Uitslag Flevo tour 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
KAMPEN

Alle uitslagen van Flevo tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Elmar Abma WV de Driehoek WOLVEGA
2 Rindert Buiter LRTV Swift LEIDEN
3 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
4 Bjarne Hemme WSV Emmen ERICA
5 Mike Bronswijk Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
6 Jesse Kramer TWC de Kempen BORKEL EN SCHAFT
7 Joren de Gruijter WV Breda BREDA
8 Marvin Peters R en TV de Zwaluwen WEHL
9 Youp de Vos WV Avanti HILLEGOM
10 Tijn Louwerensen WV Schijndel SCHIJNDEL
11 Bjorn Koster W.V. Meteoor Assen-Roden RODEN
12 Jens Bassa GOUDRIAAN
13 Björn Hommes W.V. Meteoor Assen-Roden APPELSCHA
14 Sven Timmermans K.W.C. Kampen TWELLO
15 Job Hesselink BERG EN TERBLIJT
16 Eskil Huiting W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
17 Vik Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
18 Leonardo van Driel Westland Wil Vooruit MONSTER
19 Nick Brand RWC Ahoy PIJNACKER
20 Tibor Del Grosso W.V. Meteoor Assen-Roden EELDE
21 Dann Gobbels TWC. Maaslandster-Zuid Limburg KERKRADE
22 Juul Nagengast WRV de Peddelaars BEILEN
23 Mike Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
24 Tristan Hartmann RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
25 Bart Kortleve WV Noord-Westhoek HAVELTE
26 Jelle Bouwe Hofstee WRV de Peddelaars DWINGELOO
27 David Haverdings W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
28 Tijn van Zandbeek HEESWIJK-DINTHER
29 Joost Brinkman W.V. Meteoor Assen-Roden NOORDLAREN
30 Romano Haan TWC. Maaslandster-Zuid Limburg LANDGRAAF
31 Ruben Kortleve WV Noord-Westhoek HAVELTE
32 Justus Willemsen AR en TV de Adelaar APELDOORN
33 Sietse Kool WV Avanti ZEVENHOVEN
34 Job Boontjes W.V. Meteoor Assen-Roden GIETEN
35 Quinten Hoogervorst SCHOORL
36 Max van der Meulen DEN HAAG
37 Michael Boers Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
38 Koen Hammink BORNE
39 Wout Joore NEER
40 Sven Hagedoorn Weerstand TOLLEBEEK
41 Kevin Kuiper Stormvogels Veendam NIEUWOLDA
42 Daan Honderdors WC Midden Limburg HORN
43 Noah van Putten JvR de Batauwers TIEL
44 Lucas Averesch AWV de Zwaluwen RIJSSEN
45 Marijn Schaper WV Noord-Holland BERGEN NH
46 Mark Groeneveld K.W.C. Kampen ENKHUIZEN
47 Mat van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
48 Lars de Weerd KROMMENIE
49 Mees Steenbergen RUINEN
50 Hylke de Boer WEIDUM
51 Daan den Breejen DRC de Mol PAPENDRECHT
52 Jasper Huitema Cannibal Team RODEN
53 Sille Hut BOELENSLAAN
54 Lennard Meinema W.V. Eemland AMERSFOORT
55 Daan Hilbers RWV de Spartaan DEN HAAG
56 Jannes Veerman HEERDE
57 Mathijs van Putten WTC Woerden HAGESTEIN
58 Kees Sanders NWV Groningen GRONINGEN
59 Casper Vos ZRTC Theo Middelkamp HEINKENSZAND
60 Maurits Neele Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
61 Sven Noorderijk WV De IJsselstreek NUNSPEET
62 Maxime Duba WV Noord-Holland ALKMAAR
63 Niels Boom DRC de Mol ALBLASSERDAM
64 Matz Damman RTC de Stofwolk GROENLO
65 Juul Thoolen HULSBERG
66 Floris Linders WV De IJsselstreek VIERHOUTEN
67 Chris Oosenbrug ZWC D.T.S. ZAANDAM
68 Sam Kerkvliet LRTV Swift NIEUWE-WETERING
