Uitslag E Ronde van Werkendam 2019

(A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
WERKENDAM

Alle uitslagen van E Ronde van Werkendam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
2 Mitchell Huenders VEENENDAAL
3 Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
4 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
5 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
6 Jochem Kerckhaert KSV Deerlijk VZW SCHOONDIJKE
7 Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
8 Koen van de Klundert TWC Tempo WOENSDRECHT
9 Pim van de Klundert Willebrord Wil Vooruit WOENSDRECHT
10 Arnold Stam WTC Maas-Waal SPRANG-CAPELLE
11 Justin Brusche DELFT
12 Gijsbert Nieuwkoop WTC Maas-Waal VEEN
13 Robin Wennekes ARNHEM
14 Emiel de Greef GRC Jan van Arckel BLEISWIJK
15 Niels Boogerd MEERKERK
16 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
17 Bart Lemmen UTRECHT
18 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
19 Siebe Nicolai WV De IJsselstreek ERMELO
20 Niels van Ekeren RIJSWIJK
21 Lehvi Braam TWC Tempo DODEWAARD
22 Max de Jong GIESSENBURG
23 Hans Dilling DRC de Mol NIJMEGEN
24 Robin Snoek WTC Maas-Waal ABCOUDE
25 Melle Nikkels DOORN
26 Gerben Kroon WTC Maas-Waal WIJK EN AALBURG
27 Bart van den Berg GRC Jan van Arckel WIJNGAARDEN ZH
28 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
29 Niels Hoogenboom UWTC de Volharding MONTFOORT
30 Matijn Straatsma USWV de Domrenner UTRECHT
31 Leo Gödde BARENDRECHT
32 Thomas Nieland HEINENOORD
33 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
34 Lars van der Poel HOOGERHEIDE
35 Robert van Dalen WTC Maas-Waal GIESSEN
36 Daan Switters LEUSDEN
37 Wilfred Slieker Westland Wil Vooruit MONSTER
38 Chris Verhoeff LEKKERKERK
39 Floris van den Broek WV Breda CHAAM
40 Ivo Hegge NIEUWKUIJK
41 Pieter Israel TWC Tempo KRUININGEN
42 Arie van't Geloof DIRKSLAND
43 Frank Visser UWTC de Volharding UTRECHT
44 Louis de Koning ZUIDLAND
45 Geert Zaal UTRECHT
46 Johan Vos WTC Maas-Waal BRUCHEM
47 Ben Damen DRUNEN
DNF Boy Papendorp UTRECHT
DNF Danny Stam ZWC D.T.S. SPRANG-CAPELLE
DNF Thom van Elk HURWENEN
DNF Thijs Brouwer SPRANG-CAPELLE
DNF Martijn Broekman TRICHT
DNF Matthew van der Linden PRC Delta BARENDRECHT
DNF Eddy Gödde ZWIJNDRECHT
DNF Jay Sprenger HSK Trias LEIDSCHENDAM
DNS Jorre van der Bij UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Bryan van Rutten BREDA
DNS Sander Lodder RIDDERKERK
DNS Bradley Soden AMERONGEN