Uitslag ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam 2019

Masters 50+

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ger van der Wal HOOGKARSPEL
2 René Rotscheid AR en TV de Adelaar APELDOORN
3 Peter Fils RWV de Spartaan PIJNACKER
4 Bart van Breemen WV Amsterdam AMSTERDAM
5 Hans Bal RWV de Spartaan 'S-GRAVENHAGE
6 Ming-ko Sun HR en TC D.O.K. DEN HELDER
7 Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
8 John Oudshoorn Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
9 Andre Grootveld RWC Ahoy ZOETERMEER
10 Richard Stolwijk LEKKERKERK
11 Johnny van den Berg Marco Polo Cycling Club BEUNINGEN GLD
12 Adrie Frijters WV Ede WAGENINGEN
13 Kees van Asten W.V. Eemland ZEEWOLDE
14 Rob Klinge VELSEN ZUID
15 Hans van Eijk RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
16 Freo ten Hove LELYSTAD
17 Henk Ceelen OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
18 Karel Knijnenburg LRTV Swift WASSENAAR
19 Elbert van den Berg W.V. Eemland NIJKERKERVEEN
20 Frans Rahms WADDINXVEEN
21 Peter de Weert WV de Driehoek STAPHORST
22 Gert Dijkstra EMMELOORD
23 Martin Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
24 Gerard van Deelen WV Ede BENNEKOM
25 Ruud Kluit Hoornse Ren en Toerclub BEETS
26 Erwin Nieuwenhuizen VOORHOUT
27 Anton Mink WTC Woerden LINSCHOTEN
28 Harmen Land ZOETERMEER
29 Goos Beukema WSV Emmen SLEEN
30 René Klompstra WV De IJsselstreek LELYSTAD
31 Peter Adelaar UWTC de Volharding HOUTEN
32 Sep Visser HSV de Kampioen HEEMSTEDE
33 Christiaan Engelbrecht WV Ede EDE
34 Jacco Konijn Hoornse Ren en Toerclub HOORN
35 Edwin Vrauwdeunt RWV de Spartaan S-GRAVENHAGE
36 Hans Spil LOOSDRECHT
37 Peter de Koster ZWC D.T.S. PURMEREND
38 Frank van de Weteringe Buijs ZWC D.T.S. SINT PANCRAS
39 Idsert Wouda UWTC de Volharding NIEUWEGEIN
40 Volkert Meinsma OUDKARSPEL
41 Gert Mulder EDE
42 Martin de Peuter RTC de Hoekse Renners OUD BEIJERLAND
43 Huub Stammes ZEIST
44 Brian Tamis HR en TC D.O.K. 'T ZAND NH
45 Pierre Steenman WV Noord-Holland 'T VELD
46 Steen Sorensen AMSTERDAM
47 Richard Boots ROTTERDAM
48 Cor van Bijnen Hoornse Ren en Toerclub ANDIJK
49 Frank Nijssen HSV de Kampioen HAARLEM
50 Arjan Vonk AMSTERDAM
51 Peter Koens GWC de Adelaar LAREN
52 Paul van Schagen Gaul ! ALKMAAR
53 Rob Driessen RETO ARNHEM
54 Renée Boers W.V. Eemland HOEVELAKEN
55 Rob Bohte WV Amsterdam AMSTERDAM
56 Marius van Breda NIEUW-VENNEP
57 Rob Niekolaas Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
58 Peter Keijzers RTV de Bollenstreek HILLEGOM
59 Richard Visscher RWC Ahoy PIJNACKER
60 Robert van Rhijn RWV de Spartaan ROTTERDAM
61 Coen Holzhauer WSV Emmen EMMEN
62 Hans Schuurman UTRECHT
63 Ronald van Merkerk WTC Woerden WOERDEN
64 Serge van der Putten WTC de Amstel AMSTERDAM
65 Stan Janssen SIEBENGEWALD
66 Menno Helvensteijn AMSTERDAM
67 Robert Godfroid ARC Ulysses MONNICKENDAM
68 Jacko Jurriaans ARC Ulysses AMSTERDAM
69 Marcel Verhagen RTC de Hoekse Renners OUD BEIJERLAND
70 Theo Leenderts HSK Trias ROTTERDAM
71 Barend Verhagen WTC Woerden WOERDEN
72 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
73 Ed Hasselman WV Amsterdam AMSTERDAM
74 Hans de Kiewit NOORDWIJK AAN ZEE
75 Eric de Vries Ver. Cycling Club Monkey Town DE GOORN