Uitslag CCM - Zuiderzeeronde 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DRONTEN

Alle uitslagen van CCM - Zuiderzeeronde

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
2 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
3 Ramon van Bokhoven WV de Jonge Renner TILBURG
4 Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
5 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
6 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
7 Paul Gruithuijzen WV Schijndel BREUGEL
8 Joren Bloem E.T.P. Zutphen BRUMMEN
9 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
10 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
11 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
12 Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
13 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
14 Roderik Egberink BUSSUM
15 Wiebe Scholten DIEREN
16 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
17 Sjors Dekker GRONINGEN
18 Gino Luca Vierhouten ERMELO
19 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
20 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
21 Carlo van den Berg MAASLAND
22 Maikel Willemsen AR en TV de Adelaar BRUMMEN
23 Harry Sweering West Frisia SNEEK
24 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
25 Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
26 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
27 Huub Deelstra WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
28 Sybren Welling HEILOO
29 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
30 Daan Hoeks WTC de Amstel AMSTELVEEN
31 Wieger van der Wier WV de Kannibaal MARUM
32 Jasper Verkuijl ALMERE
33 Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
34 Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN
35 Arian Stolwijk ROTTERDAM
36 Aden Paterson ASSEN
37 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
38 Teun Teulings WV Schijndel BREUGEL
39 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel OEFFELT
40 Jim Lindenburg WV de Jonge Renner WATERINGEN
41 Aron de Jong LEEUWARDEN
42 Melle Nikkels DOORN
43 Jord Baak K.W.C. Kampen DRONTEN
44 Martijn Dijkstra WV de Jonge Renner DE KNIPE
45 Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
46 Daan Switters LEUSDEN
47 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
48 Mark Olieman UWTC de Volharding LEENDE
49 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
50 Daniel Luke AUSTRALIË
51 Daniel Elzinga OPENDE
52 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
53 Patrick Bos DEVENTER
54 Gerco Pastoor ASC Olympia EEMDIJK
55 Frans Hoveijn WV de Kannibaal HOUTEN
56 Pieter Verhoeven ZWOLLE
57 Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
58 Reinier Honig WORMERVEER
59 Pieter Vette ZRTC Theo Middelkamp HEINKENSZAND
60 Arnout Kempenaar Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
61 Julien van Winden DRIEBERGEN-RIJSENBURG
62 Eric Mooij Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
63 Luuk Schuurmans USWV de Domrenner UTRECHT
64 Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
65 Coen van Kleef Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
66 Bouke Gerritsma Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
67 Vincent Fackeldey LRTV Swift LEIDEN
68 Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit ZEGGE
69 Coen Onderwater RTV de Bollenstreek LISSE
70 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
71 Arjan Hofman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NUNSPEET
72 Maarten de Nijs RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
73 Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
74 Maikel Stam TWC Pijnenburg SPRANG-CAPELLE
75 Rick de Vries WRV de Peddelaars NIJEHOLTPADE
76 Luuk van Helden W.C.L. Bergklimmers VLODROP
77 Lars Akkermans WV de Jonge Renner OSSENDRECHT
78 Benjamin Sydlik WASSENBERG
79 Jasper Hamelink DRONTEN
80 Roy Gijzel ZRTC Theo Middelkamp 'S-HEER ARENDSKERKE
81 Raymond Splinter HSK Trias AMSTERDAM
DNF Giel Meesen W.C.L. Bergklimmers SUSTEREN
DNF Meindert Klem MAASTRICHT
DNF Jesse Raas TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
DNF Robbin van de Geer msmwv Dutch Mountains MAASTRICHT
DNF Tim Arts ZEVENAAR
DNF Tom Hansen DOETINCHEM
DNF Sam Looman 'S HEERENBERG
DNF Erwin Rinsma Stormvogels Veendam STADSKANAAL
DNF Iwan Schut W.V. Omega STADSKANAAL
DNF Fabian Ilgen DRONRYP
DNF Michael Aldeschulte ZUIDBROEK
DNF Mischa Groen W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNF Guus Pril WV Schijndel BEST
DNF Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
DNF Bradley Soden AMERONGEN
DNF Chiem Vinkenvleugel ULFT
DNF Erik Verstegen ZUTPHEN
DNF Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
DNF Mathijs Steenhuis WV Cycling Sneek SNEEK
DNF Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
DNF Guillaume Visser HEERENVEEN
DNF Mike Vliek AWV de Zwaluwen VRIEZENVEEN
DNF Daan Steffens RTV Oldenzaalse WCL BORNE
DNF Wietse Kamp Twente-Salland Cycling Team HENGELO
DNF Tom van den Berg RTC Buitenlust HELMOND
DNF Jules Bremers W.C.L. Bergklimmers BRUNSSUM
DNF Niels Peters W.C.L. Bergklimmers MEERS
DNF Sam Errens W.C.L. Bergklimmers BORN
DNF Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
DNF Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
DNF Kay Pronk WARMENHUIZEN
DNF Ties Danenberg WARMENHUIZEN
DNF Justin Boone KAPELLE
DNF Ramon Vleugel DRC de Mol GOES
DNF Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
DNF Luc Essink ALMERE
DNF Remco Esselaar TWC Het Snelle Wiel STEIN LB
DNF Harm Celi TWC Pijnenburg OOSTERHOUT
DNF Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
DNF Bouwe Kuin GSWV Tandje Hoger BLESDIJKE
DNF Lennart van Houwelingen HARDINXVELD GIESSENDAM
DNF Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
DNF Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
DNF Arno Kleinjan AMSTERDAM
DNF Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNF Jorgos Schrijver ASC Olympia NIJKERK
DNF Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
DNF Friso van Diemen WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Joeri van der Tuin West Frisia WESTERLAND
DNF Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
DNF Pieter ten Kortenaar WV de Valleirenners AXA WAGENINGEN
DNF Bram Nelck Westland Wil Vooruit PIJNACKER
DNF Markus Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
DNF Daaf Koemans WV Breda TERHEYDEN
DNF Bart Dielissen WV Breda BREDA
DNF Joey van Manen VEENENDAAL
DNF Carlo Cesar APELDOORN
DNF Stijn van der Wal HUIZEN
DNF Siebe Nicolai WV De IJsselstreek ERMELO
DNF Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
DNF Rob van Broekhoven Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
DNF Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNF Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
DNF Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNF Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
DNF Bob Wubben Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Henk Wildeman DEVENTER