Uitslag CCM - Zuiderzeeronde 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DRONTEN

Alle uitslagen van CCM - Zuiderzeeronde

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
2 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
3 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
4 Tjalle de Bruin DEVENTER
5 Jens Pronk WARMENHUIZEN
6 Jans Tigelaar W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
7 Mark de Groot WV Breda HOEVEN
8 Sam Meijdam UWTC de Volharding UTRECHT
9 Kevin Arrammach W.C.L. Bergklimmers MAASTRICHT
10 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
11 Matthijs Varweg RTV Oldenzaalse WCL HARDENBERG
12 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
14 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
15 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
16 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
17 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
18 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
19 daan jen hong li AMERSFOORT
20 Elian Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
21 Bram Leerkes AR en TV de Adelaar TWELLO
22 Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
23 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
24 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
25 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
26 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
27 Thijn Kluts LRTV Swift LEIDEN
28 Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
29 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
30 Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
31 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
32 Tycho Nomden AR en TV de Adelaar HOENDERLOO
33 Robin van Oorschot WV de Jonge Renner KLEIN-ZUNDERT
34 Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK
35 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
36 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
37 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
38 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
39 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
40 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
41 Daan Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
42 Jari Kranenburg RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
43 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
44 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
45 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
46 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
DNF Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
DNF Thomas Steegenga UTRECHT
DNF Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
DNF Luuk Bierkens RSC de Zuidwesthoek STAMPERSGAT
DNF Jonas Franken AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Rik Groenhuizen CRT Raalte DEVENTER
DNF Joost Nat DE WEERE
DNF Kjell de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
DNF Joost van der Hoogt REEUWIJK
DNF Kenley Boxhoorn RCMD de Coureur BERGSCHENHOEK
DNF Jasper van Poecke HOOFDDORP
DNF Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
DNF Luuk Kooij CASTRICUM
DNF Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
DNF David Michielsen NIEUWDORP
DNF Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Wessel Kuiper Hoornse Ren en Toerclub OOSTERBLOKKER
DNF Dylan Evers ALKMAAR
DNF Noah Cinjee DELFT
DNF Maarten Oosterbaan RETO DRIEL
DNF Jelle Baks TWC 't Verzetje HAALDEREN
DNF Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
DNF Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
DNF Max Jansen DRC de Mol DORDRECHT
DNF Bram van Herk GROOT AMMERS
DNF Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNF Pieter Sijbrandij K.W.C. Kampen DRONTEN
DNF Leon Ellermann WSV Emmen EMMEN
DNF Sam Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
DNF Csongor Fábián BONYHÁD-MÁJOS
DNF Rizwan Hameed LWV de Friesche Leeuw LEEUWARDEN
DNF Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
DNF Klaas Meekma WOUDSEND
DNF Binck Burger 'T ZAND
DNF Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
DNF Luca van den Boom WV de Jonge Renner BOEKEL
DNF Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
DNF Ivo Zwaans Hoornse Ren en Toerclub DEN HELDER
DNF Joppe van der Weerdt WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
DNF Thom Langen WSV Emmen NIEUW DORDRECHT
DNF Jos Blok WV Avanti GOUDA
DNF Niels Reemeijer HSV de Kampioen SPAARNDAM
DNF Nick van Dorp ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNF James Potter AMERSFOORT
DNF Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
DNF Tom Henst RTC Buitenlust ASTEN
DNF Jens van Korven TWC Het Snelle Wiel DIESSEN
DNF David van Ooijen EINDHOVEN
DNF Keigo Sweens TWC Pijnenburg GOIRLE
DNF Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
DNF Lars Punter EELDE
DNF Daan Schaasberg Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
DNF Tjipke Bosma WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
DNF Lars Romijn AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Pim Schenk TWV De Peddelaars AALTEN
DNF Tijs Giezen DOETINCHEM
DNF Bram Braat E.T.P. Zutphen ZUTPHEN
DNF Antoine Kroezen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
DNF Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF EyþÓr EIRÍKSSON IJSLAND
DNF Luuk Holslag AWV de Zwaluwen ALMELO
DNF Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNF Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
DNF Lance Huenders Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
DNF Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
DNF Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
DNF Xander van Straten WOLVEGA
DNF Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST