Uitslag Dorpenomloop door Drenthe 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ASSEN

Alle uitslagen van Dorpenomloop door Drenthe

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Piotr Havik AMMERSTOL
3 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
4 Hartthijs de Vries NWV Groningen KOLLUM
5 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
6 David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
7 Adne Koster FYCA VZW RODEN
8 Martijn Budding UWTC de Volharding VEENENDAAL
9 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
10 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
11 Gino Luca Vierhouten ERMELO
12 René Hooghiemster SNEEK
13 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
14 Maarten de Jonge WV Noord-Holland OLDENZAAL
15 Bas Ottevanger Willebrord Wil Vooruit GROOT AMMERS
16 Joost van der Burg ROTTERDAM
17 Tim Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
18 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
19 Luuc Bugter UWTC de Volharding ARNHEM
20 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
21 Mitch Groot belgian cycling talents BRUNSSUM
22 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
23 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
24 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
25 Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
26 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
27 Sjors Dekker GRONINGEN
28 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
29 Rasmus Lund DENEMARKEN
30 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
31 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
32 Alex Mengoulas UWTC de Volharding ALMERE
33 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
34 Wiebe Scholten DIEREN
35 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
36 Thijs de Lange ZRTC Theo Middelkamp UTRECHT
37 Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
38 Jord Baak K.W.C. Kampen DRONTEN
39 Rick de Vries WRV de Peddelaars NIJEHOLTPADE
40 Youri van Iersel WV de Jonge Renner BERKEL-ENSCHOT
41 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
42 Yves Coolen KASTERLEE
43 Frederik Muff DENEMARKEN
44 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
45 Sebastian Kolze Changizi DENEMARKEN
46 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
47 Bram Verweij WV de Kannibaal HAREN GN
48 Aron de Jong LEEUWARDEN
49 Jesper Bundgård Vinkel DENEMARKEN
50 Jakob Gye Madsen DEN
51 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam DENEKAMP
52 Arjan Hofman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NUNSPEET
53 Sybren Welling HEILOO
54 Frenky van der Vorst HALSTEREN
55 Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
56 Bram Dissel ARNHEM
57 Harm Wantia RTV Oldenzaalse WCL WEERSELO
58 Bastiaan de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
59 Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
60 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
61 Melle Nikkels DOORN
62 Martijn Dijkstra WV de Jonge Renner DE KNIPE
63 Arian Stolwijk ROTTERDAM
64 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
65 Harry Sweering West Frisia SNEEK
66 Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
67 Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
68 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
69 Gerben Mos MEPPEL
70 Daan Hoeyberghs MOL (B)
71 Raymond Splinter HSK Trias AMSTERDAM
72 Nahom Desale Willebrord Wil Vooruit AMSTELVEEN
73 Jasper Verkuijl ALMERE
74 Carlo van den Berg MAASLAND
75 Daan Switters LEUSDEN
76 Pieter Verhoeven ZWOLLE
77 Danny Kroeze W.V. Eemland ACHTERVELD
78 Robbert de Greef WV de Jonge Renner GELDROP
79 Sipke Zijlstra BURGUM
80 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
81 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
82 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
83 Alex Molenaar UWTC de Volharding OUD BEIJERLAND
84 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA RHENEN
85 Alejandro Gonzalez Lugo HOMOET
DNF Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
DNF Niels Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
DNF Jorrit Nijland SAASVELD
DNF Tim Scholten UWTC de Volharding DENEKAMP
DNF Daan Steffens RTV Oldenzaalse WCL BORNE
DNF Gerwin Veltman Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Mike Vliek AWV de Zwaluwen VRIEZENVEEN
DNF Lars Olde Meierink RTV Oldenzaalse WCL OVERDINKEL
DNF Jasper Bovenhuis HENGELO
DNF Bradley Soden AMERONGEN
DNF Michal Pustula LEWIN KLODZKI
DNF David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
DNF Roelof de Jong Stormvogels Veendam BORGER
DNF Eit Visser West Frisia DE WILP GN
DNF Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
DNF Laurens Heijn LRTV Swift LEIDEN
DNF Edward Jansen LRTV Swift ZOETERMEER
DNF Tim Christen LEIDEN
DNF Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
DNF Andre Looij Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
DNF Jaap Kooijman MAASTRICHT
DNF Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
DNF Liam Cappel NIEUW-ZEELAND
DNF Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
DNF Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
DNF Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
DNF Luuk van Wingerden DRC de Mol PUTTERSHOEK
DNF Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNF Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
DNF Eric Mooij Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
DNF Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
DNF Peter Koning West Frisia VENHUIZEN
DNF Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
DNF Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
DNF Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Niels Hoogenboom UWTC de Volharding MONTFOORT
DNF Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
DNF Koen Paalman Twente-Salland Cycling Team NIJVERDAL
DNF Lennart Reijtenbagh RWC Ahoy ZUIDLAND
DNF Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
DNF Gruffudd Lewis ENGELAND
DNF Mads Rasmussen DENEMARKEN
DNF Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
DNF Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel HAPERT
DNF Henk Wildeman DEVENTER
DNF Martijn Knol WV de Kannibaal ZWOLLE
DNF Frans Hoveijn WV de Kannibaal HOUTEN
DNF Tsjerk Rozema Cycle Sport Groningen GRONINGEN
DNF Eelke Nikkels GRONINGEN
DNF Pascal Aandewiel WV de Kannibaal AMSTERDAM
DNF Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
DNF Aden Paterson ASSEN
DNF Patrick van der Duin GRONINGEN
DNF Arno te Brake NIJMEGEN
DNF mark van os AMERONGEN
DNF Victor Goene W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Timon van der Wal NWV Groningen GRONINGEN
DNF Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Luc Essink ALMERE
DNF Jasper Jansen BENNEKOM
DNF Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
DNF Rik Wielink WV De IJsselstreek APELDOORN
DNF Ivo Verbeek WV Noord-Westhoek LUTTELGEEST
DNF Mark Schreurs Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
DNF Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
DNF Hessel Glotzbach W.V. Eemland ALMERE
DNF Johnny van Diermen BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
DNF Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
DNF Stijn van der Wal HUIZEN
DNF Guillaume Visser HEERENVEEN
DNF Daniel Elzinga OPENDE
DNF Jasper Hamelink DRONTEN
DNF Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
DNF Arjen van Putten EMMEN
DNF Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
DNF Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
DNF Danny van der Tuuk Young Cycling Team VZW ASSEN
DNF Mel van der Veekens Ver. Cycling Club Monkey Town ZAANDAM
DNF Brendan Berendse Ver. Cycling Club Monkey Town PURMEREND
DNF Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNF Kees Kunkeler WRV de Peddelaars ZUIDWOLDE
DNF Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
DNF Jan Reinder Kempenaar KOLLUM