Uitslag Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OPLOO

Alle uitslagen van Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Alex Molenaar UWTC de Volharding OUD BEIJERLAND
3 Luuc Bugter UWTC de Volharding ARNHEM
4 Daniel Luke AUS
5 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
6 Jeroen Meijers WV de Jonge Renner ALPHEN NB
7 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
8 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
9 Nikodemus Holler EBERDINGEN
10 Bart Lemmen UTRECHT
11 Koen Wulterkens Marco Polo Cycling Club BOXMEER
12 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
13 Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
14 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
15 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel OEFFELT
16 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
17 Florian Smits DINXPERLO
18 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
19 Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
20 Niall Tilli WTC de Amstel AMSTERDAM
21 Bart Vreugdenhil AMSTERDAM
22 Patrick Bos DEVENTER
23 Matthias Schnapka BLIESKOK
24 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
25 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
26 Ruben Tolkamp TWV De Peddelaars AALTEN
27 Jurriaan Vos W.V. Eemland OUD-ZEVENAAR
28 Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
29 Jesse Huijbregts young cycling team ROOSENDAAL
30 Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
31 Roderik Egberink BUSSUM
32 Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
33 Arno te Brake NIJMEGEN
34 Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
35 Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
36 Jip Steman E.T.P. Zutphen ZUTPHEN
37 Peter Stienstra GRUBBENVORST
38 Milan van der Touw LRTV Swift VOORSCHOTEN
39 Edwin Wielink WSV de Zwaluwen TWELLO
40 Ferdinand Jansen LRTV Swift ZOETERMEER
41 Joost van den Bosch AMERSFOORT
42 Mark Wencker-Borck HSC de Bataaf AMSTERDAM
43 Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
44 Roy Dirven TWC de Kempen BERGEIJK
45 Daaf Koemans WV Breda TERHEYDEN
46 Sep Schuurman WV Schijndel SINT-OEDENRODE
47 Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN
48 Tom Manders WV de Jonge Renner UDEN
49 Coen Bosch WSV de Zwaluwen TWELLO
DNF Berko Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN GLD
DNF Joey van Manen VEENENDAAL
DNF Coen van Esch SCHIJNDEL
DNF Jan-Willem Kamphof TML Dommelstreek EINDHOVEN
DNF Frank van den Broek RTV de Bollenstreek VOORHOUT
DNF Ferry de Ruiter ERMELO
DNF Julien van Winden DRIEBERGEN-RIJSENBURG
DNF Gijs Vierling TWC Het Snelle Wiel VELDHOVEN
DNF Lars de Bot RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
DNF Timo Verbeek Westland Wil Vooruit ZOETERMEER
DNF Bouke Gerritsma Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Jake Dobson EDE
DNF Stefan Hubers WV Schijndel VINKEL
DNF Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Stef van der Hijden NIJMEGEN
DNF Piotr Kornafel POLEN
DNF Hessel Glotzbach W.V. Eemland ALMERE
DNF Stefan Boogaard DELFT
DNF Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
DNF Ocko Geserick UWTC de Volharding HILVERSUM
DNF Menno Boogaard WV Het Stadion UTRECHT
DNF Tommie-Jens Meeter JvR de Batauwers TIEL
DNF Paul Dekkers GERWEN
DNF Jonathan Wolters WV Avanti WADDINXVEEN
DNF Edward Jansen LRTV Swift ZOETERMEER
DNF Pieter Israel TWC Tempo KRUININGEN
DNF Thijs van der Bijl Marco Polo Cycling Club LENT
DNF Eildert Meeter JvR de Batauwers TIEL
DNF Daan van Alphen Marco Polo Cycling Club GENNEP
DNF Berhane Debesay LENT
DNF Kristian Michiels Marco Polo Cycling Club VIERLINGSBEEK
DNF Jeroen Rebel TML Dommelstreek GELDROP
DNF Stef van den Bosch MILHEEZE
DNF Pieter-Paul de Weerd APELDOORN
DNF Nick van Diest ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Rochéz Harbers AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNF Jeffrey Vink W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Lars Rietveld WTC Woerden OUDEWATER
DNF Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL
DNF Fabian van Eis UWTC de Volharding HILVERSUM
DNF Joost Aelmans FCA Cycling team UDEN
DNF Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
DNF Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
DNF Jeroen Hendriks BOXMEER
DNF Pepijn Peters SCHIJNDEL
DNF Dik van de Koolwijk FCA Cycling team ELST
DNF Lorenzo Harbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NIJVERDAL
DNS Bob Kerkhofs Willebrord Wil Vooruit WOUW
DNS Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
DNS Nol van Loon BREDA
DNS Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNS Maarten Kamp WV Avanti LISSE
DNS Floris-Jan van den Berge WV Avanti NIEUWKOOP
DNS Martin van de Pol BARNEVELD
DNS Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
DNS Lod Vaessen MAASBREE
DNS Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
DNS Bram Dissel ARNHEM
DNS Jannes van Weele UTRECHT
DNS Lars Timmers De Dijlespurters v.v. Mechelen vzw KAATSHEUVEL
DNS Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
DNS Didier Boumans DRC de Mol DEN HAAG
DNS Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNS Jasper Hamelink DRONTEN
DNS Bob Gielen ZUTPHEN
DNS Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
DNS Matijn Straatsma USWV de Domrenner UTRECHT
DNS Patrice Slagman WV Reggestreek RIJSSEN
DNS Mickey Schuller DRC de Mol DORDRECHT
DNS Twan Kops VELDHOVEN
DNS Rein Cobussen MTB Licht Verzet WIJCHEN
DNS Gerwin Veltman Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNS Martein Akse WV De IJsselstreek HEERDE
DNS Rem de Hair JOURE
DNS Gijs Leemreize TWV De Peddelaars RUURLO
DNS Robbert de Greef WV de Jonge Renner GELDROP
DNS Rik Nederlof WV Het Stadion BREDA
DNS Sjoerd Willemsen RETO ARNHEM
DNS Jeroen Rombouts TILBURG
DNS Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
DNS Niek. te Veldhuis WARNSVELD
DNS Nick Lubbers HENGELO
DNS Daniel Elzinga OPENDE
DNS Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
DNS Dirk van Leuken EINDHOVEN
DNS Steven Opstal HSK Trias RIJNSBURG
DNS Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
DNS Raymond Kienhuis WV Reggestreek RIJSSEN
DNS Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
DNS Frenky van der Vorst HALSTEREN
DNS Bradley Soden AMERONGEN
DNS Stijn Bongertman UTRECHT
DNS Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE