Uitslag Wielerronde van Oud Gastel 2019

(B)-Amateurs/Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OUD GASTEL

Alle uitslagen van Wielerronde van Oud Gastel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
2 Pim van de Klundert Willebrord Wil Vooruit WOENSDRECHT
3 Tjalle de Jong WAGENINGEN
4 Lars Seldenthuis RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
5 Sjoerd Meijdam GOIRLE
6 Louis de Koning ZUIDLAND
7 Arjan Poleij Rudyco Cycling Team KRUININGEN
8 Jurgen Verbocht W.V. Princenhage ROOSENDAAL
9 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
10 Bas Overdevest ASC Olympia AMSTERDAM
11 Bart Schoon WAGENINGEN
12 Rik Nederlof WV Het Stadion BREDA
13 Marco Kuijvenhoven ´S-GRAVENZANDE
14 Mike Kruijthof DRC de Mol DORDRECHT
15 Roy Guequierre W.V. Princenhage THOLEN
16 Thijs Bon ALPHEN AAN DEN RIJN
17 Bart Beks RSC de Zuidwesthoek WOUW
18 Max van Boven CAPELLE AAN DEN IJSSEL
19 Stefan Boogaard DELFT
20 Thomas Nieland HEINENOORD
21 Ruud Goorden ROOSENDAAL
22 Tom Jansen STEENBERGEN
23 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
24 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne JvR de Batauwers LEUSDEN
25 Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
26 Joran Wiskerke ZRTC Theo Middelkamp 'S HEER HENDRIKSKINDEREN
27 Simon den Braber UWTC de Volharding WOERDEN
28 Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
29 Tristan Timmermans YERSEKE
30 Jasper Van der Eng ROOSENDAAL
31 Andy van Loon HOOGERHEIDE
32 Noah Cinjee DELFT
33 Edgar van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
34 Remon de Man RTC de Hoekse Renners 'S-GRAVENDEEL
35 Thomas Verdonck WOUWSE PLANTAGE
36 Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
37 Aldo Klomp TWC Het Snelle Wiel 'S-GRAVENDEEL
38 Merijn Dam WTOS Delft DEN HAAG
39 Siem van Gorcum Team Brabant 2000 DRUNEN
40 Luuk Bierkens RSC de Zuidwesthoek STAMPERSGAT
41 Roy Roodenburg Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
42 Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
43 Bram van Riel WV Breda BREDA
44 Raoul van Drunen DRC de Mol DORDRECHT
45 Bart Bronder PRC Delta ABBENBROEK
46 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
47 Milan Kuipers UDEN
49 Anthony Kets BERENDRECHT
DNF Jasper van Poecke HOOFDDORP
DNF Mark Tetteroo DELFT
DNS Maarten Kamp WV Avanti LISSE
DNS Andreas Verwaal AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNS Roel van Gameren FCA Cycling team VEGHEL
DNS Robbert Schaap LEIDSCHENDAM
DNS Leo Gödde BARENDRECHT
DNS Martijn de Groot Cycloteam.nl GORINCHEM
DNS Mathijs de Kok WV de Jonge Renner STEENBERGEN
DNS Rob Vincenten WV Breda BAVEL