Uitslag Ronde van Oud-Vossemeer 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OUD-VOSSEMEER

Alle uitslagen van Ronde van Oud-Vossemeer

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Tim van Dijke ZRTC Theo Middelkamp COLIJNSPLAAT
2 Arno Kleinjan AMSTERDAM
3 Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
4 Jos Koop EINDHOVEN
5 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
6 Bram Dissel ARNHEM
7 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
8 Eloy Raas MIDDELBURG
9 Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
10 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
11 Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
12 Rico van Damme YERSEKE
13 Bart Lemmen UTRECHT
14 Jord Baak K.W.C. Kampen DRONTEN
15 Frenky van der Vorst HALSTEREN
16 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
17 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
18 Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
19 Mick van Dijke ZRTC Theo Middelkamp COLIJNSPLAAT
20 Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
21 Dirk Jansen WESTERHOVEN
22 Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit ZEGGE
23 Eddy Gödde ZWIJNDRECHT
24 Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
25 Jurgen Seelen DREUMEL
DNS Tom Jansen STEENBERGEN
DNS Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
DNS Kevin Hulsker RWV de Spartaan NOOTDORP
DNF Koen van de Klundert TWC Tempo WOENSDRECHT
DNF Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNF Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNF Lars Steenbakker ZRTC Theo Middelkamp 'S-HEERENHOEK
DNF Michiel Jumelet ZRTC Theo Middelkamp BRUINISSE
DNF Maarten de Nijs RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
DNF Rik Nederlof WV Het Stadion BREDA
DNF Pieter Vette ZRTC Theo Middelkamp HEINKENSZAND
DNF Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
DNF Bob Kerkhofs Willebrord Wil Vooruit WOUW
DNS Mohamed Rayes UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Patrick Stam UWTC de Volharding UITGEEST
DNS Wim de Bruin GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
DNS Jan-Willem Groeneveld RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
DNS Bradley Soden AMERONGEN
DNS Sjoerd Willemsen RETO ARNHEM
DNS Bas van Dinther TWC Tempo ROSSUM
DNS Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
DNS Gino Luca Vierhouten ERMELO
DNS Ruben van den Ende DELFT
DNS Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
DNS Hessel Glotzbach W.V. Eemland ALMERE
DNF Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
DNF Sven Nijhuis Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
DNF Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
DNF Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
DNF Jake Dobson EDE
DNF Justin Boone KAPELLE
DNF Florian Smits DINXPERLO
DNF Timon van der Wal NWV Groningen GRONINGEN
DNF Rob van Broekhoven Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Iwan Schut W.V. Omega STADSKANAAL
DNF Jimmy de Bruyn Arrow Cyclingteam SINT JANSTEEN
DNF Niels Bierens TWC Het Snelle Wiel EERSEL
DNF Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
DNF Jan Reinder Kempenaar KOLLUM
DNF Pieter Israel TWC Tempo KRUININGEN
DNF Mike Raven Ver. Cycling Club Monkey Town LOOSDRECHT
DNF Geert Verheijen Rudyco Cycling Team RIJSBERGEN
DNF Paul Hoondert ZRTC Theo Middelkamp HEINKENSZAND
DNF Roy Gijzel ZRTC Theo Middelkamp 'S-HEER ARENDSKERKE
DNF Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
DNF Bas Nieuwkoop Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
DNF Daan Hoeks WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
DNF Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
DNF Pieter-Paul de Weerd APELDOORN
DNF Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM