Uitslag ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
2 Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
3 Lars Seldenthuis RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
4 Noah Cinjee DELFT
5 Lars Romijn AR en TV de Adelaar APELDOORN
6 Alexander Kok WTC de Amstel AMSTELVEEN
7 Boris Romers PRC Delta ROZENBURG
8 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
9 Jos Blok WV Avanti GOUDA
10 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
11 Ole Veenhuis ASSEN
12 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
13 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
14 Kjell de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
15 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
16 Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
17 Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
18 Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
19 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
20 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
21 Ian van den Berg Uithoornse WTC ZEVENHOVEN
22 Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
23 Bram van Herk GROOT AMMERS
24 Nick van Dorp ZWC D.T.S. ZAANDAM
25 Gabriel Melching PRC Delta ROTTERDAM
26 Daan Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
27 Anthony Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
28 Ivo Zwaans Hoornse Ren en Toerclub DEN HELDER
29 Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
30 Rick Jongenburger HEILOO
31 Wessel Kuiper Hoornse Ren en Toerclub OOSTERBLOKKER
32 Sven Buskermolen Uithoornse WTC KUDELSTAART
33 Niels Reemeijer HSV de Kampioen SPAARNDAM
34 Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
35 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
36 Tijn Voerman DEN HAAG
37 Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
38 Thomas Steegenga UTRECHT
39 Lars Ruizendaal ABCOUDE
40 Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
41 Joppe van der Weerdt WTC de Amstel AMSTERDAM
42 Binck Burger 'T ZAND
43 Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
44 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
45 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
46 Jelle van Leeuwen Westland Wil Vooruit POELDIJK