Uitslag Healthy Ageing Tour Junior Women 2019

Junior Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour Junior Women

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
2 Megan Jastrab CANNIBAL TEAM
3 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
4 Julia Borgstr
5 Kristina Nenadovic
6 Berit Huiting W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
7 Wilma Olausson BILLDAL
8 Sophie Lewis
9 Gloria van Mechelen VILNIUS
10 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
11 Katie Clouse
12 Elynor Backstedt SEL GREAT BRITTAIN
13 Nikola Wielowska
14 Ysoline Corbineau
15 Akvile Gedraityte LITOUWEN
16 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
17 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
18 Amandine Fouquenet
19 Jade Lenaers DOLTCINI VAN ASSCHE
20 L Curinier
21 Maddie Wadsworth DRAYTON, OXON
22 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
23 Mie Saabye DENEMARKEN
24 Julie de DE WILDE LAARNE
25 Marie Morgane Le Deunff
26 Lea Waldhoff
27 Katrijn de Clercq OOSTERZELE (B)
28 Dina Scavone LOMMEL
29 Ava Sykes
30 Anne Dorthe Ysland
31 Anna-Helene Zdun
32 Judith Krahl DUITSLAND
33 Maria Bertelsen
34 Nele van Assche DOLTCINI VAN ASSCHE
35 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
36 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
37 Ilse Grit K.W.C. Kampen ZWOLLE
38 Hanna Dopjans
39 Zoe Ta-Perez
40 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
41 Natalia Krzeslak
42 Eluned King
43 Julia Sanchez Galea
44 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
45 Olivia SCHOPPE DUITSLAND
46 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
47 Maaike Vanderstraeten WC ONDER ONS PARIKE
48 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
49 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
50 Daniek Hengeveld Westland Wil Vooruit NOOTDORP
52 Hanna Vasilkova
53 Rose Kloese WSV Emmen EMMEN
54 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
55 Silje Mathisen NOORWEGEN
56 Amelia Sharpe
57 Friederike Stern
58 Karen Verdonck HOOGSTRATEN
59 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
60 Samira van Zuthem Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
61 Katharina HECHLER DUITSLAND
62 Elizabeth Marvelly VERENIGD KONINKRIJK
63 Poppy Wildman VERENIGD KONINKRIJK
64 Demi van Dijke Lensworld Cycling Team BORSSELE
65 Lucy Gadd VERENIGD KONINKRIJK
66 Paulina Patinskaite LITHOUWEN
67 Rosan Koper WTC de Amstel HEEMSKERK
68 Adriana San Roman Villalba
69 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
70 Petra Welmers K.W.C. Kampen DRONTEN
71 Caitlin Peters
72 Erika ?uperkaite
73 Femke van Goethem WC ONDER ONS PARIKE
74 Elena Smith
75 Imogen Chastell
76 Kato Heremans BELGIË
77 Ella Barnwell SEL GREAT BRITTAIN
78 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
79 Simona Z
80 Britt Verbeek BELGIË
81 Olivia Bent
82 Ania Horcajada Henche
83 Natalie Irene Midtsveen NOORWEGEN
84 Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
85 Luna Renders DOLTCINI VAN ASSCHE
86 Amy Monkhouse VERENIGD KONINKRIJK
87 Finja Smekal
88 Oriana Soerewijn HSV de Kampioen VELSERBROEK
89 Dziyana Lebedz
90 Maylis Sarron
91 Louise Moullec
92 Lotte Akkermans RSC de Zuidwesthoek OSSENDRECHT
93 Zuzanna Olejniczak
94 Mette Egtoft Jensen DENEMARKEN
95 Rixt Tol WV Noord-Westhoek HASSELT
96 Ruth van Hulst ZWOLLE
97 Sophie Tierolf
98 Eefje Brandt
99 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
100 Malgorzata Dabrowska
101 Gabija Ali?auskaite
102 Sarah Briggs
103 Anastasiya Pirahova
104 Abi Smith
105 Danielle Quint JvR de Batauwers DEIL
106 Borg Senneker ZUNDERT
107 Viktoryia Rudakova
DNF Denice Keesman HSV de Kampioen VELSERBROEK
DNF Kiki Janse ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNF Noa de Haan NIJKERK
DNF Kirin Punnewaert EVERBEEK (BRAKEL)
DNF Eva-Maria Zusann
DNF Laia Burdoy Mu
DNF Esmée Gielkens TONGEREN
DNF Caroline Andersson OSKARSTROM
DNS Nora Tveit