69 Jordy Brouwer W.V. Meteoor Assen-Roden WESTERBORK
70 Dylan Grobbink GEESTEREN
71 Bart Hordijk WESTMAAS
72 Bas van Leijsen MOLENSCHOT
73 Thijmen Paardekooper WSV Emmen VALTHERMOND
74 Johan Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN
75 Siep Roes RWV de Spartaan DEN HAAG
76 Mick Nijveld NIJVERDAL
77 Rik van der Wal AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Rik Heurter RTV de Bollenstreek LISSE
DNF Marnix van den Oever WTC Maas-Waal WIJK EN AALBURG
DNF Tim van Leijsen MOLENSCHOT
DNF Vincent van Dorp ELBURG
DNF Hessel Westerink WV De IJsselstreek ELBURG
DNF Stefan ten Hoeve WV WoonExpo Kapenga SURHUISTERVEEN
DNF Jorn Kooistra HEERENVEEN
DNF Jelle Bouma HOUTIGEHAGE
DNF Arjen Dillema WV WoonExpo Kapenga DOEZUM
DNF Timo Julian Spijkstra LWV de Friesche Leeuw LEEUWARDEN
DNF Liam Postma LWV de Friesche Leeuw LEEUWARDEN
DNF Kez van Aaken VALKENSWAARD
DNF Jelle Sengers TWC de Kempen VALKENSWAARD
DNF Jasper Gabriels TWC de Kempen BUDEL
DNF Bjorn Baudoin TWC de Kempen VALKENSWAARD
DNF Sven Groot Roessink TWV De Peddelaars AALTEN
DNF Thijmen de Jonge WRV de Peddelaars NIEUW-AMSTERDAM
DNF Tycho van Gijsel Het Vliegend Wiel AXEL
DNF Mike Krabbenborg GROENLO
DNF Hugo Jansen RTC de Stofwolk EIBERGEN
DNF Binke Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
DNF Michiel van Vliet DRC de Mol SLIEDRECHT
DNF Kas van Geest EERSEL
DNF Stef Klijs TWC Pijnenburg TILBURG
DNF Ruud van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
DNF Yann van de Spijker HAPERT
DNF Mike Bark ARC Ulysses MONNICKENDAM
DNF Quinn Quadvlieg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg GULPEN
DNF David Bartelet BUNDE
DNF Yannick Rosier W.C.L. Bergklimmers ROTHEM
DNF Dennis de Haan WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Ruud van Leeuwen DE LIER
DNF Luka Fredrikze LISSE
DNF Micky Alberts DELFT
DNF Daniël Vastenhout PRC Delta SPIJKENISSE
DNF Ole Stoffels AMERSFOORT
DNF Jelle Boonstra WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
DNF Nick Luijten AMSTELVEEN
DNF Olav Wind NIGTEVECHT
DNF Anne Kiers AWV de Zwaluwen WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
DNF Thijs Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
DNF Sep Roord ROSSUM
DNF Mart Vos WSV Emmen AALDEN
DNF Bas Olink DELFGAUW
DNF Tijmen Graat MAASHEES
DNF Stan Boerrigter RTV Oldenzaalse WCL OLDENZAAL
DNF Ward Senneker ZUNDERT
DNF Ian Vasbinder ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
DNF Senna Nijman RETO HEELSUM
DNF Tom Nijdam ONNEN
DNF Olivier de Weerd DRONTEN
DNF Siebe Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNF Dani van der Lee SCHIEDAM
DNF Kevin Gosniowski RCMD de Coureur MAASSLUIS
DNF Lucas Kreeft DRC de Mol DORDRECHT
DNF Halvar de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
DNF Spiek Oord WTC Woerden LOENEN AAN DE VECHT
DNF Jesper Beiboer ZEGVELD
DNF Duncan Van Norel NIJVERDAL
DNF Christian Evers NIJVERDAL
DNF Daniël van Velsen COLMSCHATE
DNF Ruben Ribbink TWELLO
DNF Daan Loendersloot WSV de Zwaluwen DEVENTER
DNF Jelle Verhagen LRTV Swift ZOETERWOUDE
DNF Tom Buls Stormvogels Veendam VEENDAM
DNF Lars Kranenborg WEDDE
DNF Joris van Asselt NWV Groningen GRONINGEN