Uitslag E Draai rond de Kraai 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
RIJSOORD

Alle uitslagen van E Draai rond de Kraai

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
2 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
3 Leon Rohde WEDEL (D)
4 Remco Schouten GRTC Excelsior AMMERSTOL
5 Marvin van Spronsen NAALDWIJK
6 Eloy Raas MIDDELBURG
7 Arno Kleinjan AMSTERDAM
8 Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
9 Jasper Ockeloen DE ZWARTE KAT
10 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
11 Patrick Stengs BRC Kennemerland BEVERWIJK
12 Christiaan Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
13 Matijn Straatsma USWV de Domrenner UTRECHT
14 Niels Overvoorde Restore Cycling DELFGAUW
15 Roy Pieters Illi bikes cyclingteam ZWANENBURG
16 Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
17 Mitchell Huenders VEENENDAAL
18 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
19 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
20 Danny Kroeze W.V. Eemland ACHTERVELD
21 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
22 Martin Mijnten W.V. Eemland HOEVELAKEN
23 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
24 Mart Muskens TWC Het Snelle Wiel HEESBEEN
25 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
26 Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
27 Daan Switters LEUSDEN
28 Pieter ten Kortenaar WV de Valleirenners AXA WAGENINGEN
29 Lars Akkermans WV de Jonge Renner OSSENDRECHT
30 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
31 Arian Stolwijk ROTTERDAM
32 Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
33 Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
34 Bart van den Berg GRC Jan van Arckel WIJNGAARDEN ZH
35 Sander Lodder RIDDERKERK
36 Florian Smits DINXPERLO
37 Bart Vreugdenhil AMSTERDAM
38 Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
39 Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
40 Germon Peeters TWC Pijnenburg TILBURG
41 Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
42 Jeroen Haest Willebrord Wil Vooruit RIJSBERGEN
43 Mohamed Rayes UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
DNS Eddy Gödde NAALDWIJK
DNS Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
DNS Jeffrey Vink W.V. Eemland VEENENDAAL
DNS Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
DNS Ruben van den Ende DELFT
DNS Marien Bogerd WV De IJsselstreek KOOTWIJK
DNS André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
DNS Sybe van Diepen Hoornse Ren en Toerclub WARDER
DNS Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNS Dennis Buijs Willebrord Wil Vooruit BENTHUIZEN
DNS Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
DNS Sven Nijhuis Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
DNS Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
DNS Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
DNS Jorgos Schrijver ASC Olympia NIJKERK
DNS Hessel Glotzbach W.V. Eemland ALMERE
DNS Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
DNS Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
DNS Matthijs Koedijk AMSTELVEEN
DNF Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Frenky van der Vorst HALSTEREN
DNF Mickey Schuller DRC de Mol DORDRECHT
DNF Emiel de Greef GRC Jan van Arckel BLEISWIJK
DNF Niels Boogerd MEERKERK
DNF Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
DNF Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
DNF Luc Essink ALMERE
DNF Jasper Verkuijl ALMERE
DNF Bouwe Boonstra EINDHOVEN
DNS Ronald Ligtenberg A.S.S.W.S.V. SKITS LEIMUIDEN
DNF Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Kevin Haest Willebrord Wil Vooruit RIJSBERGEN
DNF Daaf Koemans WV Breda TERHEYDEN
DNS Pieter-Paul de Weerd APELDOORN
DNS Jasper Bugter ARNHEM
DNS Lehvi Braam TWC Tempo DODEWAARD
DNS Bram Verweij MAASTRICHT
DNS Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM