Uitslag Ronde van Aalten 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
AALTEN

Alle uitslagen van Ronde van Aalten

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Martijn Budding RHENEN
2 Wiebe Scholten DIEREN
3 Luuc Bugter UWTC de Volharding ARNHEM
4 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam DENEKAMP
5 Nahom Desale Willebrord Wil Vooruit AMSTELVEEN
6 Gijs Leemreize TWV De Peddelaars RUURLO
7 Alex Mengoulas UWTC de Volharding ALMERE
8 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
9 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
10 Frank Visser UWTC de Volharding UTRECHT
11 Wouter Been GOUDA
12 Cor van Leeuwen Stormvogels Veendam BORGER
13 Wouter Ruchtie W.V. Eemland UTRECHT
14 Florian Smits DINXPERLO
15 Jasper Bugter ARNHEM
16 Aron de Jong LEEUWARDEN
17 Meindert Weulink WV De IJsselstreek DIEPENVEEN
18 Sven Nijzingh WRV de Peddelaars ZUIDWOLDE
19 Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
20 Tim Putman R en TV de Zwaluwen ZELHEM
21 Joren Bloem E.T.P. Zutphen BRUMMEN
22 Mark Schreurs Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
23 Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
24 Arjan Hofman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NUNSPEET
25 Lars de Bot RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
26 Arno te Brake NIJMEGEN
27 Joost Arentsen R en TV de Zwaluwen VARSSEVELD
28 Matthijs ten Buuren HENGELO
29 Niels Leferink RTV Oldenzaalse WCL HENGELO
30 Christian Varweg Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam HARDENBERG
31 Geert Zaal UTRECHT
32 Max Venderbosch DIDAM
33 Patrice Slagman WV Reggestreek RIJSSEN
34 Berhane Debesay LENT
35 Joey van Manen VEENENDAAL
36 Max van de Water AMSTERDAM
37 Patrick Stengs BRC Kennemerland BEVERWIJK
38 Axel Pol AWV de Zwaluwen TUBBERGEN
39 Berko Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN GLD
40 Giel Kleinjan NIJVERDAL
41 Patrick Somsen TWV De Peddelaars AALTEN
42 Koen Jansen AR en TV de Adelaar BAAK
43 Rudi Jansen MARKELO
44 Martijn Dijkstra WV de Jonge Renner DE KNIPE
45 Lorenzo Harbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NIJVERDAL
46 Karsten Veen Stormvogels Veendam WESTERLEE
47 Kenny Nijssen UWTC de Volharding HAARLEM
48 Sebastiaan ten Zeldam West Frisia HAARLEM
49 Maarten Lubbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam WINTERSWIJK
50 Jelle Wolsink Twente-Salland Cycling Team HENGELO (O)
51 Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL
52 Gerjo Berentschot R en TV de Zwaluwen ZELHEM
53 Marco Ehlert GWC de Adelaar KORTENHOEF
54 Niek. te Veldhuis WARNSVELD
55 Laurens van Embden WRV de Peddelaars DWINGELOO
56 Iwan Schut W.V. Omega STADSKANAAL
57 Pieter-Paul de Weerd APELDOORN
58 Ruben Tolkamp TWV De Peddelaars AALTEN
59 Maarten Rotman AWV de Zwaluwen WIERDEN
60 Koen de Jong ENSCHEDE
61 Erik Hofstede HENGELO
62 Rien de Wals HENGELO
63 Thijmen Jeroense NIJMEGEN
64 Geeralt van den Ham WTC de Amstel AMSTERDAM
65 Niels Rotman AWV de Zwaluwen WIERDEN
66 Henri Mol NUNSPEET
67 Daan Vegter WV De IJsselstreek APELDOORN
DNF Gerben de Zwaan NUNSPEET
DNF Jelle Willem Jan ter Weeme VAASSEN
DNF Luuk Loohuis GRONINGEN
DNF Jelmer Groen WV De IJsselstreek DRONTEN
DNF Henk Slot APELDOORN
DNF Philip Kootstra Twente-Salland Cycling Team ALMELO
DNF Nigel Klaver ENSCHEDE