Uitslag Ronde van Lexmond 2019

(B)-Amateurs/Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LEXMOND

Alle uitslagen van Ronde van Lexmond

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Bosch WSV de Zwaluwen TWELLO
2 Erwin Meijer Westland Wil Vooruit BERKEL EN RODENRIJS
3 Fabian van Eis UWTC de Volharding HILVERSUM
4 Danny Vrolijk MTB-Club Discovery SCHIPLUIDEN
5 Lars Seldenthuis RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
6 Michael den Toom WTC de Amstel ABCOUDE
7 Henk Jan Borghuis WV Reggestreek NIJVERDAL
8 Joeri van Delft LEIDSCHENDAM
9 Koen van Lochem ENSCHEDE
10 Edwin Wielink WSV de Zwaluwen TWELLO
11 Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
12 Rick van der Poel Westland Wil Vooruit PAPENDRECHT
13 Gerben de Zwaan NUNSPEET
14 Jorrit Walgien AMERSFOORT
15 Jesse Haaksman ENSCHEDE
16 Martijn de Groot Cycloteam.nl GORINCHEM
17 Patrick van Nunen ROTTERDAM
18 Sent Tissingh W.V. Meteoor Assen-Roden GRONINGEN
19 Tom de Vreede STMA Cycling team PIJNACKER
20 Ruben Blom TIENHOVEN
21 Joël Nederveen HARDINXVELD
22 Martin van Plateringen GWC de Adelaar ALMERE
23 Michel Reinhard UWTC de Volharding IJSSELSTEIN
24 Sjors van der Glas DRC de Mol DORDRECHT
25 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
26 Rein Falke UTRECHT
27 Lars Mengerink MADE
28 Nils van Kooij DRC de Mol KRIMPEN AAN DE LEK
29 Niels Beelen WV De IJsselstreek NUNSPEET
30 Steven den Otter DIEREN
31 Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
32 Jetze van Heelsum WTC Maas-Waal SLEEUWIJK
33 Stefan Boogaard DELFT
34 Arjan Blaauw DOORNSPIJK
35 Marco Kuijvenhoven ´S-GRAVENZANDE
36 Jordy Beuker GWC de Adelaar HUIZEN
37 Menno Vonk MEERKERK
38 Dennis ter Wal AMSTERDAM
39 Tijn Voerman DEN HAAG
40 Jari Kloppenburg PRC Delta AMSTERDAM
41 Lars Rietveld WTC Woerden OUDEWATER
42 Boy Papendorp UTRECHT
43 Jeroen Hendriks IJSSELSTEIN
44 Roel van Gameren FCA Cycling team VEGHEL
45 Nick Riddy FCA Cycling team VEGHEL
46 Raymond Kienhuis WV Reggestreek RIJSSEN
47 Patrice Slagman WV Reggestreek RIJSSEN
48 Niels van der Velden LEKKERKERK
49 Maarten Schoemaker MTB Licht Verzet NIJMEGEN
50 Bartjan Maat GROOT-AMMERS
51 Max van de Water AMSTERDAM
52 Arie van't Geloof DIRKSLAND
53 Roel Mouris WTC de Amstel WAVERVEEN
54 Rick Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
55 Youri Deelen SCHOONHOVEN
56 Tom Kaal AWV de Zwaluwen BORNE
57 Gerald De Jong KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
DNS Jorne Videler HSC de Bataaf BADHOEVEDORP
DNS Frank Wierstra WV Cycling Sneek BURGUM
DNS Joost Aelmans FCA Cycling team UDEN
DNS Luuk Lubberding HARDERWIJK
DNS Anthony Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
DNS Han van de Poppe UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Marc Veldt WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNS Jeroen Bijnagte PAPENDRECHT
DNS Dirk Loekemeijer DORDRECHT
DNS Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
DNS Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
DNS Maarten Schavemaker Cycloteam.nl NIEUW VENNEP
DNS Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
DNS Pim Poortinga Hanzerenners Zwolle KAMPEN
DNS Tom Meulendijks MTB Licht Verzet NIJMEGEN
DNS Teun Groeneveld HSC de Bataaf NIEUW VENNEP
DNF Ruben Nederveen GRC Jan van Arckel HARDINXVELD GIESSENDAM
DNF Arian Oosthoek DELFT
DNF Ando Overbeek GRTC Excelsior SCHOONHOVEN
DNF Luc van der Lecq WV Het Stadion HOUTEN
DNF Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners HEINENOORD
DNF Jonathan Espigares DRC de Mol RIDDERKERK