Uitslag Omloop van het Munnikenland 2019

(F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr.

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BRAKEL

Alle uitslagen van Omloop van het Munnikenland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Elise Uijen WV Schijndel HERPEN
2 Nienke Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
3 Silke Blei WTC Maas-Waal HURWENEN
4 Lieske Coumans AMSTERDAM ZUIDOOST
5 Janine de Weerd-Pleiter STAPHORST
6 Nienke Vinke AMERSFOORT
7 Gabrielle Lehnert VERENIGDE STATEN
8 Lieke Janssen W.C.L. Bergklimmers PANNINGEN
9 Bente van den Nouweland TWC Pijnenburg RIJEN
10 Julia Kopecky LRTV Swift ZOETERWOUDE
11 Jony van den Eijnden GEMERT
12 Leonie Balter AMSTERDAM
13 Sera Gademan BEEK
14 Francien Looije ALMERE
15 Carola van de Wetering ASC Olympia NIEUW VENNEP
16 Caroline Folmer AMSTERDAM
17 Rosalie Scholtes
18 Suzanne Mulder LEIDEN
19 Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
20 Sophie van der Horst WTOS Delft DELFT
21 Miriam Fuselier ARNHEM
22 Laurie de Kroon NIJMEGEN
23 Ayan Khankishiyeva GAMEREN
24 Mariska Jetten OEGSTGEEST
25 Mirthe van der Beek BERGSCHENHOEK
26 Sanne van Heel WTC Maas-Waal ZALTBOMMEL
27 Shawna Beaudet AMSTERDAM
28 Anoek Kuijpers TWC Pijnenburg GILZE
29 Gabi van Pelt RIJEN
30 Claudia van Heel ZALTBOMMEL
31 Tamara Rumuller ALMERE
32 Anne-Marie Schonk AMSTERDAM
33 Annet de Ridder-Rijneveld LEXMOND
34 AnneMarie Pieterse TIEL
35 Leonie Van Tuijl GAMEREN
36 Nathalie Hoogeveen AMERSFOORT
37 Lisette Landsman BRC Kennemerland ASSENDELFT
38 Denise Mertens WV Breda BREDA
39 Sanne Noorlander PIJNACKER
40 Famke van Wijgerden BRUCHEM
41 Louise Soplanit AMSTERDAM
42 Astrid Schop AMSTELVEEN
43 Sofie Duyn Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
44 Floor Peters VUGHT
45 Lotte Sonnemans RTC Buitenlust SOMEREN
46 Inge Neijenhuis BEEK MONTFERLAND
47 Marije Hengeveld EINDHOVEN
48 Annemarie Bernhard UTRECHT
49 Myrthe Drogtrop DEN DOLDER
50 Marieke van Zoggel DEN BOSCH
51 Merel Wielink EINDHOVEN
52 Sophie Baartman UTRECHT
53 Ilona van Ginneken AUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW GILZE
54 Veerle Rusche SOEST
55 Ingrid Haast DORDRECHT
56 Merel Verlinden WEESP
57 Ella van de Pol EINDHOVEN
58 Ellen van Vroonhoven UTRECHT
59 Anouk Fermont EINDHOVEN
60 Cinta Depondt WV Het Stadion UTRECHT
61 Geerke Plantinga APELDOORN
62 Claartje Schouwenaar UTRECHT
63 Liesbeth Mollema UTRECHT
64 Indji Straatman ZALTBOMMEL
65 Brigitte Radier AMSTERDAM
66 Petra van Leeuwen DE KWAKEL
67 Rianne Snel IJSSELSTEIN
68 Annemieke Van Steenis DE MEERN
69 Sanne Dooremalen UTRECHT
70 Elly Kampman DRUNEN
71 Truus Brands HURWENEN
72 Hanneke den Ouden UTRECHT
73 Marjanne Steenhuis DEN BOSCH
74 Marjolein van Eggelen DRUNEN
76 Charlotte Oostland AMSTERDAM
DNS Renee van Deursen NIJMEGEN
DNS Anne Schumacher W.C.L. Bergklimmers HORST
DNS Joyce van Gils AMERSFOORT
DNS Jane Tullis VERENIGDE STATEN
DNS Larissa Havik ASSENDELFT
DNS Marieke van Ede BLARICUM
DNS Hannah van Dijk DORDRECHT
DNS Anita Wempe SPAARNDAM
DNS Kim van de Groenendaal ROTTERDAM
DNS Merel Konijnenburg 'S-HERTOGENBOSCH
DNS Wies de Jong UTRECHT
DNS Corine Nelen ALMERE
DNF Heleen van Beek UTRECHT
DNF Ellen Satter GAMEREN
DNF Geartsje de Vries ARNHEM
DNF Liesanne Berkhof AALST
DNF Bibi Arts WV Schijndel UDEN
DNF Jeanine van Dijk ROELOFARENDSVEEN
DNF Ilse Uithoven BABYLONI√čNBROEK