Uitslag Healthy Ageing Tour 2019

Elite Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
2 Lisa Klein
3 Anna van der Breggen ZWOLLE
4 Mieke Kröger DUITSLAND
5 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
6 Alice Barnes
7 Lisa Brennauer DUITSLAND
8 Amy Pieters ZWANENBURG
9 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
10 Christine Majerus LUXEMBURG
11 Jessi Roberts GROOT BRITTANNI
12 Jolien D`hoore BELGIË
13 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
14 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
15 Lotta Pauliina Lepist
16 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
17 Britt Knaven HOOGSTRATEN
18 Louise Hansen
19 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
20 Aafke Soet WRV de Peddelaars HEERENVEEN
21 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
22 Romy Kasper DUITSLAND
23 Stine Borgli NOORWEGEN
24 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
25 Skylar Schneider
26 Tanja Erath
27 Clara Koppenburg GERMANY
28 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
29 Ann-Sophie Duyck HULSTE
30 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
31 Maaike Boogaard ZWAAG
32 Line Marie GULLIKSEN NOORWEGEN
33 Manon de Boer LEEUWARDEN
34 Rotem Gafinovitz ISRAEL
35 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
36 Nikol Plosaj
37 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
38 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
39 Barbara Guarischi
40 Susanne Andersen STAVANGER
41 Marta Jaskulska
42 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
43 Esmée Peperkamp DIDAM
44 Trixi Worrack DUITSLAND
45 Loes Adegeest ENSCHEDE
46 Jesse Vandenbulcke GELUWE
47 Gudrun Stock DUITSLAND
48 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
49 Saartje Vandenbroucke HOLLEBEKE (B)
50 Emilie Moberg NOORWEGEN
51 Franziska Brauße DUITSLAND
52 Mareille Meijering UTRECHT
53 Henriëtta Colborne GROOT BRITTANNIË
54 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
55 Letizia Paternoster
56 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
57 Weronika Humelt
58 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
59 Anna Docherty GROOT BRITTANNI
60 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
61 Ane Santesteban Gonzalez
62 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
63 Shari Bossuyt BELGIË
64 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
65 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
66 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
67 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
68 Sara Penton MEERSSEN
69 Julie Solvang
70 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
71 Birgitte Ravndal
72 Vibeke Lystad
73 Anna Plichta POLEN
74 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
75 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
76 Lone Meertens
77 Kaat Hannes BELGIË
78 Anna Sagan
79 Gwenno Hughes BREDA
80 Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
81 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
82 Floor Weerink GRONINGEN
83 Lea Lin Teutenberg
84 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
85 Tatjana Paller DUITSLAND
86 Dorota Przezak
87 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
88 Elyse FRASER NIEUW-ZEELAND
89 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
90 Lucy Garner LONDON
91 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
92 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
93 Lauretta Hanson PIJNACKER
94 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
95 Fien Delbaere DE PINTE (B)
96 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
97 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
98 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
99 Gaia Tortolina ITALIË
100 Aranka Berends LOENEN
101 Daniela Gass DUITSLAND
102 Amalie Lutro NOORWEGEN
103 Kaja Rysz
DNS Chanella Stougje WV Noord-Holland ZUIDLAND
DNS Marta Tagliaferro ITALIË
DNS Melanie Klement APELDOORN
DNS Maartje de Boer NIEUWE NIEDORP