHOT
DNS Joost van Oevelen HUIJBERGEN
DNS Siebe Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNS Björn Vos WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
DNF Kai Schoolenaar ZWANENBURG
DNF Micca Blijleven W.V. Eemland ALMERE
DNF Luuk Pauly HAPERT
DNF Hidde Westerink REUSEL
DNF Finn Roumen W.C.L. Bergklimmers STEIN
DNF Thijs Kortes W.V. Eemland HOOGLANDERVEEN
DNF Ids Visscher RWC Ahoy PIJNACKER
DNF Daan van den Eijnde WV Schijndel GEMERT
DNF Daniël Vastenhout PRC Delta SPIJKENISSE
DNF Roel Vrancken WV Schijndel S-HERTOGENBOSCH
DNF Djyaro Bosma APPELSCHA
DNF Yann van de Spijker HAPERT
DNF Olivier de Weerd DRONTEN
DNF Kas Visser WV Het Stadion HOUTEN
DNF Niels Tenniglo WTC Woerden UTRECHT
DNF Tijn Leus WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
DNF Luke Leus WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
DNF Dennis de Haan WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Jelle Verhagen LRTV Swift ZOETERWOUDE
DNF Jonas Roodenburg RCMD de Coureur MAASSLUIS
DNF Sieb van der Pas HEESWIJK-DINTHER
DNF Laszlo van Melis WV Schijndel HEESCH
DNF Maarten Hamminga W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
DNF Gebre Swanenvleugel BUNDE
DNF Yannick Rosier W.C.L. Bergklimmers ROTHEM
DNF Yorick Brethouwer WV de Jonge Renner OOSTERHOUT