Uitslag Ronde van Oud-Vossemeer 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OUD-VOSSEMEER

Alle uitslagen van Ronde van Oud-Vossemeer

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
2 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
3 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
4 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
5 Sten Verzijl RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
6 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
7 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
8 Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
9 Robin van Oorschot WV de Jonge Renner KLEIN-ZUNDERT
10 Jaap Roelen WV de Jonge Renner CHAAM
11 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
12 Kevin Arrammach W.C.L. Bergklimmers MAASTRICHT
13 Arjan Poleij Rudyco Cycling Team KRUININGEN
14 Dennis Willems AR en TV de Adelaar BOXMEER
15 Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
16 Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
17 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
18 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
19 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
20 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
21 Daan Schaasberg Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
22 Wouter Hopmans Rudyco Cycling Team HOOGERHEIDE
23 Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
24 Ward de Schepper WV Breda MADE
25 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
26 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
27 Jasper Kraaijenbrink PRC Delta ABBENBROEK
28 Jody Jochems WV Schijndel SINT ANTHONIS
29 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
30 Bart Beks RSC de Zuidwesthoek WOUW
31 Tijmen van der Pijl WTC de Amstel AMSTELVEEN
32 Joran Wiskerke ZRTC Theo Middelkamp 'S HEER HENDRIKSKINDEREN
33 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
34 Sven Pijnenburg WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
35 Xander van Dijk WV Breda ROOSENDAAL
36 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
37 Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
38 Sjors van der Glas DRC de Mol DORDRECHT
39 Thijs van den Broek GILZE
40 Bram van Herk GROOT AMMERS
41 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
42 Bjorn Claassen Westland Wil Vooruit DEN HAAG
43 Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
44 Flavio Moretti KAPELLE
45 Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
46 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
47 David Michielsen NIEUWDORP
DNF Tycho Nomden AR en TV de Adelaar HOENDERLOO
DNF Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF Joris Keller DEN HAAG
DNS Michiel de Veld RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Luca van den Boom WV de Jonge Renner BOEKEL
DNS Jos Blok WV Avanti GOUDA