Uitslag Healthy Ageing Tour 2019

Elite Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Mieke Kröger DUITSLAND
2 Romy Kasper DUITSLAND
3 Jolien D`hoore BELGIË
4 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
5 Lisa Klein
6 Lucy Garner LONDON
7 Lotta Pauliina Lepist
8 Susanne Andersen STAVANGER
9 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
10 Barbara Guarischi
11 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
12 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
13 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
14 Amy Pieters ZWANENBURG
15 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
16 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
17 Christine Majerus LUXEMBURG
18 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
19 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
20 Emilie Moberg NOORWEGEN
21 Kaat Hannes BELGIË
22 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
23 Marta Tagliaferro ITALIË
24 Lisa Brennauer DUITSLAND
25 Daniela Gass DUITSLAND
26 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
27 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
28 Gudrun Stock DUITSLAND
29 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
30 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
31 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
32 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
33 Amalie Lutro NOORWEGEN
34 Henriëtta Colborne GROOT BRITTANNIË
35 Julie Solvang
36 Jessi Roberts GROOT BRITTANNI
37 Saartje Vandenbroucke HOLLEBEKE (B)
38 Sara Penton MEERSSEN
39 Chanella Stougje WV Noord-Holland ZUIDLAND
40 Mareille Meijering UTRECHT
41 Fien Delbaere DE PINTE (B)
42 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
43 Rotem Gafinovitz ISRAEL
44 Alice Barnes
45 Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
46 Marta Jaskulska
47 Letizia Paternoster
48 Ane Santesteban Gonzalez
49 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
50 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
51 Lea Lin Teutenberg
52 Tatjana Paller DUITSLAND
53 Lauretta Hanson PIJNACKER
54 Skylar Schneider
55 Anna Plichta POLEN
56 Trixi Worrack DUITSLAND
57 Ann-Sophie Duyck HULSTE
58 Line Marie GULLIKSEN NOORWEGEN
59 Loes Adegeest ENSCHEDE
60 Anna van der Breggen ZWOLLE
61 Weronika Humelt
62 Jesse Vandenbulcke GELUWE
63 Gaia Tortolina ITALIË
64 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
65 Dorota Przezak
66 Tanja Erath
67 Elyse FRASER NIEUW-ZEELAND
68 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
69 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
70 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
71 Anna Sagan
72 Kim Baptista BREDA
73 Birgitte Ravndal
74 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
75 Lisa Küllmer DUITSLAND
76 Kaja Rysz
77 Lone Meertens
78 Esmée Peperkamp DIDAM
79 Melanie Klement APELDOORN
80 Aranka Berends LOENEN
81 Nikol Plosaj
82 Louise Hansen
83 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
84 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
85 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
86 Maartje de Boer NIEUWE NIEDORP
87 Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
88 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
89 Vibeke Lystad
90 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
91 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
92 Gwenno Hughes BREDA
93 Britt Knaven HOOGSTRATEN
94 Annelotte Bex ENSCHEDE
95 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
96 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
97 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
98 Rebecca Raybould
99 Karolina Perekitko
100 Floor Weerink GRONINGEN
101 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
102 Stine Borgli NOORWEGEN
103 Clara Koppenburg GERMANY
104 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
105 Aafke Soet WRV de Peddelaars HEERENVEEN
106 Maaike Boogaard ZWAAG
107 Franziska Brauße DUITSLAND
108 Anna Docherty GROOT BRITTANNI
109 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
110 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
111 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
112 Manon de Boer LEEUWARDEN
113 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
114 Shari Bossuyt BELGIË
115 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
116 Dèvon Kuijstermans WV de Jonge Renner OUDENBOSCH
DNF Josie Knight
DNF Laura van Regenmortel ZOETERMEER
DNF Charlotte Broughton LEICESTERSHIRE (GB)
DNS Christa Riffel