Uitslag Healthy Ageing Tour 2019

Elite Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Lotta Pauliina Lepist
2 Lisa Klein
3 Christine Majerus LUXEMBURG
4 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
5 Barbara Guarischi
6 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
7 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
8 Jessi Roberts GROOT BRITTANNI
9 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
10 Jolien D`hoore BELGIË
11 Amy Pieters ZWANENBURG
12 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
13 Alice Barnes
14 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
15 Lucy Garner LONDON
16 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
17 Lea Lin Teutenberg
18 Susanne Andersen STAVANGER
19 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
20 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
21 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
22 Lisa Brennauer DUITSLAND
23 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
24 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
25 Jesse Vandenbulcke GELUWE
26 Sara Penton MEERSSEN
27 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
28 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
29 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
30 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
31 Romy Kasper DUITSLAND
32 Rotem Gafinovitz ISRAEL
33 Kaat Hannes BELGIË
34 Nikol Plosaj
35 Gudrun Stock DUITSLAND
36 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
37 Marta Jaskulska
38 Stine Borgli NOORWEGEN
39 Fien Delbaere DE PINTE (B)
40 Laura van Regenmortel ZOETERMEER
41 Tanja Erath
42 Dorota Przezak
43 Emilie Moberg NOORWEGEN
44 Letizia Paternoster
45 Mareille Meijering UTRECHT
46 Julie Solvang
47 Melanie Klement APELDOORN
48 Weronika Humelt
49 Lauretta Hanson PIJNACKER
50 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
51 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
52 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
53 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
54 Ann-Sophie Duyck HULSTE
55 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
56 Marta Tagliaferro ITALIË
57 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
58 Esmée Peperkamp DIDAM
59 Louise Hansen
60 Gwenno Hughes BREDA
61 Mieke Kröger DUITSLAND
62 Anna van der Breggen ZWOLLE
63 Line Marie GULLIKSEN NOORWEGEN
64 Trixi Worrack DUITSLAND
65 Anna Plichta POLEN
66 Britt Knaven HOOGSTRATEN
67 Skylar Schneider
68 Daniela Gass DUITSLAND
69 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
70 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
71 Lisa Küllmer DUITSLAND
72 Gaia Tortolina ITALIË
73 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
74 Tatjana Paller DUITSLAND
75 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
76 Saartje Vandenbroucke HOLLEBEKE (B)
77 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
78 Karolina Perekitko
79 Kim Baptista BREDA
80 Anna Sagan
81 Aranka Berends LOENEN
82 Christa Riffel
83 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
84 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
85 Amalie Lutro NOORWEGEN
86 Kaja Rysz
87 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
88 Annelotte Bex ENSCHEDE
89 Vibeke Lystad
90 Lone Meertens
91 Maaike Boogaard ZWAAG
92 Clara Koppenburg GERMANY
93 Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
94 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
95 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
96 Henriëtta Colborne GROOT BRITTANNIË
97 Aafke Soet WRV de Peddelaars HEERENVEEN
98 Maartje de Boer NIEUWE NIEDORP
99 Ane Santesteban Gonzalez
100 Loes Adegeest ENSCHEDE
101 Franziska Brauße DUITSLAND
102 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
103 Josie Knight
104 Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
105 Floor Weerink GRONINGEN
106 Chanella Stougje WV Noord-Holland ZUIDLAND
107 Anna Docherty GROOT BRITTANNI
108 Rebecca Raybould
109 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
110 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
111 Elyse FRASER NIEUW-ZEELAND
112 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
113 Dèvon Kuijstermans WV de Jonge Renner OUDENBOSCH
114 Manon de Boer LEEUWARDEN
115 Shari Bossuyt BELGIË
116 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
117 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
118 Charlotte Broughton LEICESTERSHIRE (GB)
119 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
120 Birgitte Ravndal
DNF Madeleine Gammons
DNF Louise Scupham
DNF Clover Murray
DNF Connie Hayes VERENIGD KONINKRIJK
DNF Hannah Bayes
DNF Ines Malfait BELGIË
DNF Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK
DNF Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
DNF Marieke de Graaf DE LIER
DNF Alicja Verhagen WV Breda WOERDEN
DNF Rikke Bak Dalgaard PIJNACKER
DNF Michelle de Graaf AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Willemiek Meinders MEPPEL
DNF Tessa van der Velden RWV de Spartaan DEN HAAG
DNF Ella Harris
DNF Marit Raaijmakers WV Beet-It Volendam HIPPOLYTUSHOEF
DNF Malin Eriksen NOORWEGEN
DNF Karin van Leeuwen MEERKERK
DNF Thirza Korevaar GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
DNF Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
DNF Lisa-Marie Hoffmann ROTHENSTEIN
DNF Marthe Roose ENUMATIL
DNF Phaedra Krol Restore Cycling HEERDE
DNF Ingrid van den Wijngaard OOSTERHOUT NB
DNF Jet Wildeman NIJMEGEN
DNF Gina Hofland Restore Cycling KRIMPEN A/D IJSSEL