Uitslag Omloop van het Munnikenland 2019

Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BRAKEL

Alle uitslagen van Omloop van het Munnikenland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Minnard Berkhoff DEVENTER
2 Ronald van der Laar HSK Trias HARDINXVELD-GIESSENDAM
3 Arjan Ootjers ROTTERDAM
4 Jermo Le Fevre ZWC D.T.S. PURMEREND
5 Koen Warnier WTC de Amstel AMSTERDAM
6 Geert van der Horst LEIDEN
7 Frank Lanting RWV de Spartaan DEN HAAG
8 Guido Benthem Specialized Workfor.ce VELP
9 Mike Kruijthof DRC de Mol DORDRECHT
10 Peter Stienstra GRUBBENVORST
11 Roel de Vries UWTC de Volharding UTRECHT
12 Jorre van der Bij UWTC de Volharding UTRECHT
13 Wilbert Heijn LRTV Swift LEIDEN
14 Werner Vos STAPHORST
15 Gert-Jan Veltkamp DEVENTER
16 Mark van Velthoven HSK Trias WATERINGEN
17 Marvin Steenbergen Restore Cycling WADDINXVEEN
18 Robbert Schaap LEIDSCHENDAM
19 Nick Zuidema GRONINGEN
20 Jurjun van der Velde LEIDEN
21 Gerben Kroon WTC Maas-Waal WIJK EN AALBURG
22 Marino Noordam Westland Wil Vooruit DE LIER
23 Daan van Alphen Marco Polo Cycling Club GENNEP
24 Daan de Best MIJDRECHT
25 Zeger van Pelt AR en TV de Adelaar PUTTEN
26 Pim Hackmann HEEMSTEDE
27 Thijs Bon ALPHEN AAN DEN RIJN
28 Tim den Braber UWTC de Volharding WOERDEN
29 Dennis Souverein HRC Excelsior HAARLEM
30 Pim Achterkamp HSK Trias ROTTERDAM
31 Justin Brusche DELFT
32 Joren Bronkhorst Cycloteam.nl GORINCHEM
33 Arno Snapper NIJKERK
34 Joris Maarleveld AMSTERDAM
35 Patrick de Jong NOORDELOOS
36 Felix Kok AMSTERDAM
37 Bruno van Beek EGMOND AAN ZEE
38 Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
39 Jeroen Hoogakker LRTV Swift OEGSTGEEST
40 Bram Schermer ZUIDOOSTBEEMSTER
41 Huib Smit AMSTELVEEN
42 Bram Boog RWC Ahoy ROTTERDAM
43 Johan Vos WTC Maas-Waal BRUCHEM
44 Thijs van der Bijl Marco Polo Cycling Club LENT
45 Andre van Tilborg ANDEL
46 Albert Tuin WV Noord-Westhoek STAPHORST
47 Erik Stammes AMSTERDAM
48 Nick van Diest ALPHEN AAN DEN RIJN
49 Eise Mentje de Vries DEN HAAG
50 Hubrecht van der Marel KATWIJK
51 Jens Beerepoot HEERHUGOWAARD
52 Jelmer Groen WV De IJsselstreek DRONTEN
53 Koos van Dam AMSTERDAM
54 Bernd Talen STAPHORST
55 Benno Balter HOENSBROEK
56 Arnold Jansen USWV de Domrenner AMSTERDAM
57 Rick van Vliet ROTTERDAM
58 Thijmen Jeroense NIJMEGEN
59 Christian Kuikstra PRC Delta HEENVLIET
60 Thijs Brouwer SPRANG-CAPELLE
61 Thom van Elk HURWENEN
62 Jay Sprenger HSK Trias LEIDSCHENDAM
63 Danny Lugt HAASTRECHT
64 Klaas de Weerd STAPHORST
65 Roeland Mennink UWTC de Volharding UTRECHT
66 Johnny de Harder LELYSTAD
67 Tim Breugem RWC Ahoy ROTTERDAM
68 Rolf Dames HATTEM
69 Jasper van den Broek RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
71 Tim van Wijk GILZE
72 Teun Forschelen TWC Pijnenburg TILBURG
73 David van IJzendoorn LEIDEN
74 Joris van Nieuwkerk AMSTERDAM
DNF Janwillem Testerink LEIDEN
DNF Rik Looij ROCKANJE
DNF Floris Vletter LRTV Swift LEIDEN
DNF Merijn Dam WTOS Delft DEN HAAG
DNF Bram Mens HSK Trias WATERINGEN
DNF Lars Adriaansen BERGEN OP ZOOM
DNF Dave Kortekaas ROTTERDAM
DNF Ronald Kolkman METEREN
DNF Matthew van der Linden PRC Delta BARENDRECHT
DNF Jos de Haan A.S.S.W.S.V. SKITS HOOGWOUD
DNF Guus Kruis ENGELEN
DNF Wouter Kelderman RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Jasper Fioole WV Avanti KOUDEKERK AAN DEN RIJN
DNF Martin Luijk WV Gazgas ARNHEM
DNF Bart Eskens DRUNEN
DNF Arwin Elbers ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
DNF Marten Ziegelaar LEIDEN
DNF Richard van Hardeveld WV Ede EDE GLD
DNF Sebastiaan Egbers DORDRECHT
DNF Robin de Pruyssenaere de la Woestijne JvR de Batauwers LEUSDEN
DNF Martijn Nagtegaal WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Pepijn Peters SCHIJNDEL
DNF Klarenzo van Elp STAPHORST
DNF Gijsbert Nieuwkoop WTC Maas-Waal VEEN
DNF Anne-Willem van der Meulen LRTV Swift DEN HAAG
DNF Mark Wencker-Borck HSC de Bataaf AMSTERDAM
DNF Ben Elve ZEVENHUIZEN
DQ Thomas Nieland HEINENOORD
DNS Gerard Haasjes WV Noord-Westhoek STAPHORST
DNS Jeroen Hendriks BOXMEER
DNS Mark Gjaltema WV Otto Ebbens LEEUWARDEN
DNS Martijn Wiggers DEN HAAG
DNS Wim van der Laan GWC de Adelaar HILVERSUM
DNS Stan van der Meer WTOS Delft DELFT
DNS Nick Moerland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Arthur Glasbergen GOUDA
DNS Arnoud Witsenburg UWTC de Volharding DRIEBERGEN
DNS Jeroen Wesselius ZOETERMEER
DNS Ben Damen DRUNEN
DNS Henk de Jong NIEUWVEEN
DNS Niels van Deursen HSK Trias DEN HAAG
DNS Patrick van Zuilen WV Het Stadion NIEUWEGEIN
DNS Gideon van der Molen MEGCHELEN
DNS Jeroen Buis ZOETERMEER
DNS Lennert van Straten RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Rein Cobussen MTB Licht Verzet WIJCHEN
DNS Jasper Oelers HAARLEM
DNS Nick Lubbers HENGELO
DNS Erik de Niet HSK Trias DEN HAAG
DNS Nol van Loon BREDA
DNS Kevin van der Horst STAPHORST
DNS Rikkie Dijkhuizen RWV de Spartaan SCHEVENINGEN
DNS Patrick Donker WTC Maas-Waal AMMERZODEN
DNS Jeroen Devilee LRTV Swift LEIDEN
DNS Philip Kootstra Twente-Salland Cycling Team ALMELO
DNS Sander Boerkamp WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Robert-Jan Loeffen NISTELRODE