Uitslag Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
SCHIJNDEL

Alle uitslagen van Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
2 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
3 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
4 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
5 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
6 Thomas Mijnsbergen Willebrord Wil Vooruit ROTTERDAM
7 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
8 Sam Meijdam UWTC de Volharding UTRECHT
9 Wouter van de Weerdhof Willebrord Wil Vooruit LOBITH
10 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
11 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
12 Luuk Spijker GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
13 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
14 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
15 Robin van Oorschot WV de Jonge Renner KLEIN-ZUNDERT
16 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
17 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
18 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
19 Xander van Straten WOLVEGA
20 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
21 Dennis Willems AR en TV de Adelaar BOXMEER
22 Lance Huenders Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
23 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
24 Sten Verzijl RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
25 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
26 Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
27 Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
28 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
29 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
30 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
31 Wouter Zwaan WV Avanti BODEGRAVEN
32 Ole Veenhuis ASSEN
33 Thijn Kluts LRTV Swift LEIDEN
34 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
35 Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
36 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
37 Joppe van der Weerdt WTC de Amstel AMSTERDAM
38 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
39 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
40 Daan Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
41 Jari Kranenburg RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
42 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
43 Jochem Widdershoven TWC. Maaslandster-Zuid Limburg BRUNSSUM
44 Rick van der Poel Westland Wil Vooruit PAPENDRECHT
45 Sven Raats WTC de Amstel AMSTERDAM
46 Simon den Braber UWTC de Volharding WOERDEN
47 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
48 Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
49 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
DNF Daan Douven WC Midden Limburg HERTEN
DNF Tristan Timmermans YERSEKE
DNF Jasper Jacobs WESSEM
DNF Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
DNF Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
DNF Thijs van den Broek GILZE
DNF Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Tjalle de Bruin DEVENTER
DNF Jip de Moor WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
DNF Tom Henst RTC Buitenlust ASTEN
DNF Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
DNF Luuk Cox kon. balen bc BUCHTEN
DNF Milan Kuipers UDEN
DNF Jarno Schoonus BEST
DNF Mark de Groot WV Breda HOEVEN
DNF Sven Pijnenburg WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
DNF Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
DNF Lars Punter EELDE
DNF Keigo Sweens TWC Pijnenburg GOIRLE
DNF Stijn Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
DNF Simon Bakker MALDEN
DNF Emiel Fontijne UWTC de Volharding KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
DNF Nick van Dorp ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNF Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL
DNF Michiel de Veld RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Luuk Holslag AWV de Zwaluwen ALMELO
DNF Thijs Brugging RWC Ahoy BLEISWIJK
DNF Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
DNF Ivo Zwaans Hoornse Ren en Toerclub DEN HELDER
DNF Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
DNF Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
DNF David van Ooijen EINDHOVEN
DNF Marijn van Vlerken RTC Buitenlust AARLE-RIXTEL
DNF Vigo Schouten VENLO
DNF daan jen hong li AMERSFOORT
DNF Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF Lars Klugt NWV Groningen VOLENDAM
DNS Thomas Steegenga UTRECHT
DNS Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
DNS Bram Braat E.T.P. Zutphen ZUTPHEN
DNS Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
DNS Jens Pronk Ver. Cycling Club Monkey Town DE RIJP
DNS Bart Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNS Ruben Blom TIENHOVEN
DNS Joris Keller DEN HAAG
DNS Jari Diepstraten RIJEN
DNS James Potter AMERSFOORT
DNS Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
DNS Djim Pasveer TILBURG
DNS Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
DNS Youri van Ballegooij WV Schijndel LITH
DNS Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNS Menno Vonk MEERKERK
DNS Jochem Crusio TWC Pijnenburg TILBURG
DNS Abe Dijkstra UTRECHT
DNS Max van der Linden BERGEN (NH)
DNS Tijmen van der Pijl WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNS Biko van Mil WATERINGEN
DNS Jarno Zondag DONGEN
DNS Elian Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN