Uitslag Omloop van de BronnegerBult 2019

Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DROUWEN

Alle uitslagen van Omloop van de BronnegerBult

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Evert-Jan Veldkamp RODEN
2 Jack Kuper WV Cycling Sneek DOKKUM
3 Montell Veldhuis NIJVERDAL
4 Hans Groenhoff GRONINGEN
5 Marco Bergman GRONINGEN
6 Kevin Hoekstra BOVENSMILDE
7 Joakim Zuidema BURGUM
8 Jannes van Weele UTRECHT
9 Jesse Dijkstra WSV Emmen STADSKANAAL
10 Albert Tuin WV Noord-Westhoek STAPHORST
11 Jurry van der Woude HEERENVEEN
12 Ron Timmermans Gaul ! GRONINGEN
13 Tsjomme Ozinga WV Cycling Sneek HEERENVEEN
14 Arjan Elferink VEENHUIZEN
15 Gert-Jan Veltkamp DEVENTER
16 Robert Haaijema Cicli Basso Vicenza - Reasons GRONINGEN
17 Arjen Bos Gaul ! BOLSWARD
18 Hero Goldhoorn GRONINGEN
19 Dennis Haanstra SNEEK
20 Arjan Douma GRONINGEN
21 Martijn Vos EELDERWOLDE
22 Bauke Hylkema vereniging MTB Noordwest BAKHUIZEN
23 Marco van Dijken Stormvogels Veendam APPINGEDAM
24 Laurens Taekema WV Cycling Sneek SNEEK
25 Daniël Jansen GRONINGEN
26 Mark Ten Cate GRONINGEN
27 Marcel Weinans De Noordelijke ATB-club RODEN
28 Rein Schiphof WV Cycling Sneek SINT ANNAPAROCHIE
29 Mark Boelens Cicli Basso Vicenza - Reasons GRONINGEN
30 Mischa Groen W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
31 Sander Kikkert HOOGEVEEN
32 Arjan Prinsen HEERENVEEN
33 Jan Hekman De Noordelijke ATB-club NORG
34 Bauke Bouwstra WV Cycling Sneek WORKUM
35 Pieter Dijkstra HALLUM
36 Robert Zuidema SIDDEBUREN
37 Hendrik Groothof LWV de Friesche Leeuw LEEUWARDEN
38 Berend Slagter Cycle Sport Groningen PEIZE
39 Johan Betten GSWV Tandje Hoger GRONINGEN
40 Martin Bruining WV Cycling Sneek SNEEK
41 Harko Kievit De Noordelijke ATB-club LEEK
42 Douwe de Boer GRONINGEN
43 Arjen Dijkstra Cycle Sport Groningen HAREN
44 Martijn Ettema WV Cycling Sneek BOLSWARD
45 Martijn Veenhoven Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTZAAN
46 Jelmer Groen WV De IJsselstreek DRONTEN
47 Rolf Dames HATTEM
48 Martin de Vries HEERENVEEN
49 Sjoerd Hollander NWV Groningen GARRELSWEER
50 Rien de Wals HENGELO
51 Jan Terpstra De Noordelijke ATB-club DRACHTEN
52 Dennis Steverink De Noordelijke ATB-club ASSEN
53 Gudo Hartog Cicli Basso Vicenza - Reasons GRONINGEN
54 Sent Tissingh W.V. Meteoor Assen-Roden GRONINGEN
55 Harmen Dijkstra GRONINGEN
56 Arno de Koning WSV de Zwaluwen DEVENTER
57 Spike Huisman GRONINGEN
58 Michiel Kok HAARLEM
DNF Jildert Boersma SCHARNEGOUTUM
DNF Benny Ridder PEIZE
DNF Niels Caesar GRONINGEN
DNF Jochem Paalman Twente-Salland Cycling Team NIJVERDAL
DNF Lars Hogenkamp Cycle Club 75 NIJVERDAL
DNF Barry de Vries GASSELTE
DNF Wessel Lange FEERWERD
DNF Dorus Heijnen GRONINGEN
DNF Herm Eising EMMEN
DNF Martijn Logtenberg ZWOLLE
DNF Gerrit-Jan van Duinen WV Salland WEZEP
DNF Sicco-Matthijs Heeringa LEEUWARDEN
DNF Werner Vos STAPHORST
DNF Erik Huisman Gaul ! GRONINGEN
DNF René Mink van der Werf Velo51 Cycling Team NIEUW AMSTERDAM
DNF Hidde Punter WV Cycling Sneek SNEEK
DNF Jos Bouw BOVENSMILDE
DNF Hylke Wijnsma LEEUWARDEN
DNF Gerard Wijma WV Otto Ebbens SURHUISTERVEEN
DNF Patrick Kuiper Stormvogels Veendam NIEUWOLDA
DNF Jeroen Keizer VEENDAM
DNF Ruben Maris Cycle Club 75 HELLENDOORN
DNF Nick Zuidema GRONINGEN
DNF Jan Willem Bolderdijk GRONINGEN
DNF Niels Heijne Cycle Sport Groningen ADORP
DNF Rob Wielink WV de Kannibaal PEIZE
DNF René Stolwijk WV de Kannibaal OOSTWOLD
DNF Gerben de Sain WSV Emmen SLEEN
DNF Jimmy Meijer ASSEN
DNF Paul Veldhuis WV Otto Ebbens URETERP
DNF Kyrill Visser GRONINGEN
DNF Mats Mellema Stormvogels Veendam GRONINGEN
DNF Mathijs Biemold HWV de Tubanters HENGELO
DNF Klarenzo van Elp STAPHORST
DNF Cor Visser MUNEIN
DNF Emiel Kunkeler WRV de Peddelaars ZUIDWOLDE
DNF Arjen Mulder STADSKANAAL
DNF Dennis Boskers Stormvogels Veendam ALTEVEER GN
DNF Jesse Rengers Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Joris Maarleveld AMSTERDAM
DNS Erwin Rinsma Stormvogels Veendam STADSKANAAL
DNS Jappie Sonnema LWV de Friesche Leeuw DOKKUM
DNS Erik Hofstede HENGELO
DNS Bas Winters AvB Cycling Team HENGELO
DNS Atze Hospes WV Cycling Sneek HEMELUM
DNS Mark Gjaltema WV Otto Ebbens LEEUWARDEN
DNS Jeffrey Veltink Twente-Salland Cycling Team HARDENBERG
DNS Jos Huisman Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNS Bonne Aans DRACHTEN
DNS Eelke de Jong GSWV Tandje Hoger GRONINGEN
DNS Martijn van Deest GRONINGEN
DNS Robert Kruijf LWV de Friesche Leeuw LEEUWARDEN
DNS Joris van Nieuwkerk AMSTERDAM
DNS Janwillem Dantuma GRONINGEN
DNS Sjoerd van Aalzum WV Cycling Sneek SCHARNEGOUTUM
DNS Jacob Ekema Stormvogels Veendam VEENDAM