Uitslag Healthy Ageing Tour Junior Women 2019

Junior Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour Junior Women

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Megan Jastrab CANNIBAL TEAM
2 Elynor Backstedt SEL GREAT BRITTAIN
3 Nikola Wielowska
4 Wilma Olausson BILLDAL
5 Natalia Krzeslak
6 Julia Borgstr
7 Ilse Grit K.W.C. Kampen ZWOLLE
8 Marie Morgane Le Deunff
9 Hanna Vasilkova
10 Akvile Gedraityte LITOUWEN
11 Berit Huiting W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
12 Noa de Haan NIJKERK
13 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
14 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
15 Anna-Helene Zdun
16 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
17 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
18 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
19 Anne Dorthe Ysland
20 Maddie Wadsworth DRAYTON, OXON
21 Gloria van Mechelen VILNIUS
22 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
23 Eluned King
24 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
25 Amandine Fouquenet
26 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
27 Lea Waldhoff
28 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
29 Ysoline Corbineau
30 L Curinier
31 Kristina Nenadovic
32 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
33 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
34 Finja Smekal
35 Katrijn de Clercq OOSTERZELE (B)
36 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
37 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
38 Friederike Stern
39 Rose Kloese WSV Emmen EMMEN
40 Nele van Assche DOLTCINI VAN ASSCHE
41 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
42 Lucy Gadd VERENIGD KONINKRIJK
43 Hanna Dopjans
44 Mie Saabye DENEMARKEN
45 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
46 Ella Barnwell SEL GREAT BRITTAIN
47 Sophie Lewis
49 Judith Krahl DUITSLAND
50 Maylis Sarron
51 Amy Monkhouse VERENIGD KONINKRIJK
53 Nora Tveit
54 Julie de DE WILDE LAARNE
55 Erika ?uperkaite
56 Maria Bertelsen
57 Zoe Ta-Perez
58 Ava Sykes
59 Adriana San Roman Villalba
60 Amelia Sharpe
61 Dziyana Lebedz
62 Daniek Hengeveld Westland Wil Vooruit NOOTDORP
63 Katie Clouse
65 Julia Sanchez Galea
66 Olivia Bent
67 Katharina HECHLER DUITSLAND
68 Caitlin Peters
69 Elizabeth Marvelly VERENIGD KONINKRIJK
70 Luna Renders DOLTCINI VAN ASSCHE
71 Imogen Chastell
72 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
73 Mette Egtoft Jensen DENEMARKEN
74 Ania Horcajada Henche
75 Rosan Koper WTC de Amstel HEEMSKERK
76 Simona Z
77 Rixt Tol WV Noord-Westhoek HASSELT
78 Ruth van Hulst ZWOLLE
79 Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
80 Petra Welmers K.W.C. Kampen DRONTEN
81 Sarah Briggs
82 Jade Lenaers DOLTCINI VAN ASSCHE
83 Gabija Ali?auskaite
84 Elena Smith
85 Abi Smith
86 Louise Moullec
87 Natalie Irene Midtsveen NOORWEGEN
88 Silje Mathisen NOORWEGEN
89 Olivia SCHOPPE DUITSLAND
90 Zuzanna Olejniczak
91 Malgorzata Dabrowska
92 Demi van Dijke Lensworld Cycling Team BORSSELE
93 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
94 Kato Heremans BELGIË
95 Karen Verdonck HOOGSTRATEN
96 Britt Verbeek BELGIË
97 Esmée Gielkens TONGEREN
98 Dina Scavone LOMMEL
99 Lotte Akkermans RSC de Zuidwesthoek OSSENDRECHT
100 Caroline Andersson OSKARSTROM
101 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
102 Viktoryia Rudakova
103 Anastasiya Pirahova
104 Denice Keesman HSV de Kampioen VELSERBROEK
105 Femke van Goethem WC ONDER ONS PARIKE
106 Oriana Soerewijn HSV de Kampioen VELSERBROEK
107 Danielle Quint JvR de Batauwers DEIL
108 Poppy Wildman VERENIGD KONINKRIJK
109 Laia Burdoy Mu
110 Samira van Zuthem Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
111 Eva-Maria Zusann
112 Borg Senneker ZUNDERT
113 Eefje Brandt
114 Sophie Tierolf
115 Kiki Janse ZWC D.T.S. ZAANDAM
116 Kirin Punnewaert EVERBEEK (BRAKEL)
DNF Thalea M
DNF Maelle Michotte BELGIÖ
DNF Fien Belmans
DNF Phoebe Brown
DNF Maaike Vanderstraeten WC ONDER ONS PARIKE
DNF Rebecca Dawes
DNF Lena-Fabienne Franke
DNF Shani Berger ISRAËL
DNF Océane JONCKERS GREG-DOICEAU
DNF Anna Armstrong CARLISLE
DNF Lisa van der Meer 'S-GRAVENZANDE
DNF Iris de Boer ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNF Mandy Hesselberth TWC Pijnenburg KAATSHEUVEL
DNF Poppy Cooke
DNF Florelien Van De Velde
DNF Paulina Patinskaite LITHOUWEN
DNF Mille Troelsen
DNF Ida Johansson LANDVETTER
DNF Laura Michielsen-Stevens
DNF Vladim Zelinov
DNF Vikt Podol
DNF Hana Mudr
DNF Floriane Huet
DNF Fleur Peeters SPORT&STEUN LEOPOLD
DNF Emily Bridson VERENIGD KONINKRIJK
DNF Paulina Peiker
DNF Gemke De Rocker
DNF Lisa Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN