Uitslag Healthy Ageing Tour Junior Women 2019

Junior Women Eindklassement

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour Junior Women

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Megan Jastrab CANNIBAL TEAM
2 Elynor Backstedt SEL GREAT BRITTAIN
3 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
4 Ilse Grit K.W.C. Kampen ZWOLLE
5 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
6 Nikola Wielowska
7 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
8 Akvile Gedraityte LITOUWEN
9 Julia Borgstr
10 Berit Huiting W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
11 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
12 Gloria van Mechelen VILNIUS
13 L Curinier
14 Maddie Wadsworth DRAYTON, OXON
15 Marie Morgane Le Deunff
16 Anne Dorthe Ysland
17 Lea Waldhoff
18 Hanna Vasilkova
19 Kristina Nenadovic
20 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
21 Anna-Helene Zdun
22 Ysoline Corbineau
23 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
24 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
25 Katrijn de Clercq OOSTERZELE (B)
26 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
27 Nele van Assche DOLTCINI VAN ASSCHE
28 Mie Saabye DENEMARKEN
29 Natalia Krzeslak
30 Amandine Fouquenet
31 Hanna Dopjans
32 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
33 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
34 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
35 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
36 Eluned King
37 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
38 Rose Kloese WSV Emmen EMMEN
39 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
40 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
41 Friederike Stern
42 Lucy Gadd VERENIGD KONINKRIJK
43 Ella Barnwell SEL GREAT BRITTAIN
44 Sophie Lewis
45 Finja Smekal
46 Katie Clouse
47 Judith Krahl DUITSLAND
48 Maria Bertelsen
49 Jade Lenaers DOLTCINI VAN ASSCHE
50 Zoe Ta-Perez
51 Ava Sykes
52 Julia Sanchez Galea
53 Julie de DE WILDE LAARNE
55 Erika ?uperkaite
56 Amelia Sharpe
57 Daniek Hengeveld Westland Wil Vooruit NOOTDORP
58 Paulina Patinskaite LITHOUWEN
59 Maaike Vanderstraeten WC ONDER ONS PARIKE
60 Katharina HECHLER DUITSLAND
61 Adriana San Roman Villalba
62 Elizabeth Marvelly VERENIGD KONINKRIJK
63 Imogen Chastell
64 Ania Horcajada Henche
65 Olivia Bent
66 Caitlin Peters
67 Rosan Koper WTC de Amstel HEEMSKERK
68 Luna Renders DOLTCINI VAN ASSCHE
69 Petra Welmers K.W.C. Kampen DRONTEN
70 Elena Smith
71 Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
72 Natalie Irene Midtsveen NOORWEGEN
73 Silje Mathisen NOORWEGEN
74 Olivia SCHOPPE DUITSLAND
75 Demi van Dijke Lensworld Cycling Team BORSSELE
76 Karen Verdonck HOOGSTRATEN
77 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
78 Kato Heremans BELGIË
79 Britt Verbeek BELGIË
80 Dina Scavone LOMMEL
81 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
82 Samira van Zuthem Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
83 Poppy Wildman VERENIGD KONINKRIJK
84 Dziyana Lebedz
85 Oriana Soerewijn HSV de Kampioen VELSERBROEK
86 Maylis Sarron
87 Louise Moullec
88 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
89 Mette Egtoft Jensen DENEMARKEN
90 Rixt Tol WV Noord-Westhoek HASSELT
91 Abi Smith
92 Eefje Brandt
93 Sophie Tierolf
94 Gabija Ali?auskaite