Uitslag Healthy Ageing Tour Junior Women 2019

Junior Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour Junior Women

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Megan Jastrab CANNIBAL TEAM
2 Ilse Grit K.W.C. Kampen ZWOLLE
3 Elynor Backstedt SEL GREAT BRITTAIN
4 Nikola Wielowska
5 Akvile Gedraityte LITOUWEN
6 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
7 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
8 Judith Krahl DUITSLAND
9 L Curinier
10 Maria Bertelsen
11 Jade Lenaers DOLTCINI VAN ASSCHE
12 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
13 Katie Clouse
14 Hanna Vasilkova
15 Anne Dorthe Ysland
16 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
17 Maylis Sarron
18 Maddie Wadsworth DRAYTON, OXON
19 Berit Huiting W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
20 Lea Waldhoff
21 Nele van Assche DOLTCINI VAN ASSCHE
22 Gloria van Mechelen VILNIUS
23 Julia Borgstr
24 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
25 Silje Mathisen NOORWEGEN
26 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
27 Samira van Zuthem Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
28 Dina Scavone LOMMEL
29 Marie Morgane Le Deunff
30 Hanna Dopjans
31 Katrijn de Clercq OOSTERZELE (B)
32 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
33 Zoe Ta-Perez
34 Erika ?uperkaite
35 Mie Saabye DENEMARKEN
37 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
38 Anna-Helene Zdun
39 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
40 Julia Sanchez Galea
41 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
42 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
43 Rose Kloese WSV Emmen EMMEN
44 Kristina Nenadovic
45 Amelia Sharpe
46 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
47 Ysoline Corbineau
48 Demi van Dijke Lensworld Cycling Team BORSSELE
49 Ava Sykes
50 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
51 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
52 Daniek Hengeveld Westland Wil Vooruit NOOTDORP
53 Karen Verdonck HOOGSTRATEN
54 Eluned King
55 Dziyana Lebedz
56 Natalie Irene Midtsveen NOORWEGEN
57 Paulina Patinskaite LITHOUWEN
58 Abi Smith
59 Natalia Krzeslak
60 Finja Smekal
61 Olivia SCHOPPE DUITSLAND
62 Poppy Wildman VERENIGD KONINKRIJK
63 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
64 Katharina HECHLER DUITSLAND
65 Amandine Fouquenet
66 Ania Horcajada Henche
67 Sophie Lewis
68 Adriana San Roman Villalba
69 Britt Verbeek BELGIË
70 Ella Barnwell SEL GREAT BRITTAIN
71 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
72 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
73 Maaike Vanderstraeten WC ONDER ONS PARIKE
74 Imogen Chastell
75 Kato Heremans BELGIË
76 Julie de DE WILDE LAARNE
77 Sophie Tierolf
78 Olivia Bent
79 Elizabeth Marvelly VERENIGD KONINKRIJK
80 Oriana Soerewijn HSV de Kampioen VELSERBROEK
81 Elena Smith
82 Lucy Gadd VERENIGD KONINKRIJK
83 Luna Renders DOLTCINI VAN ASSCHE
84 Friederike Stern
85 Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
86 Rosan Koper WTC de Amstel HEEMSKERK
87 Mette Egtoft Jensen DENEMARKEN
88 Petra Welmers K.W.C. Kampen DRONTEN
89 Caitlin Peters
90 Rixt Tol WV Noord-Westhoek HASSELT
91 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
92 Louise Moullec
93 Eefje Brandt
94 Gabija Ali?auskaite
DNF Ruth van Hulst ZWOLLE
DNF Borg Senneker ZUNDERT
DNF Lotte Akkermans RSC de Zuidwesthoek OSSENDRECHT
DNF Femke van Goethem WC ONDER ONS PARIKE
DNF Sarah Briggs
DNF Amy Monkhouse VERENIGD KONINKRIJK
DNF Zuzanna Olejniczak
DNF Malgorzata Dabrowska
DNF Simona Z
DNF Viktoryia Rudakova
DNF Anastasiya Pirahova
DNF Wilma Olausson BILLDAL
DNF Danielle Quint JvR de Batauwers DEIL