Uitslag Omloop van het Munnikenland 2019

(C)-Sportklasse/Basisleden

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BRAKEL

Alle uitslagen van Omloop van het Munnikenland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Job van der Wal AMSTERDAM
2 Cees Snoek Cycloteam.nl VOLENDAM
3 Teun Veken RWC Ahoy ROTTERDAM
4 Pieter Broeren UTRECHT
5 Jeroen Martens ROTTERDAM
6 Johan Schreuder LUNTEREN
7 Frans van Winden LRTV Swift BERGSCHENHOEK
8 Eric van Leijen NIJMEGEN
9 Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
10 Peter Fils RWV de Spartaan PIJNACKER
11 Gert-Jan Verdijk Marco Polo Cycling Club BOXMEER
12 Jochem Uithoven ANDEL
13 Ward Koster AMSTERDAM
14 Menno Driesse ROTTERDAM
15 Ronald de Waal PRC Delta AMSTELVEEN
16 Diederik Hol AR en TV de Adelaar APELDOORN
17 Willy van Kessel FCA Cycling team ZEELAND
18 Marcel Klapwijk Cycling Team Wielertoerist TER AAR
19 Erik Satter WTC Maas-Waal GAMEREN
20 Caspar Hermans WTC de Amstel AMSTERDAM
21 Wilfred Harbers Special Cycling Team PUTTEN
22 Casper Pruijn CORRALEJO-LASPALMAS-FUERTEVENTURA
23 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
24 Jan Sachtleven RWV de Spartaan DEN HAAG
25 Jorn Bosma
26 Coen Beckers W.V. Eemland WOUDENBERG
27 Arjan Scheer HOUTEN
28 Ossip van de Vegte UTRECHT
29 Wieger van der Schaaf LANDGRAAF
30 Bas van Klarenbosch USWV de Domrenner UTRECHT
31 Henk-Jan van den Hoorn CS030 UTRECHT
32 Thomas Bakker BEESD
33 Patrick Heijnen WTC Maas-Waal HEUSDEN GEM HEUSDEN
34 Jelmer Draaisma UWTC de Volharding UTRECHT
35 Fedde Jager CS030 UTRECHT
36 Dibran Mulder BARNEVELD
37 Tonny Berends GORINCHEM
38 Berry Roelofs Marco Polo Cycling Club GROESBEEK
39 Willem van den Akker ALMERE
40 Michel Brunekreef BARNEVELD
41 Bart Davelaar BARNEVELD
42 Jelle Wijnja UTRECHT
43 Henrik Boele SLIEDRECHT
44 Kees Verheij NEDERHEMERT
45 Reinier Nieuwlaat RWC Ahoy BLEISWIJK
46 Erwin Danckaarts WV Het Stadion UTRECHT
47 Ton de Pie AR en TV de Adelaar EPE
48 Ton Ippel PRC Delta BARENDRECHT
49 Jeffrey van den Hoven TWC Het Snelle Wiel RAAMSDONKSVEER
50 Arjan van der Ham HARDINXVELD-GIESSENDAM
51 Frido Frencken W.V. Eemland HOOGLAND
52 Julian van Oudheusden WTC Maas-Waal ANDEL
53 Frank van de Weteringe Buijs ZWC D.T.S. SINT PANCRAS
54 Brian Burggraaf HSV de Kampioen VELSEN NOORD
55 Ruud Schrauwen UWTC de Volharding UTRECHT
56 Marc Borst UTRECHT
57 Dirk Keynemans WTC Maas-Waal NIEUWAAL
58 Martijn de Putter Cycloteam.nl NEDERHEMERT
59 Daan De Boer ROTTERDAM
60 Bastiaan Verrips SCHERPENZEEL
61 Ard Veneman CS030 UTRECHT
62 Ferdie van Mil HAPS
63 Coen Emmer WTC de Amstel AMSTERDAM
64 Barend Verhagen WTC Woerden WOERDEN
65 Erik Nekkers VUGHT
66 Eddy Hermsen Special Cycling Team OCHTEN
67 Bart van Ruiten NOORDWIJKERHOUT
68 Antonio Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
69 William Westerlaken GRC Jan van Arckel NIEUW-LEKKERLAND
70 Jasper Hupkes USWV de Domrenner UTRECHT
71 Joel Verlee GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
