Uitslag U23 RS - Grote Prijs Arjaan de Schipper 2019

Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
GOES

Alle uitslagen van U23 RS - Grote Prijs Arjaan de Schipper

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Jonas Castrique BELGIË
2 Cedric Beullens BELGIË
3 Marten Kooistra LEEK
4 Florian Vermeersch ZAFFELARE
5 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
6 Daan Hoole RWC Ahoy ZUIDLAND
7 Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
8 Jordi Meeus LOMMEL
9 Jesper Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
10 David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
11 Simon Daniels BELGIË
12 Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
13 Arne Marit BELGIË
14 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
15 Tom Paquot BELGIË
16 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
17 Jens Vanoverberghe BELGIE
18 Luca de Meester BELGIË
19 Joren Bloem E.T.P. Zutphen BRUMMEN
20 Gilles de Wilde BELGIË
21 Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
22 Mel van der Veekens Ver. Cycling Club Monkey Town ZAANDAM
23 Jelle Nieuwpoort Ver. Cycling Club Monkey Town WARMENHUIZEN
24 Trystan Fivé BELGIË
25 Gil Dheygere BELGIË
26 Ceriel Desal BELGIË
27 Meindert Weulink WV De IJsselstreek DIEPENVEEN
28 Sander de Pestel BELGIË
29 Jonas Smet BELGIË
30 Joerik de Neve BELGIË
31 Gerben Thijssen
32 Wesley Vercamst BELGIË
33 Tibo Nevens AFFLIGEM (B)
34 Brent van Mulders BELGIË
35 Lars Oreel Wielerteam Waasland VZW GOES
36 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
37 Jens Vertongen SINT-GILLIS-WAAS
38 Tijl Pauwels BELGIE
39 Lars Daniels BELGIË
40 Luca van Boven BELGIË
41 Victor Broex WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
42 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
43 Wesley Mol Kon.Balen BC KAPELLE
44 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
45 Bram Nelck Westland Wil Vooruit PIJNACKER
46 Thibeau Verhofstadt BELGIË
47 Jarne Van de Paar BALEN
DNF Jens Bouts HOFSTADE
DNF Thomas Vansteelandt BELGIË
DNF Lars Lievens BELGIË
DNF Ben Kerremans BELGIË
DNF Ward Smets BELGIË
DNF Tycho Roeland BELGIË
DNF Arthur Senrame BELGIË
DNF Mathias Declercq BELGIË
DNF Glenn Loenders
DNF Michiel Martens BELGIË
DNF Mathias Lefeber BELGIË
DNF Vincent van Hemelen BELGIË
DNF Liam Slock BELGIË
DNF Félix Dopchie BELGIË
DNF Laurenz Rex RAEREN
DNF Yann Pestiaux BELGIË
DNF Chiel Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
DNF Karsten Veen Stormvogels Veendam WESTERLEE
DNF Rem de Hair JOURE
DNF Niels Hoogeveen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Niek Deelstra HOOGEVEEN
DNF Arno Claeys BELGIË
DNF Nathan Decuypere WERVIK
DNF Lennert van de Voorde BELGIË
DNF Mathias Vanoverberghe BELGIË
DNF Aäron Vervaeke BELGIË
DNF Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
DNF Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
DNF Wessel Verschueren WV de Jonge Renner ULICOTEN
DNF Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
DNF Koen van Helvoirt WV Schijndel ERP
DNF William Roberts ENGELAND
DNF James Tillett WALES
DNF Samuel Tillett WALES
DNF Joshua Price WALES
DNF Joseph Beckingsale ENGELAND
DNF Cédric Pries LUXEMBURG
DNF Pol Nothum LUXEMBURG
DNF Davide Bomboi BALEN
DNF Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
DNF Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
DNF Sven Nijhuis Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
DNF Lorenzo Harbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NIJVERDAL
DNF Alex Molenaar UWTC de Volharding OUD BEIJERLAND
DNF Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
DNF Bram van der Zwet West Frisia ROELOFARENDSVEEN
DNF Gilles Kirsch LUXEMBURG
DNF Eric Meyers LUXEMBURG
DNF Daniel Coombe WALES
DNF Luuk van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
DNF Renaud Anselme ROSSIGNOL
DNF Alessandro Tuscano BELGIË
DNF Grégory Careme BELGIË
DNF Antoine Cloux BELGIË
DNF Corentin Biebuyck BELGIË
DNF Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
DNF Marco Geleijnse RWC Ahoy HELLEVOETSLUIS
DNF Horens korbergs Ulvis LETLAND
DNF Wessel van Koppen Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
DNF Willem Beké BELGIË
DNF Aurélien Biebuyck BELGIË
DNF Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Stefan Appelman Ver. Cycling Club Monkey Town BEVERWIJK
DNF Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
DNF Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
DNF Dennis van der Horst WV Noord-Westhoek HASSELT
DNF Danny van der Tuuk Young Cycling Team VZW ASSEN
DNF Bram Dissel ARNHEM
DNF Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Daniel Luke RENKUM
DNF Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
DNF Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Stijn Siemons ZANDHOVEN
DNF Dries Vastmans NEEROETEREN
DNF Briek Beuselinck BELGIË
DNF Arne Verfaillie BELGIË
DNF Brent Govaerts BELGIË
DNF Jarne Jacques BELGIË
DNF Ibe Vaneeckhoutte BELGIË
DNF Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Jules de Cock TWC Het Snelle Wiel EINDHOVEN
DNF Roy Dirven TWC de Kempen BERGEIJK
DNF Paul Gruithuijzen WV Schijndel BREUGEL
DNF Teun Teulings WV Schijndel BREUGEL
DNF Maikel Stam TWC Pijnenburg SPRANG-CAPELLE
DNF Matisse Boelaert BELGIË
DNF Bastien Willemot BELGIË
DNF Loran Cassaert BELGIË
DNF Jari Carpentier BELGIË
DNF Huub Deelstra WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Bastiaan de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF Jesse Morsink AWV de Zwaluwen ENTER
DNF Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
DNF Rico van Damme YERSEKE
DNF Ethan Batt NIEUW ZEELAND
DNF Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
DNF Justin Boone 'S HEER-HENDRIKSKINDEREN
DNS Luuk van Wingerden DRC de Mol PUTTERSHOEK
DNS Nicolas Wernimont BELGIE