Uitslag Wielerronde van Oud Gastel 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OUD GASTEL

Alle uitslagen van Wielerronde van Oud Gastel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Eamon Franck USA
2 Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
3 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
4 Emiel de Greef GRC Jan van Arckel BLEISWIJK
5 Floris Gerts LRTV Swift LEIDEN
6 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
7 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
8 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
9 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
10 Rob van Broekhoven Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
11 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
12 Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
13 Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit ZEGGE
14 Daaf Koemans WV Breda TERHEYDEN
15 Koen van de Klundert TWC Tempo WOENSDRECHT
16 Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
17 Lars van der Poel HOOGERHEIDE
18 Jan-Willem Groeneveld RWC Ahoy ROTTERDAM
19 Daan Hoeyberghs MOL (B)
20 Ramon Vleugel DRC de Mol GOES
21 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
22 Maarten de Nijs RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
23 Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
24 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
25 Armando van Bruggen Uithoornse WTC PURMEREND
26 Tom Manders WV de Jonge Renner UDEN
27 Dennis Mertens WV Breda BREDA
DNF Jesse Huijbregts young cycling team ROOSENDAAL
DNS Jeffrey van Agtmaal OSSENDRECHT
DNS Niall Tilli WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Lars Akkermans WV de Jonge Renner OSSENDRECHT
DNS Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNS Wessel Verschueren WV de Jonge Renner ULICOTEN
DNS Lehvi Braam TWC Tempo DODEWAARD
DNS Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNS Lars Steenbakker ZRTC Theo Middelkamp 'S-HEERENHOEK
DNS Frenky van der Vorst HALSTEREN
DNS Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Ruben Hoekstra WV Cycling Sneek HEERENVEEN
DNF Pieter Israel TWC Tempo KRUININGEN
DNF Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
DNF Mário Silva DEN BOSCH
DNF Hessel Glotzbach W.V. Eemland ALMERE
DNF Melle Meeuwisse GRC Jan van Arckel BOSKOOP
DNF Floris van den Broek WV Breda CHAAM
DNF Fabian Dominicus TWC Tempo ROOSENDAAL
DNF Ward Van Doren ESSEN
DNF Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
DNF Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
DNF Luuk van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
DNF Bart Dielissen WV Breda BREDA