Uitslag Healthy Ageing Tour 2019

Elite Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
2 Barbara Guarischi
3 Lotta Pauliina Lepist
4 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
5 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
6 Susanne Andersen STAVANGER
7 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
8 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
9 Jolien D`hoore BELGIË
10 Alice Barnes
11 Amy Pieters ZWANENBURG
12 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
13 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
14 Romy Kasper DUITSLAND
15 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
16 Lisa Klein
17 Christine Majerus LUXEMBURG
18 Lisa Brennauer DUITSLAND
19 Anna van der Breggen ZWOLLE
20 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
21 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
22 Jessi Roberts GROOT BRITTANNI
23 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
24 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
25 Line Marie GULLIKSEN NOORWEGEN
26 Emilie Moberg NOORWEGEN
27 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
28 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
29 Mareille Meijering UTRECHT
30 Britt Knaven HOOGSTRATEN
31 Saartje Vandenbroucke HOLLEBEKE (B)
32 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
33 Ann-Sophie Duyck HULSTE
34 Sara Penton MEERSSEN
35 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
36 Skylar Schneider
37 Louise Hansen
38 Lauretta Hanson PIJNACKER
39 Letizia Paternoster
40 Mieke Kröger DUITSLAND
41 Daniela Gass DUITSLAND
42 Henriëtta Colborne GROOT BRITTANNIË
43 Nikol Plosaj
44 Birgitte Ravndal
45 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
46 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
47 Jesse Vandenbulcke GELUWE
48 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
49 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
50 Fien Delbaere DE PINTE (B)
51 Gaia Tortolina ITALIË
52 Dorota Przezak
53 Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
54 Maartje de Boer NIEUWE NIEDORP
55 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
56 Amalie Lutro NOORWEGEN
57 Tatjana Paller DUITSLAND
58 Lone Meertens
59 Lea Lin Teutenberg
60 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
61 Gwenno Hughes BREDA
62 Tanja Erath
63 Gudrun Stock DUITSLAND
64 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
65 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
66 Aranka Berends LOENEN
67 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
68 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
69 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
70 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
71 Anna Sagan
72 Marta Jaskulska
73 Esmée Peperkamp DIDAM
74 Chanella Stougje WV Noord-Holland ZUIDLAND
75 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
76 Ane Santesteban Gonzalez
77 Shari Bossuyt BELGIË
78 Julie Solvang
79 Lucy Garner LONDON
80 Rotem Gafinovitz ISRAEL
81 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
82 Stine Borgli NOORWEGEN
83 Vibeke Lystad
84 Aafke Soet WRV de Peddelaars HEERENVEEN
85 Maaike Boogaard ZWAAG
86 Franziska Brauße DUITSLAND
87 Anna Docherty GROOT BRITTANNI
88 Kaat Hannes BELGIË
89 Clara Koppenburg GERMANY
90 Trixi Worrack DUITSLAND
91 Anna Plichta POLEN
92 Weronika Humelt
93 Marta Tagliaferro ITALIË
94 Loes Adegeest ENSCHEDE
95 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
96 Floor Weerink GRONINGEN
97 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
98 Elyse FRASER NIEUW-ZEELAND
99 Manon de Boer LEEUWARDEN
100 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
101 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
102 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
103 Melanie Klement APELDOORN
104 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
105 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
106 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
107 Kaja Rysz
DNF Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
DNF Kim Baptista BREDA
DNF Karolina Perekitko
DNF Dèvon Kuijstermans WV de Jonge Renner OUDENBOSCH
DNF Annelotte Bex ENSCHEDE
DNF Rebecca Raybould
DNF Lisa Küllmer DUITSLAND
DNS Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
DNS Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM