Uitslag Flevo tour 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
KAMPEN

Alle uitslagen van Flevo tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
2 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
3 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
4 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
5 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
6 Witse Meeussen BELGIË
7 Jaap Roelen WV de Jonge Renner CHAAM
8 Dylan Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
9 Bram Leerkes AR en TV de Adelaar TWELLO
10 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
11 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
12 Yorben Lauryssen JABBEKE
13 Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
14 Wouter van de Weerdhof Willebrord Wil Vooruit LOBITH
15 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
16 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
17 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
18 Tjipke Bosma WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
19 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
20 daan jen hong li AMERSFOORT
21 Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
22 Ole Veenhuis ASSEN
23 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
24 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
25 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
26 Rick Wouters TWC Het Snelle Wiel BERGEIJK
27 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
28 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
29 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
30 Xander van Straten WOLVEGA
31 Salvador Alvarado Vistamedia H Lares-Doltcini ROTTERDAM
32 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
33 Arjen van Damme YERSEKE
34 Twan van der Drift Westland Wil Vooruit WATERINGEN
35 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
36 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
37 Leon Ellermann WSV Emmen EMMEN
38 Pieter Dekker WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
39 Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
40 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
41 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
42 Jochem Widdershoven TWC. Maaslandster-Zuid Limburg BRUNSSUM
43 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
44 Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
45 Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
46 Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL
47 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
48 Arne Baers
49 Joost Nat DE WEERE
50 Thijs van Beek TML Dommelstreek GELDROP
51 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
52 Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
53 Pim Ronhaar VistaMediaHamme Lares Doltcini HELLENDOORN
54 Sven Raats WTC de Amstel AMSTERDAM
55 Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
56 Lance Huenders Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
57 Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
58 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
59 Matthijs Varweg RTV Oldenzaalse WCL HARDENBERG
60 Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
61 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
62 Jari Kranenburg RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Maarten de Vries MAASTRICHT
DNF Mika Sardina TWC Het Snelle Wiel HELMOND
DNF Robin van Poppel DIESSEN
DNF Joost Freriks WSV Emmen EMMEN
DNF Jochem Crusio TWC Pijnenburg TILBURG
DNF Gabriel Melching PRC Delta ROTTERDAM
DNF Tom Bohncke BLADEL
DNF Nick van Dorp ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNF Niels Reemeijer HSV de Kampioen SPAARNDAM
DNF Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
DNF Alex Wijma DRACHTEN
DNF Klaas Meekma WOUDSEND
DNF jitse wiersma AUGUSTINUSGA
DNF Thijs Jansen SEXBIERUM
DNF Sam Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
DNF Pieter Sijbrandij K.W.C. Kampen DRONTEN
DNF Arjan Blaauw DOORNSPIJK
DNF Joeri Fledderus WSV Emmen NIEUW AMSTERDAM
DNF Thom Langen WSV Emmen NIEUW DORDRECHT
DNF Chiel Hubers TWV De Peddelaars LIEVELDE
DNF Bram Braat E.T.P. Zutphen ZUTPHEN
DNF Marnick Duivelshof RTV Oldenzaalse WCL OLDENZAAL
DNF Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
DNF Jasper Kraaijenbrink PRC Delta ABBENBROEK
DNF Max Jansen DRC de Mol DORDRECHT
DNF Nick Thoolen HULSBERG
DNF Stef ter Laak WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Thomas Steegenga UTRECHT
DNF Daan Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
DNF Niek Hoornsman WV Noord-Holland WIERINGERWERF
DNF Binck Burger 'T ZAND
DNF Tristan Timmermans YERSEKE
DNF Luuk Spijker GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
DNF Luuk Bierkens RSC de Zuidwesthoek STAMPERSGAT
DNF Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
DNF Jetze van Campenhout KAPELLE OP DEN BOS
DNF Geert van der Sluijs ROSSUM
DNF Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
DNF Bram van Herk GROOT AMMERS
DNF Jonas Franken AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Hugo Kars RETO OOSTERBEEK
DNF Kjell de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
DNF Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
DNF Sjors van der Glas DRC de Mol DORDRECHT
DNF Anthony Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
DNF Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
DNF Joris Keller DEN HAAG
DNF Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Jelle van Leeuwen Westland Wil Vooruit POELDIJK
DNF David Michielsen NIEUWDORP
DNF Lars Mengerink MADE
DNF Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Bart Beks RSC de Zuidwesthoek WOUW
DNF Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
DNF Stan van den Bergh OUD-GASTEL
DNF Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF Mark de Groot WV Breda HOEVEN
DNF Darren van Bekkum MAARN
DNF Tycho Nomden AR en TV de Adelaar HOENDERLOO
DNF Daan Schaasberg Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
DNF Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
DNF Abe Dijkstra UTRECHT
DNF Tijmen van der Pijl WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Jip de Moor WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Ivo Zwaans Hoornse Ren en Toerclub DEN HELDER
DNF Menno Vonk MEERKERK
DNF Vigo Schouten VENLO
DNF Jasper Jacobs WESSEM
DNF Daan Douven WC Midden Limburg HERTEN
DNF Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
DNF Antoine Kroezen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Luke Kooij RIJSENHOUT