Uitslag Nobutec Omloop van de Glazenstad 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
HONSELERSDIJK (WESTLAND)

Alle uitslagen van Nobutec Omloop van de Glazenstad

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
2 Roy Eefting VAASSEN
3 Arvid de Kleijn UWTC de Volharding HERVELD
4 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
5 Robin Wennekes ARNHEM
6 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
7 Lars Oreel Wielerteam Waasland VZW GOES
8 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
9 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
10 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
11 Arjan Arentsen WV De IJsselstreek HARDERWIJK
12 Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
13 Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
14 Aden Paterson ASSEN
15 Frank Stijger Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
16 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
17 Jasper Ockeloen DE ZWARTE KAT
18 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
19 Gerwin Coljé BLOKKER
20 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
21 Mees Willemsen UWTC de Volharding ELST UT
22 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
23 Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
24 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
25 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
26 Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
27 Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN
28 Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
29 Robert Bovenhuis NWV Groningen ZWOLLE
30 Danny Kroeze W.V. Eemland ACHTERVELD
31 Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
32 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
33 Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
34 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
35 Daan Gelling HUIZINGE
36 Marvin van Spronsen NAALDWIJK
37 Frank van den Broek RTV de Bollenstreek VOORHOUT
38 Carlo van den Berg MAASLAND
39 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
40 Wessel van Koppen Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
41 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
42 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
43 Jim Lindenburg WV de Jonge Renner WATERINGEN
44 Leon van der Ster DRC de Mol KLAASWAAL
45 Jelmer Arendshorst WV De IJsselstreek NIEUWLEUSEN
46 Joost van der Burg ROTTERDAM
47 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
48 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
49 Mohamed Rayes UWTC de Volharding UTRECHT
50 Sjoerd Bax ALMKERK
51 Thomas Hartog West Frisia HAARLEM
52 Wilfred Slieker Westland Wil Vooruit MONSTER
53 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
54 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
55 Bram van der Zwet West Frisia ROELOFARENDSVEEN
56 Jeroen Koorn West Frisia HOOGKARSPEL
57 Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
58 Jasper Bovenhuis HENGELO
59 Sander Lodder RIDDERKERK
60 Ethan Batt NIEUW ZEELAND
61 Stefan Hubers WV Schijndel VINKEL
62 Jasper Jansen BENNEKOM
63 Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
64 Floris-Jan van den Berge WV Avanti NIEUWKOOP
65 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
66 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
67 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
68 Eddy Gödde ZWIJNDRECHT
69 Arian Stolwijk ROTTERDAM
70 Alejandro Gonzalez Lugo HOMOET
71 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
72 Wessel Verschueren WV de Jonge Renner ULICOTEN
73 Thijs Barendregt Wielerteam Waasland VZW KRUININGEN
74 Niels Hoogenboom UWTC de Volharding MONTFOORT
75 Wim Kleiman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ALMELO
76 Mel van der Veekens Ver. Cycling Club Monkey Town ZAANDAM
77 Martin Mijnten W.V. Eemland HOEVELAKEN
78 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
79 Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
80 Thijs de Lange ZRTC Theo Middelkamp UTRECHT
81 Edward Jansen LRTV Swift ZOETERMEER
82 Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
83 Luuk van der Wal ROTTERDAM
84 Cyrus Pearo GRAND JUNCTION
85 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel HAPERT
86 Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
87 Mitchell Huenders VEENENDAAL
88 Koen Paalman Twente-Salland Cycling Team NIJVERDAL
89 Ronald Ligtenberg A.S.S.W.S.V. SKITS LEIMUIDEN
90 Jelle Groot Hoornse Ren en Toerclub BOVENKARSPEL
91 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
DNF Tijmen Snel LRTV Swift LEIDEN
DNF Chiel Breukelman NWV Groningen GRAMSBERGEN
DNF Dennis Buijs Willebrord Wil Vooruit BENTHUIZEN
DNF Klaas Groenen WV de Valleirenners AXA BOXTEL
DNF Julien van Winden DRIEBERGEN-RIJSENBURG
DNF Lars Akkermans WV de Jonge Renner OSSENDRECHT
DNF Sep Schuurman WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
DNF Daan Marsmans VALKENSWAARD
DNF Tim Poriau LENDELEEDE
DNF Harro Groeneveld WV De IJsselstreek ZALK
DNF Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
DNF Robbert-Jan Mol NIBBIXWOUD
DNF Tristan Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Kay Pronk WARMENHUIZEN
DNF Thomas van Meurs PRC Delta ZUIDLAND
DNF Siebe Nicolai WV De IJsselstreek ERMELO
DNF Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
DNF Bob Kerkhofs Willebrord Wil Vooruit WOUW
DNF Bas Ottevanger Willebrord Wil Vooruit GROOT AMMERS
DNF Leon Hofman PIJNACKER
DNF Christiaan Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
DNF Jorn Volkers WV de Jonge Renner BARENDRECHT
DNF Frenky van der Vorst HALSTEREN
DNF David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
DNF Rochéz Harbers AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNF Sven Nijhuis Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
DNF Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNF Thomas van Bommel RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Jurgen Seelen DREUMEL
DNF Timon van der Wal NWV Groningen GRONINGEN
DNF Eildert Meeter JvR de Batauwers TIEL
DNF Jake Dobson EDE
DNF Sjoerd Willemsen RETO ARNHEM
DNF Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
DNF Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK