Uitslag Healthy Ageing Tour 2019

Elite Women Eindklassement

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DIVERSE

Alle uitslagen van Healthy Ageing Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Lisa Klein
2 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
3 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
4 Amy Pieters ZWANENBURG
5 Alice Barnes
6 Jolien D`hoore BELGIË
7 Lotta Pauliina Lepist
8 Christine Majerus LUXEMBURG
9 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
10 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
11 Barbara Guarischi
12 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
13 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
14 Jessi Roberts GROOT BRITTANNI
15 Lisa Brennauer DUITSLAND
16 Anna van der Breggen ZWOLLE
17 Romy Kasper DUITSLAND
18 Mieke Kröger DUITSLAND
19 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
20 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
21 Susanne Andersen STAVANGER
22 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
23 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
24 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
25 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
26 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
27 Skylar Schneider
28 Emilie Moberg NOORWEGEN
29 Letizia Paternoster
30 Sara Penton MEERSSEN
31 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
32 Ann-Sophie Duyck HULSTE
33 Mareille Meijering UTRECHT
34 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
35 Saartje Vandenbroucke HOLLEBEKE (B)
36 Lauretta Hanson PIJNACKER
37 Britt Knaven HOOGSTRATEN
38 Louise Hansen
39 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
40 Marta Jaskulska
41 Gudrun Stock DUITSLAND
42 Line Marie GULLIKSEN NOORWEGEN
43 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
44 Anna Plichta POLEN
45 Kaat Hannes BELGIË
46 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
47 Lucy Garner LONDON
48 Fien Delbaere DE PINTE (B)
49 Rotem Gafinovitz ISRAEL
50 Nikol Plosaj
51 Esmée Peperkamp DIDAM
52 Trixi Worrack DUITSLAND
53 Jesse Vandenbulcke GELUWE
54 Weronika Humelt
55 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
56 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
57 Henriëtta Colborne GROOT BRITTANNIË
58 Julie Solvang
59 Lea Lin Teutenberg
60 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
61 Tatjana Paller DUITSLAND
62 Tanja Erath
63 Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
64 Aafke Soet WRV de Peddelaars HEERENVEEN
65 Maaike Boogaard ZWAAG
66 Stine Borgli NOORWEGEN
67 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
68 Daniela Gass DUITSLAND
69 Shari Bossuyt BELGIË
70 Anna Sagan
71 Floor Weerink GRONINGEN
72 Gwenno Hughes BREDA
73 Dorota Przezak
74 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
75 Amalie Lutro NOORWEGEN
76 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
77 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
78 Ane Santesteban Gonzalez
79 Clara Koppenburg GERMANY
80 Loes Adegeest ENSCHEDE
81 Anna Docherty GROOT BRITTANNI
82 Franziska Brauße DUITSLAND
83 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
84 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
85 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
86 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
87 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
88 Lone Meertens
89 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
90 Elyse FRASER NIEUW-ZEELAND
91 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
92 Manon de Boer LEEUWARDEN
93 Kaja Rysz
94 Vibeke Lystad
95 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
96 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
97 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
98 Gaia Tortolina ITALIË
99 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP