Uitslag Healthy Ageing Tour 2019

Elite Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
2 Jolien D`hoore BELGIË
3 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
4 Lotta Pauliina Lepist
5 Barbara Guarischi
6 Susanne Andersen STAVANGER
7 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
8 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
9 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
10 Nikol Plosaj
11 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
12 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
13 Henriëtta Colborne GROOT BRITTANNIË
14 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
15 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
16 Jessi Roberts GROOT BRITTANNI
17 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
18 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
19 Anna Sagan
20 Amalie Lutro NOORWEGEN
21 Gudrun Stock DUITSLAND
22 Daniela Gass DUITSLAND
23 Fien Delbaere DE PINTE (B)
24 Kaat Hannes BELGIË
25 Letizia Paternoster
26 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
27 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
28 Jesse Vandenbulcke GELUWE
29 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
30 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
31 Amy Pieters ZWANENBURG
32 Gwenno Hughes BREDA
33 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
34 Christine Majerus LUXEMBURG
35 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
36 Weronika Humelt
37 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
38 Maaike Boogaard ZWAAG
39 Lucy Garner LONDON
40 Romy Kasper DUITSLAND
41 Esmée Peperkamp DIDAM
42 Dorota Przezak
43 Sara Penton MEERSSEN
44 Shari Bossuyt BELGIË
45 Marta Jaskulska
46 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
47 Skylar Schneider
48 Tatjana Paller DUITSLAND
49 Lisa Klein
50 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
51 Emilie Moberg NOORWEGEN
52 Alice Barnes
53 Stine Borgli NOORWEGEN
54 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
55 Floor Weerink GRONINGEN
56 Anna Plichta POLEN
57 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
58 Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
59 Lisa Brennauer DUITSLAND
60 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
61 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
62 Saartje Vandenbroucke HOLLEBEKE (B)
63 Mieke Kröger DUITSLAND
64 Aafke Soet WRV de Peddelaars HEERENVEEN
65 Anna van der Breggen ZWOLLE
66 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
67 Britt Knaven HOOGSTRATEN
68 Julie Solvang
69 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
70 Line Marie GULLIKSEN NOORWEGEN
71 Mareille Meijering UTRECHT
72 Louise Hansen
73 Ann-Sophie Duyck HULSTE
74 Tanja Erath
75 Rotem Gafinovitz ISRAEL
76 Kaja Rysz
77 Lea Lin Teutenberg
78 Franziska Brauße DUITSLAND
79 Elyse FRASER NIEUW-ZEELAND
80 Lauretta Hanson PIJNACKER
81 Trixi Worrack DUITSLAND
82 Loes Adegeest ENSCHEDE
83 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
84 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
85 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
86 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
87 Gaia Tortolina ITALIË
88 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
89 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
90 Vibeke Lystad
91 Manon de Boer LEEUWARDEN
92 Anna Docherty GROOT BRITTANNI
93 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
94 Clara Koppenburg GERMANY
95 Ane Santesteban Gonzalez
96 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
97 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
98 Lone Meertens
99 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
DNF Birgitte Ravndal
DNF Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
DNF Aranka Berends LOENEN