Uitslag ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam 2019

Sportklasse

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Brian Burggraaf HSV de Kampioen VELSEN NOORD
2 Jeroen Nieuwenhuyze UTRECHT
3 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
4 Mike Tesselaar WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
5 Bram Kras HOORN
6 Dingeman Vink Dasia Cycling Team HAARLEM
7 Ronald de Waal PRC Delta AMSTELVEEN
8 Arnout Rijpkema WV Het Stadion NIEUWEGEIN
9 Martijn de Putter Cycloteam.nl NEDERHEMERT
10 Willem Abbema UTRECHT
11 Peter Horsmeijer PURMEREND
12 Eric Peet vereniging MTB Noordwest HEERHUGOWAARD
13 Dieuwe van Bergen en Henegouwen AMSTERDAM
14 Peter Vermeulen WTC de Amstel AMSTELVEEN
15 Andre van der Poel NIEUWEGEIN
16 Kevin Molenaar ASC Olympia AMSTERDAM
17 Jacco Spek UTRECHT
18 Wim van der Lede SCHERPENZEEL
19 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
20 Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
21 Goswinus Dijkstra CS030 UTRECHT
22 Fedor Hes WV Het Stadion UTRECHT
23 Ferdy Kroon ZWC D.T.S. ASSENDELFT
24 Leon van Leusen MONNICKENDAM
25 Co van Bueren SCHAGEN
26 Frank Verkoijen UWTC de Volharding UTRECHT
27 Mark Rijntjes ZANDVOORT
28 Wouter Eijkman VLEUTEN
29 Wouter de Jonge WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
30 Ruud Schrauwen UWTC de Volharding UTRECHT
31 Jim Schipper vereniging MTB Noordwest OBDAM
32 Mattis Dielessen DE MEERN
33 Gijbjan van Otterlo VEENENDAAL
34 Joost Baalbergen BROEK OP LANGEDIJK
35 Bart Pieck CS030 UTRECHT
36 Danny den Hollander NOORDWIJKERHOUT
37 Paul Schoone ZWC D.T.S. ASSENDELFT
38 Thomas de Ruiter LRTV Swift BENTHUIZEN
39 Roel Munster WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
40 Paul Dalebout WESTBROEK
41 Sjoerd Kuipers UTRECHT
42 Jelle Bervoets HOORN
43 Clemens Ulrich Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
44 Roel Gerritsen WTC de Amstel AMSTERDAM
45 Frank Achterberg Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
46 Ivo van den Noort KEIJENBORG
47 Caspar Hermans WTC de Amstel AMSTERDAM
48 Erik van der Wel BRC Kennemerland IJMUIDEN
49 Patrick Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
50 Dennis van Stralen vereniging MTB Noordwest ALKMAAR
51 Rogier Pos KORTENHOEF
52 Jelmer Draaisma UWTC de Volharding UTRECHT