Uitslag Wielerronde van Oud Gastel 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OUD GASTEL

Alle uitslagen van Wielerronde van Oud Gastel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Roan Konings WV de Jonge Renner OUDENBOSCH
2 Mike Bronswijk Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
3 Rindert Buiter LRTV Swift LEIDEN
4 Arno van Krimpen DRC de Mol GROOT-AMMERS
5 Youp de Vos WV Avanti HILLEGOM
6 Matyas Kopecky ZOETERWOUDE
7 Raphaël Mouton WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
8 Daan Hilbers RWV de Spartaan DEN HAAG
9 Nick Schelvis ZWC D.T.S. HEEMSKERK
10 Jari Prins WV de Jonge Renner HANK
11 Marick Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
12 Yannick van den Berg Westland Wil Vooruit MONSTER
13 Sven Mulder WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
14 Brett Chow DRC de Mol HENDRIK IDO AMBACHT
15 Sven van der Lans Westland Wil Vooruit DE LIER
16 Stef Koning Hoornse Ren en Toerclub HENSBROEK
17 Jelle Boonstra WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
18 Pepijn Veenings ZWC D.T.S. ASSENDELFT
19 Jeremy Melis WV de Jonge Renner DONGEN
20 Joeri de Coo WV Het Stadion MAARSSENBROEK
21 Daniël Vastenhout PRC Delta SPIJKENISSE
22 Sietse Kool WV Avanti ZEVENHOVEN
23 Ian Vasbinder ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
24 Maxime Duba WV Noord-Holland ALKMAAR
25 Casper Vos ZRTC Theo Middelkamp HEINKENSZAND
26 Maurits Kool GWC de Adelaar KORTENHOEF
27 Hugo Brouwers GILZE
28 Maurits Neele Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
29 Bart Rutten WV de Jonge Renner DEN HOUT
30 Bart Hordijk WESTMAAS
31 Pierre van den Kieboom HOOGERHEIDE
32 Thijs van Schie LEIDEN
33 Sam Kerkvliet LRTV Swift NIEUWE-WETERING
34 Nick Luijten AMSTELVEEN
35 Daan van Oirschot TWC Pijnenburg HELVOIRT
36 Siep Roes RWV de Spartaan DEN HAAG
37 Sam Oosterholt WV de Jonge Renner MADE
38 Mees van Duren WTC de Amstel NES A/D AMSTEL
39 Rens Ammerlaan PIJNACKER
40 Vik Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
41 Daan van den Eijnden WV Breda PRINSENBEEK
42 Ruud van Leeuwen DE LIER
43 Marijn Dingemans WV Breda LAGE ZWALUWE
44 Tamar Spiero OOSTVOORNE
45 Casper Noorloos WV de Jonge Renner KAATSHEUVEL
46 Micky Alberts DELFT
47 Bas van Leijsen MOLENSCHOT
48 Thomas Hornman PRINSENBEEK
49 Tim van Leijsen MOLENSCHOT
50 Rowan van Oord WV de Jonge Renner HANK
51 Stan Reinders DRC de Mol DORDRECHT
52 Stan Lute ROTTERDAM
53 Spiek Oord WTC Woerden LOENEN AAN DE VECHT
54 Marijn Wiskerke ZRTC Theo Middelkamp 'S HEER-HENDRIKSKINDEREN
55 Brent Vos CASTRICUM
56 Lucas Kreeft DRC de Mol DORDRECHT
57 Luka Fredrikze LISSE
58 Martijn Weeder LRTV Swift LEIDEN
59 Tom van Loon LEIDEN
60 Jonas Roodenburg RCMD de Coureur MAASSLUIS
61 Joop van den Heuvel Team Brabant 2000 DRUNEN
62 Daan den Breejen DRC de Mol PAPENDRECHT
63 Rik Heurter RTV de Bollenstreek LISSE
64 Jesper Beiboer ZEGVELD
65 Sieb van der Pas HEESWIJK-DINTHER
66 Thomas Peek WV Het Stadion VIANEN
67 Sal Meijers FCC The Wheely's BAARN
68 Romano Haan TWC. Maaslandster-Zuid Limburg LANDGRAAF
69 Floris Peereboom RWV de Spartaan DEN HAAG
70 Ruud van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
71 Beau Drijdijk HOOGERHEIDE
72 Stef Klijs TWC Pijnenburg TILBURG
73 Björn Vos WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
74 Simon Versteden UTRECHT
75 Merijn de Wit ESSEN
76 Jules Sla VLAARDINGEN
77 Piet van Aarle MOERGESTEL
78 Laszlo van Melis WV Schijndel HEESCH
DNF Daan Droog LRTV Swift LEIDERDORP
DNF Roan Danckaarts WV Het Stadion UTRECHT
DNF Joren de Gruijter WV Breda BREDA
DNS Bjorn Baudoin TWC de Kempen VALKENSWAARD
DNS Wouter van den Berg LISSE
DNS Remco Stam TWC Pijnenburg SPRANG CAPELLE