72 Theo Honkoop DRC de Mol SLIEDRECHT
73 Thomas Molendijk ROTTERDAM
74 Paul Dalebout WESTBROEK
75 Thijs Laseur PUTTEN
76 Robert Lengkeek DELFT
77 Anne Sinke DRUNEN
78 Willem Abbema UTRECHT
79 Remco Veldhuis HAAKSBERGEN
80 Andre van der Poel NIEUWEGEIN
81 Jinse van Wijgerden BRUCHEM
82 Jonne Andringa ROTTERDAM
83 Caspar van de Werfhorst PUTTEN
84 Remco van Dijk VEENENDAAL
85 Kevin van der Velde SPIJKENISSE
86 Thomas de Ruiter LRTV Swift BENTHUIZEN
87 Levi Kerkhof WV Ede EDE
88 Eibert van 't Hof RWV de Spartaan DEN HAAG
89 Paul Schoone ZWC D.T.S. ASSENDELFT
90 Edward Sol Spijkenisse Bike United SPIJKENISSE
91 nick koning ROTTERDAM
92 Frits Boel GRC Jan van Arckel GELDERMALSEN
93 Rick Maas ROTTERDAM
94 Geert Minkema GRC Jan van Arckel SCHOONHOVEN
95 Remy Meijer AMSTERDAM
96 Peter van Wijgerden WOUDRICHEM
97 Joost Hoetelmans ZALTBOMMEL
98 Peter de Weert WV de Driehoek STAPHORST
99 Leonard van der Laan 'S-HERTOGENBOSCH
100 Johan Hooijmans KERKDRIEL
101 Corne Verhoeks BRAKEL
102 Neil Mc Cormack BRAKEL
103 Arie Bijsterbosch BRAKEL
104 Ferdy Kroon ZWC D.T.S. ASSENDELFT
105 Arjen van den Oord HEDEL
106 Jan Grauss BRAKEL
107 Andre Westra ZALTBOMMEL
108 Twan van Heel ZALTBOMMEL
109 Dan de Vries UTRECHT
110 Remco Menting AR en TV de Adelaar APELDOORN
111 Adriaan Egas NEDERHEMERT
112 Frank Reede 'S-HERTOGENBOSCH
113 Theus Oomen AALST
114 Koen Evers BRUCHEM
115 Marc Altyzer AMSTELVEEN
116 Wim van Tuyl GAMEREN
117 Pieter de Putter BRUCHEM
118 Teus van Tuijl KERKWIJK
119 Haiko Peters OOSTERHOUT (GLD)
120 Daniel Kleijn Hoornse Ren en Toerclub WOGNUM
121 Jan Sanders DRUTEN
122 Sander Spoolder GIESSENBURG
123 Aart Versluis TUIL
124 Tim Wagena AMSTERDAM
125 Maarten Kot OUD-BEIJERLAND
126 Corné van der Meijden HEEMSTEDE
127 Corne Castein JvR de Batauwers RENKUM
128 Bas van den Hoven TILBURG
130 Edwin Krijgh JvR de Batauwers DIEREN
DNF Christian den Heijer GOUDA
DNF Robert Warmer USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Arno Van de Laar KERKDRIEL
DNF Sven van de Heg BARNEVELD
DNF Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
DNF Jos Leijten HAARLEM
DNF Gijbjan van Otterlo VEENENDAAL
DNF Kevin Molenaar ASC Olympia AMSTERDAM
DNF Tijs van Beek HEILOO
DNS Fedor Hes WV Het Stadion UTRECHT
DNS Arno Niewold BERGSCHENHOEK
DNS Ozkan Larcin ROTTERDAM
DNS Maarten Postma HOOFDDORP
DNS Bas Boenders CS030 UTRECHT
DNS Joost van Bezooijen Special Cycling Team NIJMEGEN
DNS Guido Smit RWV de Spartaan VOORBURG
DNS Marcel Witte WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Sander Kempes NIEUW-VENNEP
DNS Ronald van Herp RWC Ahoy DEN HAAG
DNS Paul van Strien ROTTERDAM
DNS Adrie Frijters WV Ede WAGENINGEN
DNS Leo Jansen BARNEVELD
DNS Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Raul Woudstra AMSTELVEEN
DNS René Pruijsen SPRANG-CAPELLE
DNS Cor van der Ploeg Special Cycling Team BEMMEL
DNS Gerard Kooistra HSK Trias HENDRIK-IDO-AMBACHT
DNS Federico de Marco WV Amsterdam ALMERE