Uitslag Ronde van Woerden 2019

(B)-Amateurs/Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
WOERDEN

Alle uitslagen van Ronde van Woerden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Martijn Broekman TRICHT
2 Thomas Mijnsbergen Willebrord Wil Vooruit ROTTERDAM
3 Gijsbert Nieuwkoop WTC Maas-Waal VEEN
4 Niels van Otterloo AR en TV de Adelaar NIJBROEK
5 Joren Bronkhorst Cycloteam.nl GORINCHEM
6 Jesse Haaksman ENSCHEDE
7 Koen Polder WV Amsterdam AMSTERDAM
8 Martijn de Groot Cycloteam.nl GORINCHEM
9 Michel Reinhard UWTC de Volharding IJSSELSTEIN
10 Nol van Loon BREDA
11 Rick Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
12 Egon Nanninga WV Noord-Westhoek LELYSTAD
13 Thom van Elk HURWENEN
14 Marvin Steenbergen Restore Cycling WADDINXVEEN
15 Thijs Bon ALPHEN AAN DEN RIJN
16 Alastair Carr ROTTERDAM
17 Fabian van Eis UWTC de Volharding HILVERSUM
18 Ruben Mijnsbergen RCMD de Coureur ROTTERDAM
19 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne JvR de Batauwers LEUSDEN
20 Tim den Braber UWTC de Volharding WOERDEN
21 Pim Hackmann HEEMSTEDE
22 Daan Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
23 Rein Falke UTRECHT
24 Jeroen Wesselius ZOETERMEER
25 Henk de Jong NIEUWVEEN
26 Daan Drogtrop W.V. Eemland DEN DOLDER
27 Edwin de Graaff WOERDEN
28 Stefan Boogaard DELFT
29 Pieter Dekker WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
30 Robin Snoek WTC Maas-Waal ABCOUDE
31 Jurjun van der Velde LEIDEN
32 Arnoud Witsenburg UWTC de Volharding DRIEBERGEN
33 Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
34 Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
35 Arjan Ootjers ROTTERDAM
36 Yan van Dijk DRUTEN
37 Eddie Heldoorn UWTC de Volharding VLEUTEN
38 Jeroen Hoogakker LRTV Swift OEGSTGEEST
39 Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
40 Johan Vos WTC Maas-Waal BRUCHEM
41 Geert van der Horst LEIDEN
42 Lars Rietveld WTC Woerden OUDEWATER
43 Thomas Bakker BEESD
44 Sjoerd van der Luijt LEIDEN
45 Jorre van der Bij UWTC de Volharding UTRECHT
46 Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
47 Joost Nat DE WEERE
48 Ronald Kolkman METEREN
49 Wessel Kuiper Hoornse Ren en Toerclub OOSTERBLOKKER
50 Martijn Smink HOOGLAND
51 Wilfred Veldkamp WTC Woerden KAMERIK
52 Niels van der Velden LEKKERKERK
53 Tijs van der Steen RTC de Hoekse Renners BAARN
54 Youri Deelen SCHOONHOVEN
55 Luc van der Lecq WV Het Stadion HOUTEN
56 Dennis Voskuilen W.V. Eemland HOOGLAND
57 Rikkie Dijkhuizen RWV de Spartaan SCHEVENINGEN
58 Geert Zaal UTRECHT
59 Jasper van Poecke HOOFDDORP
60 Martin Janssen NAALDWIJK
61 Max Wijna GELDERMALSEN
62 Jeroen Klein UTRECHT
63 Jay Sprenger HSK Trias LEIDSCHENDAM
64 Marten Ziegelaar LEIDEN
65 Jasper Fioole WV Avanti KOUDEKERK AAN DEN RIJN
DNF Ferry de Ruiter ERMELO
DNF Arnoud Hensen LELYSTAD
DNF Koen Warnier WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Sem de Leeuw WOERDEN
DNF Janwillem Testerink LEIDEN