Uitslag Omloop van de BronnegerBult 2019

Sportklasse

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DROUWEN

Alle uitslagen van Omloop van de BronnegerBult

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Frido Frencken W.V. Eemland HOOGLAND
2 Oene Veenwijk WINSUM
3 Noud Roelen ARNHEM
4 Steven Hamstra ZUIDLAREN
5 Miente Steensma DRACHTEN
6 Rob Bonting Cycle Sport Groningen EELDE
7 Dick Kinket STMA Cycling team HATTEM
8 Pim Momberg ENSCHEDE
9 Bart van de Walle Cicli Basso Vicenza - Reasons GRONINGEN
10 David Brinkman GRONINGEN
11 Tijmen Pel GRONINGEN
12 Jasper Hupkes USWV de Domrenner UTRECHT
13 Arjen Kraaijeveld KAMPEN
14 Jan Wessel Hovingh WV de Kannibaal JONKERSVAART
15 Robert van Dam ADORP
16 Ronald Kogelman ZWOLLE
17 Mark Keijsers Gaul ! UTRECHT
18 Bram Kempkens Cycle Sport Groningen HAREN
19 Arnout Rijpkema WV Het Stadion NIEUWEGEIN
20 Jan Willem Blaauw DE GROEVE
21 Ard Veneman CS030 UTRECHT
22 Richard Hiemstra SCHILDWOLDE
23 Jan Sachtleven RWV de Spartaan DEN HAAG
24 Jeroen de Groot Cycle Sport Groningen GRONINGEN
25 Henk Schipper ZWOLLE
26 Peter Jansen USWV de Domrenner WAGENINGEN
27 Eibert van 't Hof RWV de Spartaan DEN HAAG
28 Arjen Reinsma WV de Kannibaal RODEN
29 Rene Boerhof W.V. Omega STADSKANAAL
30 Gert de Veen W.V. Omega ZUIDBROEK
31 Ricardo Sparreboom DEN HAAG
32 Ruud Sunder HAREN GN
33 Jaap De Ruiter SCHIPBORG
34 Herman Warmink NWV Groningen GASSELTERNIJVEEN
35 Raymond Greep RWV de Spartaan MAASLAND
36 Chiel van Griethuysen UTRECHT
37 Peter de Weert WV de Driehoek STAPHORST
38 Gerard Verver GRONINGEN
39 Bas Eefting WV de Kannibaal GRONINGEN
40 Sander Koenen GRONINGEN
41 Theo Sieling W.V. Omega ZUIDLAREN
42 Wout Marinus W.V. Omega SURHUISTERVEEN
43 Marten Veen W.V. Omega GRONINGEN
44 Elt Jan Tiggelaar Stormvogels Veendam APPINGEDAM
45 Arnoud Gils BEILEN
46 Hans de Boer WV de Kannibaal ADORP
47 Daan Koning RUINEN
48 Eltjo Keijer CS030 UTRECHT
49 Dan de Vries UTRECHT
50 Jeroen Engels WINSUM
51 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
52 Bart Dijk KIEL-WINDEWEER
53 Hanneke Mulder WV Breda UTRECHT
54 Kimberly Hoekstra ASSEN
55 Danae Stroumpouli CULEMBORG
DNF Hindrik Wester GRONINGEN
DNF Gerben Tieben GRONINGEN
DNF Thomas Nekkers UTRECHT
DNF Niek Peters PUTTEN
DNF Frank Achterberg Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNF Menno Kloosterman GRONINGEN
DNF Niels Brouwer DEN HAAG
DNF Henk Muis GIESSENBURG
DNF Albert Linnewiel GRONINGEN
DNF Gerrit Postma AUGUSTINUSGA
DNF Geert Kamps EELDE
DNF Michel Glas ZUIDLAREN
DNF Jordi van Giezen GRONINGEN
DNF Tim Koote WSV Emmen GRONINGEN
DNF Tom Akkerman W.V. Omega GRONINGEN
DNF Ronald Bosker ZUIDHORN
DNF Herman Luimes WSV Emmen ERICA
DNF Jan Vos WSV Emmen SLEEN
DNF Sythe Veenje Gaul ! GRONINGEN
DNF Jorn Bosma UTRECHT
DNF Remco Menting AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Goos Beukema WSV Emmen SLEEN
DNF Willem-Jan Kuik DRACHTEN
DNF Anko Smilda WV de Kannibaal LEEK
DNF Alfred Feikens TEN BOER
DNF Jan Fennema DAMWOUDE
DNF Daan Aikema GRONINGEN
DNF Tom Schroot UTRECHT
DNF Wiebe van der Schaaf Velo51 Cycling Team EMMEN
DNS Ruben Lukas Hardenberger WSV VROOMSHOOP
DNS Antonio Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
DNS Rick Niehof BORNE
DNS Benny van der Kooi NOARDBURGUM
DNS Sjaak Eijgenhuijsen STIENS
DNS Kevin Molenaar ASC Olympia AMSTERDAM
DNS Rutger Vos APELDOORN
DNS Pim Klomp GRONINGEN
DNS Roy Koning Ter Heege RTV Oldenzaalse WCL HENGELO
DNS john borgesius ASSEN
DNS Gerald Keijzer KAMPEN
DNS Rik Mulder AMSTERDAM
DNS Andries Reitsma MEERSTAD
DNS Arjan de Jonge EMMEN
DNS Ossip van de Vegte UTRECHT
DNS Bert de Windt ZUIDLAREN
DNS Rick Zwakman GRONINGEN
DNS Wouter Huitema HENGELO