Uitslag PWZ Zuidenveldtour 2019

M_ELITE

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DALEN - NIEUW AMSTERDAM

Alle uitslagen van PWZ Zuidenveldtour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Luuc Bugter UWTC de Volharding ARNHEM
2 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
3 Yves Coolen KASTERLEE
4 Adne Koster FYCA VZW RODEN
5 René Hooghiemster SNEEK
6 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
7 Peter Koning West Frisia VENHUIZEN
8 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
9 Daan Hoeyberghs MOL (B)
10 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
11 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
12 Wim Kleiman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ALMELO
13 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
14 Nahom Desale Willebrord Wil Vooruit AMSTELVEEN
15 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
16 Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
17 Dennis Coenen LANAKEN (B)
18 Martijn Knol WV de Kannibaal ZWOLLE
19 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
20 Martijn Budding RHENEN
21 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
22 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
23 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
24 Guillaume Seye BELGIË
25 Glenn de Bruyne VILVOORDE (B)
26 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
27 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
28 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
29 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
30 Maarten de Jonge WV Noord-Holland OLDENZAAL
31 Ivan Centrone LUXEMBURG
32 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
33 Alex Mengoulas UWTC de Volharding ALMERE
34 Sybren Welling HEILOO
35 Rik Wielink WV De IJsselstreek APELDOORN
36 Harry Sweering West Frisia SNEEK
37 Mark Schreurs Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
38 Aden Paterson ASSEN
39 Gino Luca Vierhouten ERMELO
40 Wiebe Scholten DIEREN
41 Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
42 Timothy Stevens HEERS (B)
43 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
44 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
45 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
46 Jaap Kooijman MAASTRICHT
47 Chiel Breukelman NWV Groningen GRAMSBERGEN
48 Rutger van der Meer Stormvogels Veendam STIENS
49 Bart Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
50 Henk Bos WV Cycling Sneek DRACHTEN
51 Dieter Bouvry BELGIË
52 Michiel Dieleman BELGIË
53 Yoeri Havik AVENHORN
54 Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
55 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
56 Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
DNF Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
DNF Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
DNF Teun Mouris WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
DNF Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
DNF Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
DNF Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNF Aron de Jong LEEUWARDEN
DNF Rick de Vries WRV de Peddelaars NIJEHOLTPADE
DNF Koen Paalman Twente-Salland Cycling Team NIJVERDAL
DNF Rochéz Harbers AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNF Jord Baak K.W.C. Kampen DRONTEN
DNF Jorrit Nijland SAASVELD
DNF Mart Bruggink TUBBERGEN
DNF Patrick Reinders RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Bouke Gerritsma Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Lars de Bot RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
DNF Maarten Lubbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam WINTERSWIJK
DNF Arjan Hofman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NUNSPEET
DNF Christian Varweg Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam HARDENBERG
DNF Jorjan Jorritsma BOIJL
DNF Brendan Berendse Ver. Cycling Club Monkey Town PURMEREND
DNF Stijn Ruijter Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
DNF Oskar Malaxetxebarria Ibaibarriaga
DNF Ruben Caseny Catala SPANJE
DNF Jorge Ferrer Bueno SPANJE
DNF David Alexander Maidana Ortiz
DNF Gustavo Adolfo Mi
DNF Roelof de Jong Stormvogels Veendam BORGER
DNF Mark Prinsen HEERENVEEN
DNF Liam Cappel NIEUW-ZEELAND
DNF Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
DNF Kees Kunkeler WRV de Peddelaars ZUIDWOLDE
DNF Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
DNF Martijn de Jonge BARGER-COMPASCUUM
DNF Tsjerk Rozema Cycle Sport Groningen GRONINGEN
DNF Ronald Kruijer DONKERBROEK
DNF Pieter Verhoeven ZWOLLE
DNF Bouwe Kuin GSWV Tandje Hoger BLESDIJKE
DNF Gerwin Coljé AMSTERDAM
DNF Andries Weening WV Cycling Sneek KOOTSTERTILLE
DNF Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
DNF Wout van Elzakker Club Ciclista ADI QuickStepTG HOOGERHEIDE
DNF Joost van der Burg ROTTERDAM
DNF Jasper Bovenhuis HENGELO
DNF Wim Stroetinga TERWISPEL
DNF Jelmer Arendshorst WV De IJsselstreek NIEUWLEUSEN
DNF Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNF Gerben Mos MEPPEL
DNF Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
DNF Gabriel Muller
DNF Raphael Kockelmann LUXEMBURG
DNF Jose Edu autran Carrillo CHILI
DNF Oscar bazan Claveles ARGENTINIË
DNF Rene Guillermo Corella Braun
DNF Luis Javelly
DNF Eduardo Ignacio Villanueva ARGENTINI
DNF Gianni Marchand BELGIË
DNF Alexander Maes BELGIË
DNF Louis Deguide
DNF Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
DNF Richard Dijkshoorn ROTTERDAM
DNF Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
DNF Sjors Dekker GRONINGEN
DNF Jos de Vos HEERENVEEN
DNF Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
DNF Bas Nieuwkoop Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Niels Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
DNF Glenn Edelenbos ENSCHEDE
DNF Hidde Kamp RTV Oldenzaalse WCL HENGELO
DNF Maikel Willemsen AR en TV de Adelaar BRUMMEN
DNF Joey van Manen VEENENDAAL
DNF Niek. te Veldhuis WARNSVELD
DNF Niels Immerzeel HSK Trias WILNIS
DNF Rienk Engele Restore Cycling PIJNACKER
DNF Bradley Soden AMERONGEN
DNF David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
DNF Carlo van den Berg MAASLAND
DNF Daan Vegter WV De IJsselstreek APELDOORN
DNF Luc Grefte AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Bob Gielen ZUTPHEN
DNS Bernardo Flor Velazquez